رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

بازار فقط به فکر پول خودش هست.

به جای حمایت از برنامه نویس های ایرانی فقط به فکر قرارداد بستن با شرکت های خارجیه

متاسفم براشون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازار اوضاعش خرابه !!!

به فکره اعتراض نباشید !!

چون بهتر از مارکت بازار برای پشتیبانی مثل سایت خوب ، طراحی خوب ، راحت کار کردن باش نیست !!

مارکتهای زیادی رفتم و دیدم ! اما هیچ کدوم به بازار نمیرسه !!

بیخودی هم خودتو اذیت نکن ! بازار میخواد بگه ما هم هستیم یه 10 روز الافی بعدش میتونی به کارت ادامه بدی !

کلا ذاتشون خرابه کاریش نمیشه کرد !! 23 میلیون کاربر داره !! تو این مملکت همه از کاری که میکنن دارن مینالن چون سرو تهش یا پارتی بازیه یا بخور بخور !

در کل همه ی مردم اینطوری دارن سر میکنند !! امیدوارم با شروع حکومت مهدوی همه ی اینا برن زیر خاک !

موفق باشید

لینک ارسال

بازار اوضاعش خرابه !!!

به فکره اعتراض نباشید !!

چون بهتر از مارکت بازار برای پشتیبانی مثل سایت خوب ، طراحی خوب ، راحت کار کردن باش نیست !!

مارکتهای زیادی رفتم و دیدم ! اما هیچ کدوم به بازار نمیرسه !!

بیخودی هم خودتو اذیت نکن ! بازار میخواد بگه ما هم هستیم یه 10 روز الافی بعدش میتونی به کارت ادامه بدی !

کلا ذاتشون خرابه کاریش نمیشه کرد !! 23 میلیون کاربر داره !! تو این مملکت همه از کاری که میکنن دارن مینالن چون سرو تهش یا پارتی بازیه یا بخور بخور !

در کل همه ی مردم اینطوری دارن سر میکنند !! امیدوارم با شروع حکومت مهدوی همه ی اینا برن زیر خاک !

موفق باشید

ان شاء الله

لینک ارسال

با سلام

کافه بازار انجمن زده : http://www.cafedevelopers.ir/forum/forum.php

برید اینجا اعتراضتونو بگید. شاید رسیدگی بشه.

لینک ارسال

گرچه سیاست های بازار در قبال توسعه دهنده ایرانی نتغییر کرده و این ب خاطر بی رقیب بودن ان است وقتی بازار محصولی رقابتی نباشد و سیطره در دست یک شرکت بیافتد یک نوع دیکتاتوری خاموش به وجود می اید. امیدوارم با برداشتن تحریم ها و حضور گوگل در ایران قدرت بازار کاستی بگیرد تا به فکر توسعه دهندگان خودباشد

اما کیفیت برنامه یک قسمت خوب بازار است وحتی شما را مجبور به یادگیری بیشتر می کند

لینک ارسال

بازار یه راهنمای بررسی برنامه ها برای توسعه دهنده ها گذاشته که شرایط انتشار برنامه ها رو توش اعلام کرده اما توی ایمیل هایی که میفرسته برنامه ها رو به دلایل عجیب و غریبی رد میکنه که هیچکدومش توی توافقنامه نیست، ایمیل هم که براشون میفرستی عین ربات همون جمله های قبلی رو تکرار میکنن، زمان بررسی برنامه هاشون هم هر دفعه طولانی تر میشه

ایران اپس هم چند وقتیه با ایرادهای بیخودی برنامه ها رو رد میکنه کلا تا یه خورده مارکت هاشون شلوغ میشه سربالا جواب میدن!

پیشنهاد میکنم از اول مارکت حمایت کنید، درسته فعلا مشکلات زیادی در پنل توسعه دهندگان داره اما فراموش نکنید برای اینکه مارکتی بتونه جای بازار رو بگیره باید پشتوانه بسیار قوی داشته باشه و همچنین تبلیغات وسیعی انجام بده که همراه اول این توانایی ها رو داره، همچنین درصدی که از توسعه دهنده میگیره علاوه بر مالیات ۱۵ درصده یعنی نصف مارکت های دیگه!

البته کندو هم مارکت بسیار خوبیه و امکاناتش هم روز به روز داره بیشتر میشه

لینک ارسال

دوست عزیز

اول مارکت اگر پشتیبانی خیلی قوی داره ! پس پول بده به 4 تا وب نویس حرفه ای سایتشو درست کنه !!

اومدم برنامه آپلود کنم توش کلی ایراد میگیره!! عکس رو وارد کردم !! وقتی رو ثبت نهایی کلیک میکردم میگفت لطفا عکس وارد نمایید :|

به جان خودم من وب نویس نیستم ولی بهتر از اینها میتونم وب درست کنم :|

تازه اول مارکت خودشرو توی همین سیم کارتش ، پولی که از اس ام اس و تماس میگیره ، پولی که از اینترنتش میگیره (200 مگابایت 5 هزار تومن !)  ثابت کرده که دزدی بیش نیست !!

کندو خوبه ولی کاربر نداره ! 1 ساله برنامه آپلود کردم ! در بازار در این یک سال بیش از 2 میلیون از همون برنامه در آوردم ولی در کندو تازه شده 50 تومن !

مایکت کاربر زیادتر از کندو داره اما فقط دنبال رایگانند ! همون برنامه رو یک ساله آپلود کردم هنوز هیچی فروش نکرده :)

گفتم که بهتر از همین بازاره دیکتاتور گیرتون نمیاد .

یا حق

لینک ارسال

دوست عزیز

اول مارکت اگر پشتیبانی خیلی قوی داره ! پس پول بده به 4 تا وب نویس حرفه ای سایتشو درست کنه !!

اومدم برنامه آپلود کنم توش کلی ایراد میگیره!! عکس رو وارد کردم !! وقتی رو ثبت نهایی کلیک میکردم میگفت لطفا عکس وارد نمایید :|

به جان خودم من وب نویس نیستم ولی بهتر از اینها میتونم وب درست کنم :|

تازه اول مارکت خودشرو توی همین سیم کارتش ، پولی که از اس ام اس و تماس میگیره ، پولی که از اینترنتش میگیره (200 مگابایت 5 هزار تومن !)  ثابت کرده که دزدی بیش نیست !!

کندو خوبه ولی کاربر نداره ! 1 ساله برنامه آپلود کردم ! در بازار در این یک سال بیش از 2 میلیون از همون برنامه در آوردم ولی در کندو تازه شده 50 تومن !

مایکت کاربر زیادتر از کندو داره اما فقط دنبال رایگانند ! همون برنامه رو یک ساله آپلود کردم هنوز هیچی فروش نکرده :)

گفتم که بهتر از همین بازاره دیکتاتور گیرتون نمیاد .

یا حق

من نگفتم اول مارکت در حال حاضر پشتیبانی قوی داره، حرفم اینه که یه مارکت برای اینکه بتونه جای بازار رو بگیره باید به گوشی های مردم راه پیدا کنه که میبینید مارکت هایی مثل کندو و پلازا تا حالا توی این کار موفق نبودن چون تبلیغات نداشتن ولی همراه اول با تبلیغات گسترده ای که میتونه انجام بده بهتر میتونه همه گیر بشه!

منم یادم نرفته که همراه اول سیمکارت های دوقرونی رو چقدر میفروخت ولی اگر پیشرفت کنه حداقلش اینه که انحصار از بین میره و بازار هم مجبور میشه انعطاف بیشتری نشون بده

لینک ارسال

واقعیتش طوری میگفتن کافه بازار سخت گیره و ایراده عجیب و غریب میگیره که کم کم باورم شده بود برنامه من رو که اولین برنامم بود اصلا قبول نمیکنه ، فقط منتظر بودم که برنامم رو بررسی و این همه سخت گیری که میگفتن رو بعد از رد برنامه برام ایمیل کنه ولی با اولین بررسی بعد 5 روز کاری منتشرش کردن ، هر چند که برنامم ایراداتی جزیی داشت ، من الان موندم آیا این بررسی شانسی بوده (که نبوده) یا دوستان کیفیت برنامه هاشون نسبت به انتظار بازار پایینه و ایراد میگیرن!؟

لینک ارسال

واقعیتش طوری میگفتن کافه بازار سخت گیره و ایراده عجیب و غریب میگیره که کم کم باورم شده بود برنامه من رو که اولین برنامم بود اصلا قبول نمیکنه ، فقط منتظر بودم که برنامم رو بررسی و این همه سخت گیری که میگفتن رو بعد از رد برنامه برام ایمیل کنه ولی با اولین بررسی بعد 5 روز کاری منتشرش کردن ، هر چند که برنامم ایراداتی جزیی داشت ، من الان موندم آیا این بررسی شانسی بوده (که نبوده) یا دوستان کیفیت برنامه هاشون نسبت به انتظار بازار پایینه و ایراد میگیرن!؟

دوست عزیز

معلوم نیست اینها کارشون چطوریه !

مثلا به چندین برنامه ی من به توضیحات داخل سایت گیر داده !!

صدها برنامه دیدم که میزنن تخفیف     50 درصدی فقط امروز !

من همینرو نوشتم به من گیر داد و 5 روز دیگه الاف شدم !

یا نوشته بودم برنامه کاملا رایگان است ! به این گیر دادند که چرا تو توضیحات گفتی رایگان !!!!!!!! از این گیر مسخره تر گیرشون نیومده

تازگی خوب شده ! قبلا باید پولت به 300 میرسید تا پولتو بدن الان شده 100 !

تازگی کمی بهتر شده اند ! 2 برنامه دادم که گیر ندادند !

اما باز هم بررسی برنامه ها 5 روز خیلی مسخره است . 

کلا 5 روز کار میکنند تو هفته ! یعنی شما اگر شنبه برنامه رو بفرستی شاید 4 شنبه بعد از ظهر تایید بشی تازه اگر شانست بگه !

کلا بد کار میکنند !به نظرم البته :)

ولی باز هم جدیدا بهتر شده اند .

لینک ارسال

دوست عزیز

معلوم نیست اینها کارشون چطوریه !

مثلا به چندین برنامه ی من به توضیحات داخل سایت گیر داده !!

صدها برنامه دیدم که میزنن تخفیف     50 درصدی فقط امروز !

من همینرو نوشتم به من گیر داد و 5 روز دیگه الاف شدم !

یا نوشته بودم برنامه کاملا رایگان است ! به این گیر دادند که چرا تو توضیحات گفتی رایگان !!!!!!!! از این گیر مسخره تر گیرشون نیومده

تازگی خوب شده ! قبلا باید پولت به 300 میرسید تا پولتو بدن الان شده 100 !

تازگی کمی بهتر شده اند ! 2 برنامه دادم که گیر ندادند !

اما باز هم بررسی برنامه ها 5 روز خیلی مسخره است . 

کلا 5 روز کار میکنند تو هفته ! یعنی شما اگر شنبه برنامه رو بفرستی شاید 4 شنبه بعد از ظهر تایید بشی تازه اگر شانست بگه !

کلا بد کار میکنند !به نظرم البته :)

ولی باز هم جدیدا بهتر شده اند .

معمولا هر برنامه ای که میذاری با ایراداتی که بهش میگیرن میشه ده روز

یه مصاحبه ای از مدیر عاملش دیدم که ازش پرسیده بودن چرا برنامه ها طی پنج روز بررسی میشن؟ گفته بود اگر توسعه دهنده بدونه که برنامش ظرف چند ساعت بررسی میشه زیاد رفع اشکالات رو جدی نمیگیره!

لینک ارسال

بازار 30 درصد برای خودش بر میداره !

و از 70 درصد باقی مانده هم 9 درصد برای مالیات

سر جمع 60 درصد برای برنامه نویسه ! که خیلی ناعادلانه است.

لینک ارسال

من سر در نمی آرم

چه وضعشه

آقا قبول دارین بازار پره از برنامه های دستکاری شده؟؟؟

قبول دارین یا نه؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام

امروز یک اتفاق عجیب برای برنامه ی شعر معاصر من افتاد !

بیش از یک ساله که برنامه داخل بازار هست !

ایمیل داده که شاعرانی که از مرگشون 50 سال نگذشته رو بردارید ! با اینکه برداشتم ! امروز برنامه رو حذف کرد !!!!!!!!!!!!!

منم به عنوان اعتراض از امروز برنامه هامو رایگان میکنم و فقط از تبلیغات عدد سعی میکنم پول در بیارم !

مثل اینکه خیلی دیکتاتور شده !

هر چند که عدد هم برای خودشونه :|

مرگ بر بازار :)

یا حق

لینک ارسال

سلام

ایمیل داده که شاعرانی که از مرگشون 50 سال نگذشته رو بردارید ! با اینکه برداشتم ! امروز برنامه رو حذف کرد !!!!!!!!!!!!!

منم به عنوان اعتراض از امروز برنامه هامو رایگان میکنم و فقط از تبلیغات عدد سعی میکنم پول در بیارم !

یا حق

چه فرقی میکنه؟

از تبلیغات هم پول دربیاری ۳۰ درصدش مال بازاره!

لینک ارسال

سلام

یا حق

فقط دعا کنید زودتر تحریم ها برداشته بشه

لینک ارسال

داشتم خدمتتون عرض میکردماین همه اپ دستکاری شده تو بازاره

منم محض امتحان یه اپ رو دستکاری کردمو گذشتم

ردش کرد

و گفت چون دستکاری کردی فلان قانون رو نقض کردی

مرتیکه

حیف که نمیشه وگرنه هچی به دهنم میرسید میگفتم بهش

حالا خوبه بازار همه اش نرم افزار هاس دستکاری شده اس وگرنه چیکار میکردن

اه

تحریما برداشته بشه چی میشه؟

یعنی میشه با حساب داخل ایران از گوگل پول برداشت کرد؟

شاید نشه از حساب های داخلی استفاده کرد

ولی واسه درآمد خودش هم که باشه

گوگل ترتیبشومیده که ماهم ویزاکارتی مسترکارتی چیزی داشته باشیم

لینک ارسال

شما با برداشته شدن تحریم ها باید یه حساب پی پال ایجاد کنید که از طریق بانک های داخلی میشه این کارو کرد.بعد هم با ویزا کارد یا غیره باید کار کنید برای ریختن یا برداشتن پول.

اما باید توجه داشته باشیم که گوگل خیلی قبل تر از تحریم ها ایران رو در رمینه توسعه تحریم کرده.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...