رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

دیتابس خارجی و مشکل نمایش

پست های پیشنهاد شده

من یک یک دیتابیس دارم که حاوی ستونهای فصل و مطلب یدونه هم آی دی که خودش اتوماتیک پر میکنه

مشکلی که دارم اینه من توی برنامم یه slidemenu دارم که با کلیک روی هر کدوم وارد اکتیوتی مربوطه میشه میخوام اطلاعات دیتابیس را به این اکتیویتها بدم بر اساس شماره فصل مثلا اکتیویتی 1 فصل 1 و ....

مشکلی که هست اینه آموزشهایی که توی سایت دیدم برای یک اکتیویتی هستش برای چند اکتیویتی چگونه هستش؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوست عزیز

برای این کار باید از اکسترا استفاده کنین.

وقتی روی یک ایتم کلیک میکنین یه رشته ای به عنوان کلید یا مشخص کننده اون ایتم به صفحه ای که دارین بهش میرین پاس بدین

و توی صفحه جدید که رفتین باید اون مقدار و دریافت کنین و برا اساس اون مقدار روی دیتابیس سلکت انجام بدین

لینک ارسال

من تنها مشکلی که آلان دارم اینه که برنامه به درستی کار میکنه ولی مثلا وقتی به اکتیویتی 4 میرم کدی که باید استفاده کنم که اطلاعات رااز دیتابیس بخونه و بایره توی لیست ویو نشان بده را هر کاری میکنم ج نمیده از اساتید کسی هست نمونه کد داشته باشه

لینک ارسال

من کدش رو دارم فقط یادآوری بکنید تا بزارم .

متن را از دیتابیس میگیره و توی لیست ویو نمایش میده.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...