رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

شناسایی نشدن شبیه ساز توسط flutter device selection

پست های پیشنهاد شده

سلام همگی.  شبیه ساز .adv.رو دانلود و نصب کردم توی اندروید استدیو.شبیه ساز رو انتخاب میکنم اجرا میشه دکمه پاور رو میزنم و روشن میشه.اما از برنامه که است میگیرم و ران رو میزنم با خطای no connected to device مواجه میشم..کسی می‌تونه بهم کمک کنه؟واقعا سردرگمم.تازه اومدم سمت فلاتر.ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 دقیقه قبل، Malek110 گفته است :

سلام همگی.  شبیه ساز .adv.رو دانلود و نصب کردم توی اندروید استدیو.شبیه ساز رو انتخاب میکنم اجرا میشه دکمه پاور رو میزنم و روشن میشه.اما از برنامه که است میگیرم و ران رو میزنم با خطای no connected to device مواجه میشم..کسی می‌تونه بهم کمک کنه؟واقعا سردرگمم.تازه اومدم سمت فلاتر.ممنونم

سلام وقت بخیر . آیا امولاتور بطور کامل اجرا میشه ؟ یا خطایی نمایش داده می شود ؟

لینک ارسال

سلام.امولاتر رو کلا متوجه نیستم از کجا باید پیگیری کنمولی وقتی که از flutter device selection،شبیه ساز رو انتخاب میکنم و روشن میکنم شبیه ساز رو..اگر مجدد از فلاتر دیوایس سلکشن،شبیه ساز رو انتخاب کنم ارور opening e emulator رو میده

لینک ارسال
در ۱۹ ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

سلام وقت بخیر . آیا امولاتور بطور کامل اجرا میشه ؟ یا خطایی نمایش داده می شود ؟

سلام.امولاتر رو کلا متوجه نیستم از کجا باید پیگیری کنمولی وقتی که از flutter device selection،شبیه ساز رو انتخاب میکنم و روشن میکنم شبیه ساز رو..اگر مجدد از فلاتر دیوایس سلکشن،شبیه ساز رو انتخاب کنم ارور opening e emulator رو میده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...