رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

دخیره عکس در دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم ی پروژه کتاب اماده کنم مشکلم اینه ک میخوام در بعضی صفحات از عکس و متن استفاده کنم و میخوام از sqlite expert برای ذخیره عکس و  استفاده ان در جاوا انجام بدم    و نمیخوام از روش html استفاده کنم می خواستم بپرسم چطور میتونم اینکارو بکنم ایا منبع فارسی یا فیلم اموزشی توی زمینه سراغ دارید یا حداقل سرنخی چیزی ک بشه پیگیری کرد  و ب نتیجه مطلوب رسید ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید یه دیتابیس خارجی ایجاد کنی، آموزش ایجاد دیتابیس خارجی تو انجمن هست، اگه بگردی پیداش می کنی.

لینک ارسال

عزیز ایول داری خب برای مراحل بعدی ش هم اموزش گیر میاد نمونه برنامه این چنینی تو مارکت بازار هم هست ؟اگه هست میشه معرفی کنید ؟

لینک ارسال

سلام مجدد بنده بعد از کلی وبگردی متوجه شدم ک چطور عکس تو دیتابیس قرار بگیره و اتصال اون ب ایکلیپس منتها ی مشکل ک هست اینه ک اینکار با دستور شرطی صورت گرفته یعنی طرف باید ای دی رو توی تکس ویو وارد بکنه بعد عکس از دیتابیس روی image viewe  نمایش داده میشه من میخوام تو بین صفحات ک توی دیتابیس هست وسط اینا عکس باشه ی راهنمایی با ذکر مثال  میخواستم ک چکار کنم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...