رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام :

شاید برای خیلی از شما پیش اومده باشه که بعد از مدتی که با Eclipes  مشغول به کار هستید یکدفه یه ارور بعد از باز کردن برنامه بهتون میده 

SecurityException: Unable to find field for dex.jar

Unknown error: Unable to build: the file dx.jar was not loaded from the SDK folder

خوب اینجا میخوام راه حل این مشکل رو بهتون بگم این ارور مربوط به پوشه platform-tools در برنامه sdk می باشد که باید ورژن جدیدو جایگزین کنید برای این کار شما باید از آدرسی که براتون میذارم این پلتفرم رو که ورژن 16 اون هست رو دانلود کنید و جایگزین پوشه قبلی در Android\platform-tools بکنید تا مشکلتون حل بشه فقط یه نکته که یادم رفت بگم این آدرس فیلتره و برای دانلود حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنید حجم فایلم که فشرده هست دروبره 11 یا 12 مگه.

لینک آدرس :

https://dl-ssl.google.com/android/repository/platform-tools_r16.0.2-windows.zip

موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط MaHdI-09
      روسلام
      دوستانی که لینوکس دارند و در اون دارن برنامه نویسی اندروید میکنن.خواهش میکنم یک لینک که خودشون از اون لینک اکلیپس و بقیه چیز ها (adt,sdk,..) رو دانلود کردند بذارن.
      من یک باندل ۲۰۱۴ دانلود کردم اما خرابه و کار نمیکنه.
      با تشکر.

• توسط MaHdI-09
      سلام
      میخواستم با  Netbeans برای اندروید برنامه بنویسم.تو اینترنت گشتم چیز واضحی نفهمیدم.
      مثلا آماده سازیش برای برنامه نویسی اندروید (نصب پلاگین،نصب sdk، شبیه ساز اندروید و ..)
      سیستم عاملم هم یک توزیع از دبیان هستش.
      ممنون میشم پاسخ بدید.

• توسط bahmancent
      سلام من adtbundel ایکلیپس رو نصب کرم الان که می خوام از قسمت text fields استفاده کنم این ارور رو میاره دلیلش پیه و پطوری رفعش کنم ممنون
      NOTE: This project contains Java compilation errors, which can cause rendering failures for custom views. Fix compilation problems first.
      Exception raised during rendering: java.lang.System.arraycopy([CI[CII)V
      Exception details are logged in Window > Show View > Error Log
      The following classes could not be found:
      - EditText (Change to android.widget.EditText, Fix Build Path, Edit XML)

• توسط Farzad Sarseifi
      اسکرین شات گرفتن از دیوایس های  اندروید در اکلیپس و اندروید استودیو
      هنگامی که به مشکلی برمیخورد در کار یا اینکه نسخه نهایی اپلیکیشن را آماده کرده اید، میخواهید از برنامه خود اسکرین شات های مختلفی را تهیه کنید، اولین راه حلی که به نظر میاید که باید برنامه ای را روی دیوایس خود نصب کنید تا کار اسکرین شات گرفتن را انجام دهد.
      اما در اکلیپس ابزاری برای اینکار وجود دارد،که براحتی میتوانید اینکار را انجام دهید.
      ابتدا باید به یک دیوایس وصل باشید،مثلا امولاتور ،موبایل،تبلت ،ستاپ باکس و .... ، سپس در برنامه ایکلیپس روی گزینه DDMS کلیک کنید تا وارد پنجره مربوطه شوید.

در قسمت سمت چپ یعنی Devices ، لیستی از دیوایس های کانکت شده موجود است،انچنان که ملاحضه میکنید، در حال حاضر دو دیوایس متصل میباشد.
      آنچنان که در تصویر بالا مشخص میباشد، در بالای پنل Devices ، آیکن یک دوربین موجود میباشد،وقتی دیوایس خود را انتخاب میکنید، روی آیکن مربوطه کلیک کنید تا از صفحه فعال دیوایس تان اسکرین شات بگیرد.

توجه : این ابزار برای عکس گرفتن روی ویدئو کاربرد نداره،چون در ویدئو،صفحه در هر لحظه  همیشه رندر میشود
    • توسط Farzad Sarseifi
      ایکلیپس Eclipse : یکی از بهترین محیط های اوپن سورس میباشد که به عنوان IDE اول از طرف گوگل برای برنامه نویسان اندروید معرفی میشود و کاملا از طرف گوگل پشتیبانی میشود.هرچند محیط های قدرتمند تری نیز وجود دارند مانند Intellij ولی برای شروع از ایکلیپس استفاد میکنیم.
      برای دانلود ایکلیپس به ادرس : 
       http://www.eclipse.org/downloads/  
      سپس نسخه مورد نظر را انتخاب کنید و سپس آن را دانلود کنید.
      قدم اول نصب نسخه 6 JDk جاوا میباشد.
      قدم بعدی نصب ADT برای شناساندن اندروید به ایکلیپس میباشد
      سپس مسیر مورد نظر را به ایکلیپس داده و اندروید آماده میباشد تا کد نویسی و اولین پروژه خود را بنویسید.

---بروز رسانی
      آموزش محیط اندروید استودیو

• فایل

• اضافه کردن...