رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

می خواهم برنامه ام رو در بازار بزارم چیکار باید کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام شکر خدا برنامه ام اماده برای ورود به بازار شده چه کارهای امنیتی یا خاصی رو باید انجام بدم

می خواهم progrde از برنامه بگیرم ولی ارور می ده در کل ایا لازمه که کدهای را یونیکد کرد و در صورتی ک اینکار رو نکرد ایا به راحتی کلیه کدها در دسترس افراد قرار می گیرد

لطفا از تجربه تون بگید تا بازار سریع قبول کنه با تشکر

برنامه ام بازاریابی محصولات است

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازار زیاد به امنیت نرم افزار شما کاری نداره، ولی خودتون باید همه چیز رو کنترل کنید، بله کد حتما باید درهمسازی بشه در غیر اینصورت به راحتی باز میشه، در مورد اکلیپس اطلاعی ندارم ولی در اندروید استدیو این کار به راحت ترین شکل ممکن انجام میگیره، کافی فایل build.gradle رو باز کنید و مقدار مقابل minifyEnabled رو برابر true قرار بدید، نکته بعدی اینه که حتما یک keystore امن برای نرم افزارتون درست کنید، در جای امن نگه دارید و حتما بک آپ هم ازش بگیرید.

در مورد بازار هم عرض کنم چون اولین برنامه تون هست که تو کافه بازار قرار میدید احتمالا به شما گیر بدن ، نه به این خاطر که برنامه مشکل داره هدفشون در واقع این هست که به توسعه دهنده بفهمونن برای ثبت نرم افزار فیلتر قوی دارن تا برای برنامه های بعدی حتما حواسش رو جمع کنه. در صورتی که از نرم افزار شما ایرادی گرفته شد عصبی نشید اگر نرم افزار واقعا مشکل داشت رفع کنید اگر گیر الکی بود از طریق ایمیل خیلی محترمانه توضیحات لازم رو براشون بنویسید. از 10 تا نرم افزاری که ما داخل بازار ثبت کردیم به 9 تاش گیر دادن که خوشبختانه با توضیح و رفع اشکالات تونستیم برای همه نرم افزارها تاییدیه لازم رو بگیریم.

مورد آخری هم که به ذهنم میرسه اینه که مایکت رو هم فراموش نکنید، نسخه جدیدش فوق العاده ست، فکر میکنم به زودی سرسخت ترین رقیت کافه بازار میشه، سعی کنید نرم افزارتون رو اونجا هم به ثبت برسونید

باسپاس

لینک ارسال

سلام

با نظر آقای محمد62 مخالفم !

اگر گیر الکی دادن با جدیت کامل باهاشون صحبت کنید که فکر نکنن از این برنامه نویسهای بدبخت هستید .

توجه کنید دستمال کشی بازار رو نکنید بلکه کاملا جدی اما محترمانه صحبت کنید . قطعا گیر رو میدن !!

یعنی گربه رو دم حجله بکش :)

به هر حال من که از بازار راضی نیستم و فعلا از برنامه هام به عنوان نمونه کار دارم استفاده میکنم .

اگر بتونم یک سایت برای نمونه کارهای خودم طراحی کنم قطعا تمام برنامهام رو از بازار به عنوان اعتراض حذف میکنم تا آدم بشن .

لینک ارسال

در مورد بازار هم عرض کنم چون اولین برنامه تون هست که تو کافه بازار قرار میدید احتمالا به شما گیر بدن ، نه به این خاطر که برنامه مشکل داره هدفشون در واقع این هست که به توسعه دهنده بفهمونن برای ثبت نرم افزار فیلتر قوی دارن تا برای برنامه های بعدی حتما حواسش رو جمع کنه. در صورتی که از نرم افزار شما ایرادی گرفته شد عصبی نشید اگر نرم افزار واقعا مشکل داشت رفع کنید اگر گیر الکی بود از طریق ایمیل خیلی محترمانه توضیحات لازم رو براشون بنویسید. از 10 تا نرم افزاری که ما داخل بازار ثبت کردیم به 9 تاش گیر دادن که خوشبختانه با توضیح و رفع اشکالات تونستیم برای همه نرم افزارها تاییدیه لازم رو بگیریم.

من که اولین برنامم یه برنامه ساده بود از دو صفحه که هیچ ظاهر خوبی نداشت بدون هیچ گیری قبولش کردن

برنامه پولی اولیم هم بدون مشکل قبول کردن 

گیر هایی که می دهن به نظرم درسته من یه برنامه داشتم بعضی گوشی ها خطا داشت با صحبت و پی گیری تونستم بزارمش تو بازار ولی دیدم اعتراضات داره زیاد میشه در نتیجه حذفش کردم

اگر گیر الکی دادن با جدیت کامل باهاشون صحبت کنید که فکر نکنن از این برنامه نویسهای بدبخت هستید .

یه برنامه گیر الکی دادن من با جدیت صحبت کردم کلا دیگه جوابم رو ندادن :D

اگر بتونم یک سایت برای نمونه کارهای خودم طراحی کنم قطعا تمام برنامهام رو از بازار به عنوان اعتراض حذف میکنم تا آدم بشن .

من تو اینترنت دیدم که اسکریپتاش آمماده هست که بخری همراه با اپلیکیشن نرم افزارش ولی نمی دونم چطوره

من چون PHP کارم واقعا دووست دارم خودم سایتش رو بزنم (البته اگر حتی کسی بازدید نکنه یا سایت پیشرفت نکنه چون رزومه کاری خوبیه)

لینک ارسال

سلام من برنامه را برای بازار فرستادم ایمیل زیر پس از چند روز برایم اومد،

توسعه‌دهنده‌ٔ محترم از ارسال این برنامه به کافه‌بازار بسیار متشکریم.

در برنامهٔ شما مواردی مشاهده کردیم که نیازمند توجه و کمک شماست، شرح این موارد در ادامه می‌آید. می‌توانید بسته به موارد مذکور با ما مکاتبه کنید یا نسخهٔ جدیدی از برنامه را برای رفع مشکلات از طریق پنل‌تان بارگذاری نمایید.

۴.۴. برنامه‎هایی که تنها نمایش‌دهندهٔ یک وب‌سایت، چند صفحهٔ وبی یا مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

چیکار کنم که اوکی بدن چه تغییراتی تو برنامه بدم

لینک ارسال

سلام

وقتی میگه نیست یعنی نیست .

به نظرم بیخیال بشید :)

البته حق هم داره ! چون سطح بازار با برنامه های خیلی ساده میاد پایین !

لینک ارسال

سلام

شش ماه وقتمو گرفته از لحاظ گرافیک و ظاهر هم خیلی عالی

الان مگه برنامه دیجی کالا چی داره محصولات رو نشون میده و سفارش میگیره

واسه منم مثل همونه خدایش این عدالته بازاره:angel:

غیر بازار سایتی هست مثل بازار باشه و پرطرفدار باشه ولی زیاد حساس نباشه

لینک ارسال

سلام

شش ماه وقتمو گرفته از لحاظ گرافیک و ظاهر هم خیلی عالی

الان مگه برنامه دیجی کالا چی داره محصولات رو نشون میده و سفارش میگیره

واسه منم مثل همونه خدایش این عدالته بازاره:angel:

غیر بازار سایتی هست مثل بازار باشه و پرطرفدار باشه ولی زیاد حساس نباشه

دقیقا همینارو از طریق ایمیل براشون بنویسید، احتمالا برنامه رو قبول میکنن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...