--masumeh

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  43
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره --masumeh

 • درجه
  توسعه دهنده فعال
 1. من سورس برنامه ها را که دانلود میکنم چه از اینجا یا سایتهای دیگه و در اکلیپس importمیکنم تمام فایلها خطادارن. روی پروژه راست کلیک و properties و buield path javaزدم و گزینه unable to get system library را remove و در تب android نسخه اندروید ۲٫۲ را تیک زدم و بعد هم fix progect properties را زدم تمام خطاها رفع شد ولی فایل R.java پاک شد و در نتیجه R را نمی شناسه با cleanو rebuild هم درست نمیشه لطفا کمکم کنید تعدادی از پروژه ها دقیقا با همین روش درست شدن ولی توی بعضی دیگه فایل R.java پاک میشه و دیگه به هیچ صورتی ساخته نمیشه اگه کسی مشکلمو حل کنه واقعا سپاسگزار و دعاگوش می شم
 2. سلام فکر کنم باید یک web view بذاری و یک فایل htmlرا بصورتی که گفتید طراحی و داخل web view قرار دهید
 3. خواهش میکنم لطف کنید جواب منو بدین
 4. دوست محترم اینکار را کردم ولی با اینکار خود drop down کوچیک میشه و وقتی بازش کنید باز هم هر آیتمش پهنه!!میتونید تست کنید!!!
 5. من با استفاده از spinner یک drop down list ساخته ام ولی چون فقط یکسری عدد در آن وجود دارد وقتی بازش میکنم پهنای هر سطر خیلی زیاده و من میخوام پهن به اندازه یک عدد باشد خودم یک xml layout ساختم ولی وقتی در setDropDownViewResource فایل xmlخودم را فراخوانی می کنم باز همین مشکل وجود دارد و پهنا زیاده.
 6. لینک به درستی کار نمی کنه و با هر مرورگری هم که دانلود کردم به ظور ناقص دانلود میشه اگر لطف کنید و فایل را برام بذارید ممنون میشم
 7. من در یک برنامه می خوام برای وارد کردن تاریخ یک تقویم شمسی ظاهر و کاربر یک تاریخ را از آن انتخاب کنه (در واقع همون datepickerفارسی) کسی داره؟
 8. تست نکردید؟
 9. پیشاپیش ممنون( اگه هر چه سریعتر بررسیش کنید فوق العاده ممنون می شوم) فایل پیوست : http://www.mediafire.com/download/jygtacuba7zldii/Ringtone.rar
 10. به نظر کار سختی میاد نه ؟چون چیدمان تقویم خودش مسئله بزرگی است که چطور ماهها نشان داده شود بطوریکه هر ماه که باز میشود تمام روزهای آن نشان داده شوند و هر روز مثل یک دکمه قابل کلیک باشد و . . . شما پیشنهاد دیگه ای ندارید؟
 11. با اندروید 2.2 تست می کنم
 12. سلام اگه بخواهیم یک تقویم شمسی لود بشه و با کلیک روی یک تاریخ، یک صفحه دیگر باز بشه که بتونیم یکسری کارها که قرار است در آن تاریخ انجام شود را ثبت کنیم باید چه کار کنیم؟فقط تقویمشو نمی دونم وبقیه اش را می دونم که با پایگاه داده انچام میشه.
 13. کسی نیست جواب من را بده
 14. باور کنید هیچ اتفاقی نیفتاد وگرنه میدونم که با کلیلک روی edittext باید ظاهر شود!!