رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام ی برنامه با اندروید استودیو بنویسم که پایگاه داده مورد نیازم postgresql است  

نمیتونم پایگاهم رو تبدیل کنم چون عملیات مورد نیازم فقط روی همونپایگاه جواب میده ممنون میشم راهنماییم کنید باید چیکار کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه دیتابیستون روی وب سروره که خب باید عملیات مورد نظرتون رو در سمت سرور انجام بدید و نتیجه رو به صورت json بدید به برنامه

لینک ارسال

اگه دیتابیستون روی وب سروره که خب باید عملیات مورد نظرتون رو در سمت سرور انجام بدید و نتیجه رو به صورت json بدید به برنامه

اگر روی وب نباشه چی؟

لینک ارسال

خب برای اینکار به نظر من اول شما باید یک وب سرویس لوکال یا داخلی درست کنید حالا نمیدونم با c# یا asp و یا php که درست می کنید بعد از طریق آپ اندروید باید به اون صورتی که مصطفی جان گفت عمل کنید

باهاش ارتباط برقرار کنید توسط وب سرویس چون که به صورت یک سره نمی تونید بهش دسترسی پیدا کنی    آندروید برای دسترسی به پایگاه داده خارجی باید از وب سرویس استفاده کنه

عملان وب سرویس برای ایجاد تمایل بین تمام زبان ها ایجاد شده پس به این ترتیب با وب سرویس شما می تونید با آندروید به تمام پایگاه های داده ی که میشناسید وصل شید وراکل و اس کیو ال سرور و ..... فقط توسط وب سرویس

لینک ارسال

خب برای اینکار به نظر من اول شما باید یک وب سرویس لوکال یا داخلی درست کنید حالا نمیدونم با c# یا asp و یا php که درست می کنید بعد از طریق آپ اندروید باید به اون صورتی که مصطفی جان گفت عمل کنید

باهاش ارتباط برقرار کنید توسط وب سرویس چون که به صورت یک سره نمی تونید بهش دسترسی پیدا کنی    آندروید برای دسترسی به پایگاه داده خارجی باید از وب سرویس استفاده کنه

عملان وب سرویس برای ایجاد تمایل بین تمام زبان ها ایجاد شده پس به این ترتیب با وب سرویس شما می تونید با آندروید به تمام پایگاه های داده ی که میشناسید وصل شید وراکل و اس کیو ال سرور و ..... فقط توسط وب سرویس

ممنون از راهنمایی هاتون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...