رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل

ikhatami

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  39
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

ikhatami آخرین باز در روز ۲۲ دی برنده شده

ikhatami یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

4 Neutral

درباره ikhatami

 • درجه
  Advanced Member
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,207 بازدید کننده نمایه
 1. لازم به ذکر است من نمی خواهم برنامه ام را در گوگل پلی ثبت کنم و قبلا هم نکرده بودم ولی به راحتی روی دیوایس ها نصب می گردید و الان هم خروجی قدیمی بدون مجوز نصب می گردد.
 2. سلام من مدتها برنامه خروجی از اندروید apk می ساختم و هنگام نصب، هیچ وقت از من مجوز google play protect نمیخواست اما اخیرا برای نصب در دیوایس ها از من این مجوز را می خواهد. مشکل کجاست؟
 3. سلام و تشکر هیچ فایل ثابتی وجود ندارد فایلها هنگام اجرا از وب خوانده می شوند یعنی مثلا در آدرس www.url.com/images/a.svg این فایل در برنامه در هنگام اجرا خوانده و نمایش داده شود.
 4. سلام من می خواهم فایلهای svg که در وب دارم در اندروید استودیو نشان بدهم. از لایبراری svg-android استفاده کردم ولی نتوانستم جواب بگیرم.
 5. سلام من با intent انجام دادم و جواب گرفتم ولی در اندروید بالاتر از 6 برنامه هنگ می کند و بسته می شود.
 6. سلام تکه کد زیر را برای نمایش فایل های پی دی اف روی گوشی برای اندرویدهای زیر 6 درست جواب می دهد و در برنامه پیش فرض گوشی باز می کند ولی برای اندرویدهای بالاتر برنامه بسته می گردد. String mFilePath = Environment.getExternalStorageDirectory() + "/" + mFileName + ".pdf"; File file = new File(mFilePath); Uri uri = Uri.fromFile(file); Intent intent = new Intent(Intent.ACTION_VIEW); intent.setDataAndType(uri, "application/pdf"); intent.setFlags(Intent.FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK); Intent intent1 = Intent.createChooser(intent, "Open With"); startActivity(intent1);
 7. سلام من برنامه ای دارم که لیست فایلهای شاخه خاصی از گوشی را نشان می دهد فایلها متنوع هستند میخواهم با کلیک روی هر عنصر لیست ، با برنامه پیش فرض آن نوع فایل باز گردد. با تشکر
 8. ikhatami

  تست اپلیکیشن

  سلام من برنامه سنگینی تحت اندروید استودیو نوشته ام و الان بدون مشکل کار می کند می خواهم این برنامه تستهای مختلف بار، سرعت، امنیت و... بشود چیکار کنم؟؟
 9. سلام من در برنامه یک listview دارم که بایک آداپتور مقدار دهی می شود اجزا این آداپتور به صورت زیر مقداردهی می شوند: کلاس به صورت زیر است: public class transModel{ public String DateTime; public String Action; public String Amount; public String DestAccount; public transModel(String DateTime, String Action, String Amount, String DestAccount){ this.DateTime = DateTime; this.Action = Action; this.Amount = Amount; this.DestAccount = DestAccount; } } class Mylistadapter extends BaseAdapter{ transModel[]
 10. سلام و تشکر مشکل را با bundle حل کردم با تشکر از دوستان
 11. سلام مشکل من حل شد حالا چطور بین دیالوگ فرگمنت و اکتیویتی متغیر رد و بدل کنم یعنی یک مقدار برگشتی از دیالوگ فرگمنت به اکتیویتی بفرستم ؟؟؟
 12. سلام ببخشید نتوانستم به مقصودم برسم شاید منظورم را بد مطرح کرده ام من در فرم 1 (form1.xml form1.java) با کلیک یک کلید فرم 2 (form2.xml form2.java) به وسیله intent صدا زده شده و عملیات گرفتن یک تکست باکس در form2.java انجام می گردد. بدون استفاده از دیالوگ چطور می توانم فرم 2 را به صورت دیالوگی یعنی بدون زمینه اطراف لایه ها در روی فرم 1 نمایش دهم ظاهرا اگر فرم 2 را به عنوان دیالوگ صدا بزنم مجبورم کل عملیاتهایی که در form2.java هست را در فرم 1 بیاورم.
 13. سلام و تشکر من متوجه نشدم راستش من یک صفحه اصلی (main) دارم و تمام صفحات دیگر می خواهم به صورت دیالوگی در صفحه اصلی به نمایش در بیاید ولی فعالیتها در صفحات دیگر در فایلهای java متناظر وجود دارد اجرا بشه ولی الان باید با صدا زدن هر دیالوگ کدهای جاوای فعالیتهای کلیدهای دیالوگ هم داخل فایل اصلی بیاورم. نمی دونم تونستم منظورم را بیان کنم ؟؟
 14. سلام من برنامه ای دارم که به عنوان مثال در صفحه اصلی، اکتیویتی A را صدا می زنم و مقادیری برمی گرداند طبیعتا کدهای اکتیویتی A در فایل جاوای متناظر A.java هست اینطور که من برداشت کرده ام برای حالت دیالوگی (منظورم بازشدن صفحه ای روی صفحه اصلی با ترانسپرنت بودن اطراف ) باید اکتیویتی در صفحه اصلی صدا زده شود و تمام کدهای جاوا در صفحه اصلی قرار داشته باشد چطور می توانم بدون تغییر در محل کدهای برنامه همچنان در حالت دیالوگی نیز، کدهای برنامه در فایل A.java کار خود را انجام دهد.
 15. در واقع سورس من لیست استانها را از وب سرویس درخواست می کند و در لیست نمایش می دهد وب سرویس سالم است و در جاهای دیگر و برای برنامه های غیر اندرویدی درست کارمی کند ولی در برنامه های اندرویدی هیچ برگشتی نشان نمی دهد کافی است استانهای برگشتی را کمتر (مثلا به جای 24 استان، 19 استان) برگردانیم در برنامه اندروید درست نشان می دهد ولی در حالتی که تمام استانها را برگردانیم null بر می گرداند private class AsyncCall_list_ostan extends AsyncTask<String, Void, Void> { @Override protected Void doInBackground(String... params) { Getlist_ostan(); return null; } @
×
×
 • اضافه کردن...