رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

می خواستم بدونم که آیا اصول کدهای جاوایی که ما برای اندروید برنامه خلق میکنیم ،  با همون زبان برنامه نویسی جاوا فرق اساسی داره یا نه اگر داره تو کدوم قواعد فرق داره لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید چون من دارم اول جاوا یاد میگیرم که  بعد برم سراغ اندروید میخوام بدنم کار بیهوده ایی انجام نمیدم!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هیچ فرقی نداره ! اما کاره بیهوده ی شما اینه که جاوا رو تحت ویندوز یاد میگیرد !! یعنی روش برنامه نویسی یکیه اما توابعی که یاد میگیرد ربطی به اندروید نداره ! یعنی به نظرم وقتتون اینطوری تلف میشه ! بهتره که جاوا رو هم در محیط اندروید یاد بگیرید  .

البته نظر من این هست ! شما هر جور صلاح میدونید عمل کنید

لینک ارسال

سلام

هیچ فرقی نداره ! اما کاره بیهوده ی شما اینه که جاوا رو تحت ویندوز یاد میگیرد !! یعنی روش برنامه نویسی یکیه اما توابعی که یاد میگیرد ربطی به اندروید نداره ! یعنی به نظرم وقتتون اینطوری تلف میشه ! بهتره که جاوا رو هم در محیط اندروید یاد بگیرید  .

البته نظر من این هست ! شما هر جور صلاح میدونید عمل کنید

دوست عزیز منظورتون از جاوای تحت ویندوز چیه؟ اگه منظورتون System.out.println هست خب بله تو اندروید استفاده نمیشه! کدوم یک از توابع جاوا ربطی به اندروید نداره؟ (البته غیر از دستور چاپ در کنسول!)

ایشون قرار نیست Swing یا مثلا JavaFX یادبگیره که فقط تو دسکتاپ به دردش بخوره

از تمام مباحث Java SE ( به غیر از رابط کاربری Swing و FX) در اندروید استفاده میشه + یک سری کلاس های اضافی که برای فریمورک اندرویده و ما باهاش کار می کنیم مثل اکتیویتی و اینتنت و ...

لطف کنید با راهنمایی های اشتباه دیگران رو گمراه نکنید

با تشکر

لینک ارسال

جناب مصطفی دوستم !

از بحث کردن با من بکش بیرون لطفا !

بنده طبق تجربه ای که دارم گفتم که مناسب نیست چنین حرکتی انجام بدن یا نه !

با 1000 نرم افزار مثل نت بینس میشه جاوا نوشت ! من خودم اندروید کار میکنم ! زمانی که میخواستم برای ویندوز برنامه بنویسم بلد نبودم !!

متاسفانه برنامه نویسی در جامعه بد جا افتاده یعنی فکر میکنن اگر اینارو بلد بشن یه شبه اندروید یاد میگیرند ! 30 درصد اندروید رو جاوا تشکیل میده باقیش توابع داخلی مثل اکتیویتی و ... که گفتین هست .

داخل اندروید هم میشه 30 درصد رو یاد گرفت ! پس وقتی زمان رو بذاره روی یک برنامه ای که غیر از اندروید هست یعنی به معنای واقعی وقت تلف کرده .

در خانه گر کس هست یک حرف بس است .

لطفا بحث رو ادامه ندین! و دیگه با بنده بحث نکنید .

من گفتم نظر بنده هست هر کاری دوست دارند انجام بدن !!

به امید رستگاری برای خودمان

یا حق

لینک ارسال

جناب مصطفی دوستم !

با 1000 نرم افزار مثل نت بینس میشه جاوا نوشت ! من خودم اندروید کار میکنم ! زمانی که میخواستم برای ویندوز برنامه بنویسم بلد نبودم !!

متاسفانه برنامه نویسی در جامعه بد جا افتاده یعنی فکر میکنن اگر اینارو بلد بشن یه شبه اندروید یاد میگیرند ! 30 درصد اندروید رو جاوا تشکیل میده باقیش توابع داخلی مثل اکتیویتی و ... که گفتین هست .

داخل اندروید هم میشه 30 درصد رو یاد گرفت ! پس وقتی زمان رو بذاره روی یک برنامه ای که غیر از اندروید هست یعنی به معنای واقعی وقت تلف کرده .

یا حق

دوست عزیز بنده قصد کل کل ندارم به هیچ وجه. این طرز حرف زدن هم به هیچ وجه مناسب نیست!

این بحث ها هیچ اشکالی که نداره هیچ کاملا مفید هم هست هم برای هر دو طرف بحث هم برای کسی که داره بحث رو میبینه

ضمن اینکه اگر شخصی به یک فرد مبتدی که تازه اول راهه حرف اشتباهی بزنه حداقلش این هست که باعث سردرگمی اون فرد میشه حتی اگر نظر شخصی خودش باشه!

شما گفتین 30 درصد اندروید رو جاوا تشکیل میده. میشه بگید 70 درصد بقیش رو چی تشکیل میده؟؟ میشه بگید این تقسیم بندی سی و هفتاد رو از کجا آوردید؟

زبان برنامه نویسی اندروید جاوا محض است و هیچ چیز دیگه ای توش دخیل نیست. همون اکتیویتی که شما میگی مگه غیر از یک کلاس جاواست؟ همون اینتنت که ما تعریف می کنیم مگه غیر از یک کلاس جاواست؟ اصلا مگه فریمورک اندروید چیزی جز صدها کلاس جاواست؟

حالا کسی که با مباحث اصلی جاوا آشنا باشه مثل شی گرایی و وراثت و IO و چند نخی و ... بسیار راحت تر میتونه اندروید رو شروع کنه اگرچه اونطوری که شما گفتید هم میشه یاد گرفت که البته زمان بیشتری میبره

ضمن اینکه اگر حرفی میزنید تا آخر از حرفتون دفاع کنید. اینجوری خوب نیست!

موفق باشید

لینک ارسال

جناب مصطفی دوستم !

یا حق

دوست عزیز بنده قصد کل کل ندارم به هیچ وجه. این طرز حرف زدن هم به هیچ وجه مناسب نیست!

این بحث ها هیچ اشکالی که نداره هیچ کاملا مفید هم هست هم برای هر دو طرف بحث هم برای کسی که داره بحث رو میبینه

ضمن اینکه اگر شخصی به یک فرد مبتدی که تازه اول راهه حرف اشتباهی بزنه حداقلش این هست که باعث سردرگمی اون فرد میشه حتی اگر نظر شخصی خودش باشه!

شما گفتین 30 درصد اندروید رو جاوا تشکیل میده. میشه بگید 70 درصد بقیش رو چی تشکیل میده؟؟ میشه بگید این تقسیم بندی سی و هفتاد رو از کجا آوردید؟

زبان برنامه نویسی اندروید جاوا محض است و هیچ چیز دیگه ای توش دخیل نیست. همون اکتیویتی که شما میگی مگه غیر از یک کلاس جاواست؟ همون اینتنت که ما تعریف می کنیم مگه غیر از یک کلاس جاواست؟ اصلا مگه فریمورک اندروید چیزی جز صدها کلاس جاواست؟

حالا کسی که با مباحث اصلی جاوا آشنا باشه مثل شی گرایی و وراثت و IO و چند نخی و ... بسیار راحت تر میتونه اندروید رو شروع کنه اگرچه اونطوری که شما گفتید هم میشه یاد گرفت که البته زمان بیشتری میبره

ضمن اینکه اگر حرفی میزنید تا آخر از حرفتون دفاع کنید. اینجوری خوب نیست!

موفق باشید

دوستان اول ممنونم که جوابمو دادید، دوم اینکه به سمت عصبی شده نرید ،

لینک ارسال

شما حرفه ای ما مبتدی ! متاسفانه انقدر با امثال شما بحث کردم ! آخرش رو هم میدونم چی میشه !

دوست عزیز با هوچی گری نمیشه مسیر زندگی رو مشخص کرد .

اول روی اعصابتون مسلط باشید

دوم دلیلی نداره تمام حرفهام رو توضیح بدم

سوم شما فکر کن من اشتباه گفتم

چهارم شما راه درست رو بیان کنید سوال کننده خودش میدونه چی رو انتخاب کنه ! من راهی که به نظرم درست هست رو بیان کردم .

پنجم شما هنوز مونده برسی به سطحی که حرفهای من رو متوجه بشی !!

برای مثال شما که الان ادعا میکنی جاوا بلدی وارد برنامه نویسی بازی سازی با موتور یونیتی بشید ببینم میتونید یک خط بنویسید ؟

اون هم جاوا است .

isi2012 ببخشید که باعث اسپم شدم .

شما به حرف جناب مصطفی گوش کنید انشاالله که من اشتباه گفته باشم .

العاقبه للمتقین

یاحق

لینک ارسال

شما حرفه ای ما مبتدی ! متاسفانه انقدر با امثال شما بحث کردم ! آخرش رو هم میدونم چی میشه !

دوست عزیز با هوچی گری نمیشه مسیر زندگی رو مشخص کرد .

اول روی اعصابتون مسلط باشید

دوم دلیلی نداره تمام حرفهام رو توضیح بدم

سوم شما فکر کن من اشتباه گفتم

چهارم شما راه درست رو بیان کنید سوال کننده خودش میدونه چی رو انتخاب کنه ! من راهی که به نظرم درست هست رو بیان کردم .

پنجم شما هنوز مونده برسی به سطحی که حرفهای من رو متوجه بشی !!

برای مثال شما که الان ادعا میکنی جاوا بلدی وارد برنامه نویسی بازی سازی با موتور یونیتی بشید ببینم میتونید یک خط بنویسید ؟

اون هم جاوا است .

isi2012 ببخشید که باعث اسپم شدم .

شما به حرف جناب مصطفی گوش کنید انشاالله که من اشتباه گفته باشم .

العاقبه للمتقین

یاحق

1- خوشحال میشم به من بگید که دقیقا کجا ادعای حرفه ای بودن کردم؟

2- من به شما پیغام خصوصی فرستادم بهتر بود که همونجا جوابم رو بدید

3- شما هم بهتره روی اعصابتون مسلط باشید

4- اگر نمی تونید ادعای خودتون رو اثبات کنید بهتره از اول اصلا اون رو بیان نکنید!

5- ""شما هنوز مونده برسی به سطحی که حرفهای من رو متوجه بشی""   قضاوت در مورد این حرفتون رو به کسایی که این بحثو خوندن واگذار می کنم

6- زبانی که در یونیتی با اون کد می زنند سی شارپ هست نه جاوا

با این پستتون مشخص شد که کی "ادعا" می کنه و کی به اعصاب خودش مسلط نیست!

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

دوستان انتقاد پذیر باشید.

بالاخره هیشکی در یک سطحی نیست.و اینجا دوستان دور هم جمع شدن تا به همدیگه کمک کنن.

حالا اینکه دوست ما میگن جاوا رو تحت اندروید یاد بگیرم و یا اینکه تحت یک کنسول کلاس نویسی کنن و  توابعی رو بنویسن و تست کنند در هر صورت به دانشتون اضافه میشه و بار علمیتون میره بالا.

فقط باید از قبل یکسری آشنایت هایی داشته باشید که دوستان عزیز بیان کردند.

و دو دوست و کاربر حرفه ای خوبه که تبادل نظر داشته باشند نه کل کل هایی که منجر به ناراحتی بشه.

لینک ارسال

فقط یک جواب میدم اونم به خاطر اینکه علمتون زیاد بشه

با یونیتی هم میشه تحت جاوا نوشت و هم سی شارپ

بنده مثل شما وقتم آزاد نیست بذارم روی بحثی که ارزش انسان رو میاره پایین

موفق باشید...

لینک ارسال

سلام

دوستان انتقاد پذیر باشید.

بالاخره هیشکی در یک سطحی نیست.و اینجا دوستان دور هم جمع شدن تا به همدیگه کمک کنن.

حالا اینکه دوست ما میگن جاوا رو تحت اندروید یاد بگیرم و یا اینکه تحت یک کنسول کلاس نویسی کنن و  توابعی رو بنویسن و تست کنند در هر صورت به دانشتون اضافه میشه و بار علمیتون میره بالا.

فقط باید از قبل یکسری آشنایت هایی داشته باشید که دوستان عزیز بیان کردند.

و دو دوست و کاربر حرفه ای خوبه که تبادل نظر داشته باشند نه کل کل هایی که منجر به ناراحتی بشه.

امیدوارم که تمام پست های این تاپیک رو خونده باشید و متوجه شده باشید که چه کسی توهین کرده.

اگر خونده باشید می بینید که بنده هیچ بی احترامی نکردم.

از تمام دوستانی که کوچکترین بی احترامی در پست های من دیدن تقاضا دارم که سریعا به مدیریت انجمن اطلاع بدن تا بنده رو اخراج کنند

فقط یک جواب میدم اونم به خاطر اینکه علمتون زیاد بشه

با یونیتی هم میشه تحت جاوا نوشت و هم سی شارپ

بنده مثل شما وقتم آزاد نیست بذارم روی بحثی که ارزش انسان رو میاره پایین

موفق باشید...

شما هم لینک های زیر رو مشاهده کنید تا علمتون زیاد بشه که زبان هایی که توسط یونیتی ساپورت میشن سی شارپ و جاوا اسکریپت و boo هستن:

http://stackoverflow.com/questions/19152444/does-unity3d-let-you-code-with-java

http://gamedev.stackexchange.com/questions/74657/does-unity-let-you-code-in-java

بحث علمی ارزش کسی رو پایین نمیاره

موفق باشید

لینک ارسال

بحث علمی انسان رو به چالش میکشه و فکر نکنم ارزش آدمی رو پایین بیاره.

در کل خوبه که موضع گیری صورت نگیره تا جو دوستانه ای باشه و دوستان در کنار هم از نشر علم لذت ببرن.

لینک ارسال

بحث علمی انسان رو به چالش میکشه و فکر نکنم ارزش آدمی رو پایین بیاره.

در کل خوبه که موضع گیری صورت نگیره تا جو دوستانه ای باشه و دوستان در کنار هم از نشر علم لذت ببرن.

دوستمون بحث علمی رو با کل کل اشتباه گرفتند متاسفانه که از دو پست قبلیشون کاملا مشخصه!

بنده هدفم این بود که یک کسی که میخواد راه رو انتخاب کنه با نظرات اشتباه دچار سردرگمی نشه که خداروشکر به هدفم رسیدم

این بحث هم چون به جدل تبدیل شد ادامش به صلاح نیست

از مدیریت انجمن تقاضا دارم به کسانی که در حرف هاشون توهین می کنند تذکر لازم بدهند

موفق باشید

لینک ارسال

بحث علمی نیست !

هربار که پست گذاشتم شما به اصطلاح بحث علمی کردین ! به همین دلیل گفتم بحث نکنید .

دوست عزیز لازم نیست بگید با چه زبانی میشه با یونیتی بازی درست کرد . من 2 سال پیش یونیتی کار میکردم اطلاعات لازم رو دارم .

صرفا جهت اطلاع : برید با زبان جاوا برای یونیتی بازی درست کنید !! حرف من با همین مثال کاملا ثابت میشه  و حرف شما نقض ! تمامی توابع یونیتی هم با جاوا و ... نوشته شده پس مبنا بر این نمیشه کسی که جاوا بلد باشه با یونیتی میتونه برنامه بنویسه !!

من در هر پست توضیح دادم نظر بنده این هست ! یعنی کاری به نظرات دیگه ندارم ! اگر کسی تو انجمن من رو قبول داره پس به حرف من عمل میکنه اگر نه که هیچ مشکلی نیست !

من نگفتم حرف شما اشتباست اما شما با بحث میخواهید ثابت کنید حرف بنده اشتباهه !! حرف من اشتباه ، عمل من اشتباه !

من فقط و فقط نظرم رو گفتم ! عمل کردن به نظرات با تصمیم گیری سوال کننده انجام میشه !

شما هر بار بحث رو ادامه میدین و به بیراحه میکشونین که آدم مجبور میشه جواب بده ! مثل همین بحث نوع زبان در یونیتی !

از همگی دوستان عذر میخوام اگر نظرم رو بیان کردم

یا حق

لینک ارسال

بحث علمی نیست !

هربار که پست گذاشتم شما به اصطلاح بحث علمی کردین ! به همین دلیل گفتم بحث نکنید .

دوست عزیز لازم نیست بگید با چه زبانی میشه با یونیتی بازی درست کرد . من 2 سال پیش یونیتی کار میکردم اطلاعات لازم رو دارم .

صرفا جهت اطلاع : برید با زبان جاوا برای یونیتی بازی درست کنید !! حرف من با همین مثال کاملا ثابت میشه  و حرف شما نقض ! تمامی توابع یونیتی هم با جاوا و ... نوشته شده پس مبنا بر این نمیشه کسی که جاوا بلد باشه با یونیتی میتونه برنامه بنویسه !!

من در هر پست توضیح دادم نظر بنده این هست ! یعنی کاری به نظرات دیگه ندارم ! اگر کسی تو انجمن من رو قبول داره پس به حرف من عمل میکنه اگر نه که هیچ مشکلی نیست !

من نگفتم حرف شما اشتباست اما شما با بحث میخواهید ثابت کنید حرف بنده اشتباهه !! حرف من اشتباه ، عمل من اشتباه !

من فقط و فقط نظرم رو گفتم ! عمل کردن به نظرات با تصمیم گیری سوال کننده انجام میشه !

شما هر بار بحث رو ادامه میدین و به بیراحه میکشونین که آدم مجبور میشه جواب بده ! مثل همین بحث نوع زبان در یونیتی !

از همگی دوستان عذر میخوام اگر نظرم رو بیان کردم

یا حق

1 - تعریف شما از بحث علمی چیه اگر بگید من از این به بعد همونجوری بحث می کنم که شما هم ناراحت نشید!

2 - بنده نگفتم که کسی که به جاوا مسلطه بنابراین به تمام تکنولوژی های دیگه هم که از جاوا استفاده می کنند مسلطه! من گفتم یادگیری اون تکنولوژی ها خیلی راحت تر میشه براش!

3 - احتمالا شما اون موقع سی شارپو با جاوا اشتباه گرفتی! من تمام تاپیک های انجمن رسمی یونیتی که در مورد زبان برنامه نویسی اون سوال کرده بودن خوندم و همه گفتن که با جاوا نمیشه (اگر خواستید لینکشون رو هم میزارم)

4 - من نگفتم نظر شما کلا از پایه اشتباهه. بالاخره هر کس نظری داره. اشکال من به ادعاهایی مثل "30 درصد اندروید جاواست" بود که اینقدر با اطمینان گفتید و وقتی هم که دلیلش رو پرسیدم شروع کردید به توهین

بازهم قضاوت رو به خدا و اعضای انجمن می سپارم

موفق باشید

لینک ارسال

عزیز جان ما انقدر بیسواد نیستیم که فرق سی و جاوا رو نفهمیم !

بحث علمی یعنی یک موضوع مثل کدام زبان بهتر هست انتخاب میشه ! هر کدام نظراتشون رو بیان میکنن ! طبق نظرات آمارگیری و نظر نهایی با مشارکت همدیگه انجام میشه !

این چیزی که شما انجام میدید اسمش میشه مناظره ! یعنی از نظرات خودشون دفاع میکنند !

مناظره با سرکوب کردن نظرات یکدیگر فرق میکنه ! متاسفانه شما مناظره هم نمیکنید و سعی میکنید کار و نظراتی که طبق نظر شما نیست سرکوب کنید . شکی ندارم از دوستان و اطرافیانتون هم سوال کنید یکی از خصوصیات اخلاقیتون رو همین رو بیان میکنن !!

بنده به هیچ عنوان بحث و مناظره و ... نمیکنم چون خودم رو بیسوادی بیش نمیدونم ! فقط نظرم رو گفتم ! شما نظر خودتون رو دارید به من مربوط نمیشه .

اما سرکوب نظرات دیگر کار خوبی نیست .

شما حتی راه بحث کردن رو بلد نیستید ! یعنی هر بار گیر میدید به یه چیزی ! تو همین نظر اولش میکفتید اگر جاوا بلد باشی میشه اندروید بنویسید که دلیل آوردم ! شما پیله کردی به نوع زبان برنامه نویسی در یونیتی که باز دلیل آوردم باز شما پیله کردی به اینکه احتمالا شما زبان سی رو اشتباه گرفتی !!

عزیز جان طرف سی شارپ هم بلد باشه باز هم نمیتونه با یونیتی برنامه بنویسه ! یعنی اصلا هنوز درک نکردی من منظورم چی هست .

حالا که دلیلتون شده 30 درصد رو از کجا آوردی !

یعنی هربار میخواهید ثابت کنید حرف من اشتباه و حرف شما درسته ! حتی با احتمال میگید من زبان رو اشتباه گرفتم .

امیدوارم روز به روز پیشرفت کنید

به امید رستگاری برای خودم

یا علی

لینک ارسال

عزیز جان ما انقدر بیسواد نیستیم که فرق سی و جاوا رو نفهمیم !

بحث علمی یعنی یک موضوع مثل کدام زبان بهتر هست انتخاب میشه ! هر کدام نظراتشون رو بیان میکنن ! طبق نظرات آمارگیری و نظر نهایی با مشارکت همدیگه انجام میشه !

این چیزی که شما انجام میدید اسمش میشه مناظره ! یعنی از نظرات خودشون دفاع میکنند !

مناظره با سرکوب کردن نظرات یکدیگر فرق میکنه ! متاسفانه شما مناظره هم نمیکنید و سعی میکنید کار و نظراتی که طبق نظر شما نیست سرکوب کنید . شکی ندارم از دوستان و اطرافیانتون هم سوال کنید یکی از خصوصیات اخلاقیتون رو همین رو بیان میکنن !!

بنده به هیچ عنوان بحث و مناظره و ... نمیکنم چون خودم رو بیسوادی بیش نمیدونم ! فقط نظرم رو گفتم ! شما نظر خودتون رو دارید به من مربوط نمیشه .

اما سرکوب نظرات دیگر کار خوبی نیست .

شما حتی راه بحث کردن رو بلد نیستید ! یعنی هر بار گیر میدید به یه چیزی ! تو همین نظر اولش میکفتید اگر جاوا بلد باشی میشه اندروید بنویسید که دلیل آوردم ! شما پیله کردی به نوع زبان برنامه نویسی در یونیتی که باز دلیل آوردم باز شما پیله کردی به اینکه احتمالا شما زبان سی رو اشتباه گرفتی !!

عزیز جان طرف سی شارپ هم بلد باشه باز هم نمیتونه با یونیتی برنامه بنویسه ! یعنی اصلا هنوز درک نکردی من منظورم چی هست .

حالا که دلیلتون شده 30 درصد رو از کجا آوردی !

یعنی هربار میخواهید ثابت کنید حرف من اشتباه و حرف شما درسته ! حتی با احتمال میگید من زبان رو اشتباه گرفتم .

امیدوارم روز به روز پیشرفت کنید

به امید رستگاری برای خودم

یا علی

دوست عزیز:

حتی اگر این کار اسمش مناظره باشه باز هم خوبه. مگه من ازتون چی خواستم که اینجوری رفتار می کنید؟؟؟ من ازتون خواستم از گفته هاتون دفاع کنید و به من نفهم بی سواد بگید که روی چه حساب و منطقی مثلا 30 درصد اندروید رو جاوا تشکیل میده یا این حرف که "جاوای دسکتاپ با اندروید فرق میکنه" طبق چه پایه و اساسیه؟

بحث از اونجا شروع شد که گفتید جاوای دسکتاپ با جاوای اندروید فرق میکنه من گفتم چرا میگید فرق میکنه که شما هم جواب ندادید. بحث اصلا اینقدر پیچیده نبود که شما اینقدر پیچیدش کردی اگه شما از همون اول جواب منو میدادی با 4 تا پست تموم میشد!

ضمنا این 30 درصد رو حرفشو الان نزدم! همون پستای اولی رو دوباره ببینید همونجا ازتون پرسیدم که متاسفانه هنوزم جواب من رو ندادید و همش حاشیه رفتید

درباره یونیتی که باز هم دارید من رو متهم می کنید بحثش رو خودتون شروع کردید و من هم گفتم هرچقدر تحقیق کردم جاوا زبونش نیست و گفتم منابعش رو هم میزارم. معلومه کسی که فقط سی شارپ محض بلد باشه نمیتونه با یونیتی برنامه بنویسه اما دونستن سی شارپ پیش نیازشه.

کل حرف من از اول این بود : زبان اندروید چیزی جز جاوای محض به علاوه یک سری کلاس اضافی( که اون ها هم جاوای محض هستند) نیست و جاوایی که شما تو دسکتاپ باهاش برنامه می نویسی تفاوت خیلی خیلی کمی با جاوای اندروید داره و یاد گرفتنش هم وقت تلف کردن نیست! (این هم حرف خودتون بود)

طبیعیه که در یک مناظره هر کس سعی داره حرف خودش رو اثبات کنه اما این اثبات باید با سند یا دلیل منطقی محکم باشه

لینک ارسال

من همون اول گفتم برای یادگیری جاوا بهتر هست که در محیط خود اندروید باشه که وقت تلف نشه !

موفق باشید...

لینک ارسال

موفق باشید...

امیدوار بودم که جواب موارد بولد شده رو بدید که بحث برای همیشه تموم بشه اما ندادید

چون این بحث هم به جدل تبدیل شده ادامه دادنش به صلاح هیچ کس نیست

شما هم موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...