رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

دعوت به همکاری جهت کار ساعتی

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان گلم .

برای یک پروژه برنامه نویسی اندروید نیاز به همکاری یک نفر برنامه نویس حرفه ای اندروید دارم که بصورت ساعتی برام کار کنه .

خیلی فوری فوتی

خوشحال میشم باهام تماس بگیرید .

اسفندیاری

[email protected]

09123205184

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام به دوستان گلم .

برای یک پروژه برنامه نویسی اندروید نیاز به همکاری یک نفر برنامه نویس حرفه ای اندروید دارم که بصورت ساعتی برام کار کنه .

خیلی فوری فوتی

خوشحال میشم باهام تماس بگیرید .

اسفندیاری

[email protected]

09123205184

دوستان پیشنهاد میکنم با ایشون کار نکنید. بنظر من ایشون علاوه بر اخلاق بسیار غیر حرفه ای که باعث تحقیر و توهین به شخصیت شما خواهد شد، حقوق آخر شما را نیز برای قرارداد با نیروی بعدی و جایگزین شما رزرو خواهند کرد. اگر به هر دلیل تصمیم به همکاری با این فرد گرفتید به هیچ وجه روی صحبت های شفاهی حساب نکنید و قرار داد ببندید. 

کیفیت کار هم برای ایشون مهم نیست صرفا یه چیزی بنویسید که وار کنه پشتش اصلا مهم نیست ایشون هم اصلا سر درنمیاره فقط از شما انتظار داره در کمترین زمان ممکن یه چیزی تولید بشه که قشنگ باشه و کار کنه. برای این آقا تا حدی که بلدید وقت بذارید و بقیه موارد و خلاقیت و ابتکارها و ایده هاتون رو اصلا مطرح نکنید و سمت R&D هم به هیچ وجه نروید. بذارید نیرو بیاره! 

آقای محترم لطفا هرچه سریع تر حساب خودتون رو تسویه کنید. خوب بود زمانی که ایتالیا نشریف داشتین و کلی قول برای برنامه ی موبایل expo داده بودید کاراتون را روی زمین میذاشتم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...