رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

در خواست یاری در نصب نرم افزار برنامه نویسی آندروید

در خواست یاری در نصب نرم افزار برنامه نویسی آندروید  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در خواست یاری در نصب نرم افزار برنامه نویسی آندروید

• در خواست یاری در نصب نرم افزار برنامه نویسی آندروید
      0
    • در خواست یاری در نصب نرم افزار برنامه نویسی آندروید
      1

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان خسته نباشید من یه مشکلی در مورد نصب برنامه های مورد نیاز با آندروید دارم.که دو هفته هست نتونستم حل کنم.که مرحله به مرحله میگم و ایرادات رو ذکر میکنم.

1.برنامه jdk را دانلود ونصب کردم.

2.برنامه sdk را دانلود ونصب کردم.

3.برنامه eclipse را دانلود ونصب کردم.

4.ADT-23.0.6 را دانلود و unzipکردم

5.بهeclipse>>help>>install new softwareرفته و ADT رو اضافه کردم.

6.eclipse را بستم و برنامه installer_r24.3.3 را دانلود ونصب کردم در پایان برنامه sdk باز شد.

:idea:!!!!!!!!!!!شروع مشکلات!!!!!!!!!:idea:

1.برنامه sdk که باز شد باید لیستی از برنامه هارو بیاورد و من با انتخاب انها install packages رو بزنم.ولی با کمی تاخیر برنامه erorrمیده که نمیتونه به سایت dl.google.comبرود.حتی از ف ی ل ت ر شکن استفاده کردم باز حل نشد.

2.تو  eclipse>>window گزینه AVD manager وجود ندارد.

دوستان گرامی لطفا تو این مورد یاری فرمایید.شما چطور این مشکلات رو حل کردین؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ADT رو نباید unzip کنید.

زمانی که از قسمت help گزینه Install New Software رو انتخاب می کنید باید فایل Zip شده رو بهش بدید. اینجا توضیح داده.

لینک ارسال

اندروید استدیو نصب کن ، بدون زحمت نصب و اجرا میشه ، فقط به JDK احتیاج داره ، از اکلیپس هم بهتره

لینک ارسال

آره، اندروید استودیو بهتره ولی برای آموزش من خودم از نسخه ی

Android SDK Bundle 2013-10-30 x86-32bit استفاده کردم. خیلی خوبه! هیچ مشکلی هم تا حالا باهاش نداشتم

فقط یکم!! قدیمیه ولی برای شروع کار عالیه

لینک ارسال

دوستان ممنون از یاری گرمتان چون دوتا کتاب اموزشیم با eclipse هست بیشتر میخوام eclipse رو نصب کنم اگر نتونستم .از نرم افزارهایی که شما معرفی کردین استفاده میکنم حالا pdf یا کتاب اموزشی اندروید که با نرم افزارهای اعلام شده توسط  شما آموزش میده سراغ دارین معرفی کنید استفاده کنم.خودم  با کتاب ترجمه شده حسین خوش رفتار منفرد  و pdf مهرداد جاویدی میخوام شرو کنم که هر دو از نرم افزار دردسر eclipse  اموزش میدن.

لینک ارسال

من خودم یه دو سه ماهی هست دارم اندروید کار می کنم. خودم با آموزش های اینجا سکان آکادمی شروع کردم. اول از آموزش مقدماتی جاوا بعدش اندروید...خوبیش اینه که خیلی خیلی ساده و ریز توضیح می ده. بعدش که روی همون آموزش های سکان آکادمی مسلط شدی، به نظر من برو سراغ آموزش های لیندا که فیلم های خیلی خوبی داره...البته نظر من اینه چون خودم اینا رو تجربه کردم ولی بهترین راه برای یادگیری کامل نوشتن  (نه تغییر دادن!!) پروژه اندرویده.

لینک ارسال

حتما آدرس SDK رو درست به اکلیپس ندادی - یا سیستم ایمیج هات درست در SDK نصب نشده

از این لینک ها که بهت دادم کمک بگیر

لینک ارسال

داداش گلم ممنون حل شد.قد تمام دنيا ممنون.

لینک ارسال

سلام.دوستان خسته نباشید من یه مشکلی در مورد نصب برنامه های مورد نیاز با آندروید دارم.که دو هفته هست نتونستم حل کنم.که مرحله به مرحله میگم و ایرادات رو ذکر میکنم.

1.برنامه jdk را دانلود ونصب کردم.

2.برنامه sdk را دانلود ونصب کردم.

3.برنامه eclipse را دانلود ونصب کردم.

4.ADT-23.0.6 را دانلود و unzipکردم

5.بهeclipse>>help>>install new softwareرفته و ADT رو اضافه کردم.

6.eclipse را بستم و برنامه installer_r24.3.3 را دانلود ونصب کردم در پایان برنامه sdk باز شد.

:idea:!!!!!!!!!!!شروع مشکلات!!!!!!!!!:idea:

1.برنامه sdk که باز شد باید لیستی از برنامه هارو بیاورد و من با انتخاب انها install packages رو بزنم.ولی با کمی تاخیر برنامه erorrمیده که نمیتونه به سایت dl.google.comبرود.حتی از ف ی ل ت ر شکن استفاده کردم باز حل نشد.

2.تو  eclipse>>window گزینه AVD manager وجود ندارد.

دوستان گرامی لطفا تو این مورد یاری فرمایید.شما چطور این مشکلات رو حل کردین؟؟؟

داداش گلم ممنون حل شد.قد تمام دنيا ممنون.

الان مشكلم فقط اينه..

دوستان ساعت 5:30 صبح بلاخره تونستم به كمك خداوند و ياري شما اولين acticity رو درست كردم.

عزيز

سپاس دوست عزيز

با سلام خدمت دوستان گرامي.

عزيزاني كه مثل من تازه ميخوان برنامه نويسي رو شروع كنن و با نصب برنامه هاي eclipse ,jdk مشكل دارن.و نميتونن sdk v رو به دليل تحريم update كنن.ميتوانند به اينجا مراجعه كنن و پكيج كاملشو راحت دانلود كنند.البته حجمش زياده توصيه ميكنم شب دانلود كنن.ولي واقعا ارزش داره

لینک ارسال

دوستان وقتی یه اکتیویتی درست میکنم.میخوام که برنامه رو با avd چک کنم خیلی طول میکشه.avdباز بشه و نتیجه رو ببینم واسه شما هم اینجوره؟

لینک ارسال

بله سرعتش واقعا افتضاحه مخصوصا اگه رم سیستم پایین باشه، بهتره که از جنی موشن استفاده کنی.

لینک ارسال

بهترین کار اینه که گوشی اندرویدیتون رو وصل کنید به کامپیوتر و بعد برنامه هارو رو گوشی اجرا کنید

سرعتش از همه چیز بالاتره !

لینک ارسال

بهترین کار اینه که گوشی اندرویدیتون رو وصل کنید به کامپیوتر و بعد برنامه هارو رو گوشی اجرا کنید

سرعتش از همه چیز بالاتره !

ممنونم هميشه سلامت باشين

بله سرعتش واقعا افتضاحه مخصوصا اگه رم سیستم پایین باشه، بهتره که از جنی موشن استفاده کنی.

ممنون به اميد حل شدن تمام مشكلات زندگي دوستان

اللهم عجل لوليك الفرج

لینک ارسال

استفاده از خود دیوایس برای تست برنامه ها تو دراز مدت بهش آسیب می زنه و بهتره که ازش زیاد استفاده نکنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...