رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در ساخت ماشین مجازی آندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال داشتم

وقتی می خوام با ایکلیپس ماشین مجازی بسازم در قسمت target فقط اندروید 4.4 kitkat رو داره !! فکر کنم بخاطر نسخه ی SDK ست آره ؟؟؟

مشکل منم اینجاست که وقتی با همچین نسخه ای ماشین مجازی می سازم و اجراش می کنم ده دقیقه بیشتر کمتر طول می کشه تا لود بشه . بعدش هم همش تیک می زنه و هنگ می کنه

البته بگم سخت افزار کامپیوترم تعریفی نداره ها D: گرافیکم حدود 512 ست رمم 2 سیپیومم 2 هسته اسه

حالا می خوام بدونم مشکل از سخت افزار کامپیوترمه که هنگمی کنه یا بخاطر نسخه ی بالای target ؟؟

اگه مشکل از سخت افزاره با نصب نسخه ی دیگه ای از SDK و انتخاب مثلااندروید 2.2 می تونم این مشکلو کل کنم؟؟

راستی اولین پستمه که تو این انجمن می زنم تبریک یادت نره !! (.

راستی گرافیک انجمن خیلی جالبه ها ولی بخش پست هاش تعریف نداره . بزار راستشو بگم اصلا ازش خوشم نیومد (می دونم اینجا جاش نبود)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بهتره از

Genymotion استفاده کنید

سلام دوستان

یه سوال داشتم

وقتی می خوام با ایکلیپس ماشین مجازی بسازم در قسمت target فقط اندروید 4.4 kitkat رو داره !! فکر کنم بخاطر نسخه ی SDK ست آره ؟؟؟

مشکل منم اینجاست که وقتی با همچین نسخه ای ماشین مجازی می سازم و اجراش می کنم ده دقیقه بیشتر کمتر طول می کشه تا لود بشه . بعدش هم همش تیک می زنه و هنگ می کنه

البته بگم سخت افزار کامپیوترم تعریفی نداره ها D: گرافیکم حدود 512 ست رمم 2  سیپیومم 2 هسته اسه

حالا می خوام بدونم مشکل از سخت افزار کامپیوترمه که هنگمی کنه یا بخاطر نسخه ی بالای target ؟؟

اگه مشکل از سخت افزاره با نصب نسخه ی دیگه ای از SDK  و انتخاب مثلااندروید 2.2 می تونم این مشکلو کل کنم؟؟

راستی اولین پستمه که تو این انجمن می زنم   تبریک یادت نره !!  (.

راستی گرافیک انجمن خیلی جالبه ها ولی بخش پست هاش تعریف نداره . بزار راستشو بگم اصلا ازش خوشم نیومد (می دونم اینجا جاش نبود)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...