رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پیاده سازی گرافیک خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه؛

من ی برنامه ای دارم که نیازه توش عکسی که به پیوست فرستادم رو پیاده کنم

همان طور که مشاهده می کنید هر کدام از دایره ها یک ImageView می باشد که من باید در صفحه به کار ببرم تا با کلیک کاربر بر روی ان عملیاتی انجام شود.

می خواستم پیشنهاد دوستان در این باره را بدانم. در ضمن نمایش در تمامی سایز ها بدون بهم ریختگی تاکید شده

با تشکر از همه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی از دوستان نمیدونه چطور زمانیکه یک گرافیک خاص یا بهتر بگم یک عکسی که می خواهیم جاهای مختلفش قابلیت کلیک داشته باشه.

من خودم با GridLayout کار کردم ولی در سایزهای مختلف گوشی به نتیجه نرسیدم. همینطور با RelativeLayout.

کسی نیست که کار کرده باشه؟

لینک ارسال

سلام

خب باید عکسی که داری استفاده میکنی هم سایزهای مختلفش رو داخل drawable xxhd,xhd,hd, ... ذخیره کنید

لینک ارسال

دوست عزیز طرحی که مد نظرتون هست ساختنش اصلا کار سختی نیست! RelativeLayout یکی از بهترین و کاملترین layout اندروید میباشد که برای تمامی رزولیشن ها هم میشه ازش استفاده کرد فقط باید به طور کامل اصول و استانداردهای MVC و طراحی های چند لایه ای رو آشناییت داشته باشید. همین طرح رو با RelativeLayout میزنم تا سورس کدش رو ببینید.

فقط یک سوال اون شکلک ها Shape هستند یا تصویر؟ 

لینک ارسال

دوست عزیز طرحی که مد نظرتون هست ساختنش اصلا کار سختی نیست! RelativeLayout یکی از بهترین و کاملترین layout اندروید میباشد که برای تمامی رزولیشن ها هم میشه ازش استفاده کرد فقط باید به طور کامل اصول و استانداردهای MVC و طراحی های چند لایه ای رو آشناییت داشته باشید. همین طرح رو با RelativeLayout میزنم تا سورس کدش رو ببینید.

فقط یک سوال اون شکلک ها Shape هستند یا تصویر؟ 

ممنون و تشکر از توجهتون

اون شکلک ها عکس هستند من عکسهاشو براتون در ضمیمه میذارم

اگه تونستید در مورد MVC اون بخش هایی به کار من بیاد هم ی توضیحی بدین ممنون میشم

بازم تشکر

لینک ارسال

سلام

بهتر است بجای تصاویر ثابت ازShape استفاده کنید که انعطاف بهتری نسبت به تصویر دارند

در مورد نحوه چینش پیشنهاد من استفاده از LinearLayout میباشد.

لینک ارسال

سلام

بهتر است بجای تصاویر ثابت ازShape استفاده کنید که انعطاف بهتری نسبت به تصویر دارند

در مورد نحوه چینش پیشنهاد من استفاده از LinearLayout میباشد.

از shape هم استفاده کردم منتها بازم با اینکه در سایز های مختلف تصویر گذاشتم بازم جور در نمیاد!

لینک ارسال
  • 9 ماه بعد...

با سلام خدمت همه؛

من ی برنامه ای دارم که نیازه توش عکسی که به پیوست فرستادم رو پیاده کنم

همان طور که مشاهده می کنید هر کدام از دایره ها یک ImageView می باشد که من باید در صفحه به کار ببرم تا با کلیک کاربر بر روی ان عملیاتی انجام شود.

می خواستم پیشنهاد دوستان در این باره را بدانم. در ضمن نمایش در تمامی سایز ها بدون بهم ریختگی تاکید شده

با تشکر از همه

میتونه تعداد دایره ها بیشتر باشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...