رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

همون طور که میدونید سایتی به نام عدد هست(برای نمایش و گذاشتن تبلیغات نرم افزار هایی که در بازارهست)

خب دوستانی که تجربه دارن نظر بدن

میخوام توی نرم افزارم نمایش بدم تبلیغاتی رو

چطوره؟

مثلا سر یک ماه چه قدر تقریبا به دست اوردید؟

مرسی:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزيز لينك برنامت رو بزار ببينيم برنامه اي كمكت كرديم چي داره!!:)

خود سايت عدد يه آموزش كامل داره نياز به چيزي نيست

بستگي به تعداد دانلود داره و البته كاربر!

ولي تبليغ اگه تعداد دانلود برنامه زياد باشه كمي ميتونه خوب باشه ولي اگه كم باشه اصلا نميشه روش حساب كرد

لینک ارسال

بستگی به برنامه و کاربرد آن دارد.اگر کابر مدام به آن نیاز داشته باشد.خوب کلیک خور تبلیغات بالا می رود و سود شما نیز بیشتر.این کامپوننت برای برنامه های رایگان است.همه چیز به قابلیت برنامه شما بستگی دارد و اینکه تبلیغ همیشه جلوی چشم کاربر باشد.یعنی کاربر هم از برنامه استفاده می کند و هم تبلیغ را ناخواسته می بیند و روی آن کلیک می کند

لینک ارسال

مطمئنن نرم افزار بنده 50 هزار تا دانلودی خواهد داشت

به نظر شما میتوانم ماه اول + ماه دوم 500 هزار تومان در بیاورم؟

توی همه اکتیویتی ها خواهم زد

لینک ارسال

توي همه اكتيويتي ها نزن اينكار باعث نا رضايتي كاربر از برنامه ميشه (نتيجه كليك نشدن و 1 ستارس )

يكجا بزار كه كاربر به اونجا بيشتر وارد ميشه مثلا اكتيويتي متن ها

لینک ارسال

توي همه اكتيويتي ها نزن اينكار باعث نا رضايتي كاربر از برنامه ميشه (نتيجه كليك نشدن و 1 ستارس )

خب به نظر شما نرم افزاری که 50 هزار تا دانلود داره توی 2 ماه میتونه چه قدر درامد داشته باشه؟(تقریب بزنید)

لینک ارسال

سلام دوست عزيز لينك برنامت رو بزار ببينيم برنامه اي كمكت كرديم چي داره!!:)

خود سايت عدد يه آموزش كامل داره نياز به چيزي نيست

بستگي به تعداد دانلود داره و البته كاربر!

ولي تبليغ اگه تعداد دانلود برنامه زياد باشه كمي ميتونه خوب باشه ولي اگه كم باشه اصلا نميشه روش حساب كرد

خیلی ممنون...زحمت های شما فراموش نمیشه :x

یه 2 روز دیگه نرم افزار تمومه و براتون میفرستم...البته اولین کارم بود دیگه به بزرگیتون باید ببیخشید :heart:

لینک ارسال

همه چیز بستگی به برنامه تان دارد.اما اگر 50 هزار دانلود داشته باشد و با توجه به این سیاست جدید بازار که برنامه های برتر تازه را صفحه اول نشان می دهد مبلغی شاید بین 200 تا 300 برایتان  داشته باشد.البته می توانید یک قسمت پرداخت درون برنامه ای به نام حذف تبلیغات نیز اضافه کنید.

لینک ارسال

سلام

تبلیغات کلیکی خیلی خوبه من خودم با عدد کار میکنم و 3 تا برنامه دارم که روزی حدودا هر کدومشون 10000 تومان برام کار میکنن یعنی جمعا حدود 30000 تومان در روز فقط باید این رو در نظر داشته باشید که برنامه تون حتما آنلاین باشه چون اگر که برنامه آفلاین کار میکنه خوب کاربران که نمتونن تبلیغات رو ببنبن که روش کلیک کنند

مثلا برنامه های تلویزیون آنلاین یا خبری آنلاین گزینه های خوبی برای تبلیغات کلیکی هستند.

لینک ارسال

یه سوال دارم

قیمت های خوده عدد اصلا معلوم نیست چی به چی هست sad.gif

بابت هر کلیک چه قدر بهم میدن؟؟؟تقریبا برای هر کلیک چقدر بهم میدن؟؟؟

اگه با یه گوشی مثلا 20 بار کلیک کنی متوجه میشن؟؟؟

لینک ارسال

عدد خودش توضيحات گويا داده كه چقد هزينه كليك و مشاهده تبليغ هست

يه سري به راهنماش بزن

لینک ارسال

جواب سوال اول : قیمت رو خودت در ابتدا مشخص میکنی هنگام ثبت

جواب دوم : اگه 20 بار یا 1 میلیون بار کلیک شد متوجه میشه نگران نباش و در ضمن اگه دو بار کلیک کنی هم متوجه میشه ولی این دفه دیگه بهت پول نمیده

همه چی میفهمه:S

لینک ارسال

اگه یه حساب دیگه رو بسازی رو من امتحان نکردم خداییش ولی متوجه 2 بار کلیک میشه از روی ip

1 بار کلیک منظورم این نیست که فقط با یه نفر کلیک بهت پول میده منظورم اینه که با کلیک هر ip ثبت میشه و اجازه کلید دوم رو بهت نمیده

لینک ارسال

به نظر خودتون برنامه ای که 50 هزار تا دانلودی بره میتونه توی 2 ماه از عدد چه قدر به دست بیاره؟

لینک ارسال

ميخواي عدد رو دور بزني يا خودت رو ؟

:)

هر دو :D

:D:D:D:D:D:D

[align=right]به نظر خودتون برنامه ای که 50 هزار تا دانلودی بره میتونه توی 2 ماه از عدد چه قدر به دست بیاره؟[/align]

لینک ارسال

در مورد تقلب باید بدانید که عدد آی پی های کلیک کننده را چک می کند و اگر از یک ای پی بیش از یکتعداد کلیک موجود باشد و همچنین این روند ادامه یابد برنامه تان را حذف خواهد کرد.

در مورد پولی که در می اید همه چیز بسته به برنامه است.اگر برنامه همبشه با اینترنت متصل باشد فروش بیشتری خواهید داشت.اما به طور کلی بیشتر پولی که در می اورید تا ده روز بعد از انتشار است و سپس سود شما روند نزولی خواهد گرفت.رقم مشخصی نمی توان داد.باید با برنامه کار کنم تا رقم بگویم

لینک ارسال

خب به نظر شما نرم افزاری که 50 هزار تا دانلود داره توی 2 ماه میتونه چه قدر درامد داشته باشه؟(تقریب بزنید)

برای من که یه کتاب بود و 26هزار تا دانلود شده بعد از یک ماه 18هزار تومن درآمد داشته

لینک ارسال

من همین الان امیدم رو از دست دادم :(

نرم افزارم با دیتابیس نیست...

اینم گیر داده جستجو و لیست علاقه مندی بزار :|

اما انشالله برای کار های بعد

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...