رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

بر اساس درخواست های مکرر دوستان برای سورس آماده وب سرویس json، تصمیم گرفتم که یه پروژه آماده با json رو تو انجمن قرار بدم. برای استفاده از این پروژه شما باید تو خط 123 تو MainActivity آدرس URL مورد نظر خودتون رو قرار بدید و فیلدهارو تو کل پروژه تغییر بدید و مشخصات فیلدهای مورد نظر خودتون رو وارد کنید.

Appjason.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط ikhatami
      سلام
      من در برنامه اندروید یک وب سرویس را توسط ksoap صدا می زنم و مقدار برگشتی از وب سرویس را استفاده می کنم در موارد خاص که مقدار برگشتی از حجم خاصی (اینطور که چک کردم از 310 کاراکتر) بیشتر شود خطا داده و برنامه متوفق میشود چطور مشکل را رفع کنم ؟؟

• توسط alireza123
      سلام
      میخواستم در مورد وب سرویس ها در اندروید اطلاعات بدست آورم و اینکه از کدوم وب سرویس استفاده کنیم بهتره؟
      منبع آموزشی خوب هم برای یادگیری اون ذکر کنید
      با تشکر 
    • توسط soroush_habibi
      سلام به همه.من وقتی می خوام یه متن فارسی رو با استفاده از کلاس زیر بگیرم متن ها به شکل علامت سوال در میاد چطوری مشکل رو برطرف کنم؟

private class BackTask extends AsyncTask<String, Integer, Void> { String text = ""; protected Void doInBackground(String... params) { URL url; try { url = new URL(params[0]); HttpURLConnection con = (HttpURLConnection) url.openConnection(); InputStream is = con.getInputStream(); BufferedReader br = new BufferedReader(new InputStreamReader(is)); String line; while ((line = br.readLine()) != null) { text += line; } br.close(); } catch (Exception e) { e.printStackTrace(); } return null; } protected void onPostExecute(Void result) { text2 = text; } }  
    • توسط mohammad_pyn
      [align=right]mohammad_pynامروز, ۰۹:۰۷ قبل از ظهر[/align]
      [align=right]سلام
      دوستان من میخوام واسه اپلیکیشنم امکان ورود اعضا رو بذارم واسه این کار باید یوزر و پسورد رو بصورت استرینگ از طریق کتابخانه volley ارسال کنم که از طریق stringrequest این کار رو میکنم اما واسه دریافت دیگر اطلاعات در صورت لاگین شدن، چون اطلاعات بصورت jsonarray هست نمیشه همزمان این کار رو کرد چکار باید بکنن؟
      مراحل کارم اینطوریه که یوزر و پسوورد رو به یه فایل پی اچ پی ارسال میکنم که اونجا گفتم اگر یوزر و پسوورد درون جدول دیتابیس وجود داشت بقیه اطلاعات جدول رو بصورت json که ارایه هم هست برگردونه.حالا من چجوری اینارو دریافت کنم؟
      امکان ارسال استرینگ و دریافت بصورت استرینک هست و بلدم این کار رو بکنم اما ارسال استرینگ و دریافت jsonarray رو بلد نیستم[/align]
  • فایل

• اضافه کردن...