رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

با وجود گرفتاری های فراوان برنامه ای به تازگی منتشر کردیم که نقد دوستان در موردش خالی از لطف نیست

پیروز باشید.

لینک برنامه در کافه بازار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتتون بخیر

در حدی نیستم که نقدی کنم ولی..

چطور با وجود گرفتاری های فراوان حاضر هستین اپ رایگان بنویسین؟

طرح تجاری خاصی دارین؟

لینک ارسال

سلام

وقتتون بخیر

در حدی نیستم که نقدی کنم ولی..

چطور با وجود گرفتاری های فراوان حاضر هستین اپ رایگان بنویسین؟

طرح تجاری خاصی دارین؟

خودتونو دست کم نگیرید دوست من

مدل خاصی ندارم فقط به نظر بنده الان معرفی خود و افزایش اعتبار مهمتره تا مادیات ، هر چند که بدون پول هم نمیشه کار کرد

ولی بنظر من الان باید بتونی در جمع هزاران برنامه نویس فعال که شاید تعدادیشون سالها تجربه داشته باشند باید راهی برای معرفی خود پیدا کنی که با برنامه رایگان بهتر میتونی تا برنامه پولی ، متاسفانه بدلیل وقت کم هرگز نتونستم اینطوری که دوست دارم دانشمو افزایش بدم در همین سه ماهه تابستان شروع به کار با جاوا کردم که شکر خدا راضیم

لینک ارسال

ماشاالله همیشه پیروز باشید ممنون که رایگان مردم رو با حتی یک اپلیکیشن راضی میکنید اجره الی الله

لینک ارسال

ماشاالله همیشه پیروز باشید ممنون که رایگان مردم رو با حتی یک اپلیکیشن راضی میکنید اجره الی الله

خیلی ممنون دوست عزیز ،امیدوارم هر جا که هستید موفق و موید باشید

لینک ارسال

سلام -دانلود توسط بیش از 1000 نفر با رضایت 99.5 درصدی کاربران ، تنها در 3 روز اول انتشار اتفاقی نیست

آقا من انقدر از این حرف بدم میاد خیلیا واقعا بدم میاد مخصوصا از اتفاقی نیست.

در کل خوبه که از نارون سافت ایده گرفتی :) . امیدوارم این اتفاقی نیست برسه به 100000 !

موفق باشید

اپ رایگان بهتر از پولیه ! دوستانی که تجربه ندارند پس نگند چرا !! شما اگر بتونید یک برنامه ای آنلاین رایگان مثل پیامک تعداد دانلود رو برسونید به 200000 نفر ! قطعا وقتی برنامتون داخل تازه های برتر باشه روزانه 50 تومن از تبلیغات در میاد . غیر از این روزانه 20 تومن درآمد روزانه میتونید داشته باشید .

تبلیغات خیلی خیلی بهتر از پولی هست .

لینک ارسال

سلام -دانلود توسط بیش از 1000 نفر با رضایت 99.5 درصدی کاربران ، تنها در 3 روز اول انتشار اتفاقی نیست

در کل خوبه که از نارون سافت ایده گرفتی :) . امیدوارم این اتفاقی نیست برسه به 100000 !

موفق باشید

اپ رایگان بهتر از پولیه ! دوستانی که تجربه ندارند پس نگند چرا !! شما اگر بتونید یک برنامه ای آنلاین رایگان مثل پیامک تعداد دانلود رو برسونید به 200000 نفر ! قطعا وقتی برنامتون داخل تازه های برتر باشه روزانه 50 تومن از تبلیغات در میاد . غیر از این روزانه 20 تومن درآمد روزانه میتونید داشته باشید .

ممنون از جوابت ، خیلی ممنون از حسن نیتت ولی به نظرت اتفاقیه؟

دقیقا کجای این برنامه شبیه برنامه های نارون سافته؟

چیزی که من خیلی بدم میاد کپی ایده های افراد دیگست ، تا خودم قدرت تفکر داشته باشم ایشالا هرگز اینکار را نخواهم کرد

لینک ارسال

موفق باشید

چیزی که من خیلی بدم میاد کپی ایده های افراد دیگست ، تا خودم قدرت تفکر داشته باشم ایشالا هرگز اینکار را نخواهم کرد

دوست عزیز ! اینکه شما نام یک میلیون رو انتخاب کردید کاملا مشخصه کپی از روی یک میلیون پیامک هست .

و جملات ناب که ماله خوده نارون سافته !!!

انتقاد پذیر باشید کمی ! اولا هر کسی جای من باشه چنین فکری میکنه چون کاملا کپیه !! دوما حالا بر فرض محال شما کپی نکردید میخوای دادا بیای منو بزنی ؟؟

من نگفتم خوده برنامت مثل نارون سافته گفتم ایده ی جملات ناب ماله اونه !! نگاهی به لیست نرم افزاراش بندازی دقیقا 71 برنامه داره که بیش از 50 درصدش جملات نابه .

برنامه خیلی خوبیم هست ! حاجی یک برنامه ی خوب در 3 روز باید بیش از 20 هزار تا دانلود بشه ! اگر برنامت پولی بود 1000 نفر خریده بودند این جمله صدق میکرد ! اما در کل گفتم من از این جمله بدم میاد ! اصلانم کاری ندارم شما گذاشتی یا کسه دیگه ای ! به نظرم جمله ی مسخره ایه ! به نظره من البته ! نظره شما برای برنامه مهمه نه نظره من ! من هم نمیخوام نظرمو تلقین کنم ! فقط خواستم نظرمو بگم 80 درصدشم برای مزاح بود.

در کل برنامت عالیه !

امیدوارم زیاد دانلود بشه

لینک ارسال

موفق باشید

دوست عزیز ! اینکه شما نام یک میلیون رو انتخاب کردید کاملا مشخصه کپی از روی یک میلیون پیامک هست .

و جملات ناب که ماله خوده نارون سافته !!!

انتقاد پذیر باشید کمی ! اولا هر کسی جای من باشه چنین فکری میکنه چون کاملا کپیه !! دوما حالا بر فرض محال شما کپی نکردید میخوای دادا بیای منو بزنی ؟؟

من نگفتم خوده برنامت مثل نارون سافته گفتم ایده ی جملات ناب ماله اونه !! نگاهی به لیست نرم افزاراش بندازی دقیقا 71 برنامه داره که بیش از 50 درصدش جملات نابه .

برنامه خیلی خوبیم هست ! حاجی یک برنامه ی خوب در 3 روز باید بیش از 20 هزار تا دانلود بشه ! اگر برنامت پولی بود 1000 نفر خریده بودند این جمله صدق میکرد ! اما در کل گفتم من از این جمله بدم میاد ! اصلانم کاری ندارم شما گذاشتی یا کسه دیگه ای ! به نظرم جمله ی مسخره ایه ! به نظره من البته ! نظره شما برای برنامه مهمه نه نظره من ! من هم نمیخوام نظرمو تلقین کنم ! فقط خواستم نظرمو بگم 80 درصدشم برای مزاح بود.

در کل برنامت عالیه !

امیدوارم زیاد دانلود بشه

والا طوری حرف میزنی که آدم تعجب میکنه ، خیلی دوست دارم انتقاد کنی ولی در ضمینه ای که واقعا بدردم بخوره ، انتظار داشتم قسمتای ساخت برنامه انتقاد کنی نه اینجور چیزا

والا نمیدونستم جملات ناب به اسم نارون سافت ثبت شده ببخشید دیگه

الان هر اسمی که بذاری یه نمونش داخل بازار هست باید ی اسمی بذار که کاربر پسند باشه

به عناون برنامه دوم از تعداد نصب شده ها خیلی راضیم

ممنون از انتقادتون عزیزم

لینک ارسال

ذخیره سازی متن رو بردار ! بعضی کاربرا کرم دارن یهو 200 بار میفرستند :).

در کل برنامه خوبیه .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...