رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل دانلود آفلاین نقشه گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید... دوستان من میخوام یه بخشی از نقشه گوگل رو آفلاین دانلود کنم ولی خب هر کاری کردم و بلد بودم نشد. با آیفون یا اندروید فرقی نداره .. با شیلتر شکن یا بدون اون فرقی نداره .. حتی flight mode رو تست کردم نشد. داستان اینه که بعد از اینکه روی نقشه محل دانلود رو انتخاب میکنی و شروع به دانلود میکنه تا بالای 90 درصد میره و بعدش اررور میده.. حتی رفتم دسترسی به استوریج رو به google maps دادم ، دسترسی مکانی رو ازش گرفتم که نفهمه ایران هستم ، گفتم شاید مال تحریمه ... دیگه واقعا مخم نمیکشید .. گفتم بیام از شما بپرسم ببینم مشکل کجاست .. ضمنا یه جاهایی توی انجمن های خارجی نوشته بودن که تست کن که فضا داشته باشی که داشتم ، یکی گفت power saving mode فعال نباشه که غیر فعال بود ... 

البته عذر میخوام به برنامه نویسی ربطی نداشت ولی خب از شما بهتر کسی رو پیدا نکردم

ویرایش شده توسط soloworld
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...