رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در اجرای برنامه B4A 5.02

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اقا من يه سوال دارم. من زبان برنامه نويسيم وبي هستش. ميخوام رو بيسيک فور اندرويد کار کنم. برنامه 5.02 ريتايل کراک شدشو نصب کردم. اس دي کي و جاوا جي دي کي هم نصب کردم و دات نت 4.5.2 

تو قسمت کانفيگور پت هم مسيرهارو دادم ولي موقع کامپايل جاوا ارورر ميده

عکساشو واستون آپلود ميکنم.

Activity_msg.gif

error.gif

config.gif

ممنون ميشم اگه کسی میدونه راهنماييم کنه. 

اوه یه نکته جالب. این برنامه ساخت اسراییله :)  تویه سایت اصلیش دیدم. هرچقد خواستم این مشکلمو تو فرومشون حل کنم ولی مدیر موزیش همش ایگنور میکرد و میگفت لایسنست واسه رجیسترش چیه، موقع خرید راهنمییت میکنیم. اونم خرید از کیا؟ :D کوفت هم بهتون نمیدم. دم وبمسترای ایرانی گرم همیشه فعالا با همه جور موضوع و سایتی. 

راستی اگه کسی پایه برنامه نویسی وی بی، گیم، موبایل و یا همکاری تو سایت نرم افزارمه بهم پی ام بده خوشحال میشم هم دوست جدید پیدا کنم و هم همکار برنامه نویس.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 5 ماه بعد...

سلام دوست عزیز به نظر میرسه شما هیچ کدی ننوشتید و فقط همون اول کار اکتیویتی را فینیش کردی. به هر حال کداتو تو لینک زیر برام بفرست انشاالله که حل بشه.

http://yscience.blogsky.com/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...