رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام سوال دیگه ای برام پیش اومده  من الان تو یک اکتیویتی 13 تا تکست ویو دارم یعنی باید برای هر تکست ویو 4خط کد واسه تغییر فونتش بنویسم یا راهی هم هست که با یک کد مشخص کل تکست ویو های اکتیویتی فونت مورد نظر من بشن ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داداش منظورم بخش تنظیمات نیست !! من الان میخوام فونت کل تکست ویو های یک اکتیویتیم مثلا B yekan باشه از چه کدی باید استفاده کنم ؟:)

لینک ارسال

خوب از همین باید استفاده کنی.دلت نخواست بخش تنظیمات نزار.این برای اینه که کد کمتری بزنی برای اعمال یه فونت دلخواه

لینک ارسال

خوب من الان برای تکست ویو هام از همین راه استفاده کردم اما فقط همون اولی هستش بقیه تکست ویو هام هیچ تغییری نکردند !! باید برای هر تکست ویو یک متغیر تعریف کنم؟

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام یک کد میخواستم وقتی روی یک دکمه کلیک میکنی از برنامه خارج شه یعنی میخوام یک دکمه ی خروج در صفحه MainActivity بزارم که وقتی روش کلیک میکنی از برنامه خارج شه

سلام یک کد میخواستم وقتی روی یک دکمه کلیک میکنی از برنامه خارج شه یعنی میخوام یک دکمه ی خروج در صفحه MainActivity بزارم که وقتی روش کلیک میکنی از برنامه خارج شه

لینک ارسال

دوست من

ازين كد استفاده كن

android:id="@+id/grid"       android:layout_width="match_parent"       android:layout_height="wrap_content"       android:layout_alignParentBottom="true"       android:layout_alignParentLeft="true"       android:gravity="center"       android:tretchMode="columnWidth"       android:numColumns="2"       android:horizontalSpacing="10dp"       android:verticalSpacing="10dp">   

اين قسمت مربوط به كار شماست

android:numColumns="2"
لینک ارسال

خوب داداش جاوا و اینا چی ؟ فقط یه XML ? میخوام Gridview هام یک عکس داشته باشه با یه متن زیرش لطفا برام واضح توضیح بدید ممنون میشم

لینک ارسال

سلام من کدهای این سایت رو که گفتین به درستی همه رو تو برنامم به کار بردم اما وقتی برنامه رو run میکنم میزنم بره تو برنامه ارور میده

لینک ارسال

الان نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم میشه خودتون یکم واضیح تر توضیح بدید ؟

این انگلیسیه خوب نمیفهمم ببینید من اینکارو کردم

اول تو MainActivity.xml ام همون کدی که برای gridview گذاشته گذاشتم بعد یه ImageAdapter.java درست کردم کد هایی رو که گفته اونجا گذاشتم بعدش کدهای ActivityMain.java هم همونایی که گفته گذاشتم هیچ مشگلی نمیبینم! و هیچ خطایی نمیده اما وقتی برنامه رو اجرا میکنی ارور میده بعد برنامه بسته میشه!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...