asbahi

مشکل بسته نباید دیباگ امضا شده باشد

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز بنده تازه با این انجمن آشنا شدم من یه برنامه ( کتاب ) با نرم افزار برنامه همراه نوشته بودم که برای محتواش زحمت زیادی هم کشیدم وقتی می خواستم برنامه رو وارد بازار اندروید کنم با خطای : بسته نباید دیباگ امضا ( sing ) شده باشد روبرو شدم ! بعد از کلی سرچ متوجه مشکل برنامه ام شدم و الان می خوام امضای برنامه رو از طریق برنامه apk editor تغیر بدم ولی چون به برنامه نویسی وارد نیستم نمی دونم کجا و کدوم پوشه هست امضا ممنون میشم راه حلی رو بهم بگید یا بگید چطوری تغیر بدم امضا رو .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما نمیتوانید با استفاده از برنامه apk editor برنامه خودتون رو امضا کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

شما نمیتوانید با استفاده از برنامه apk editor برنامه خودتون رو امضا کنید.

ممنون دوست عزیز یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم امضا رو تغیر بدم و برنامه رو بازار بزارم ؟ :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

نه خیر هیچ راهی نیست امضا برنامه در واقع سند ای هستش که برنامه نویس برای ساخت و مالکیت برنامه با اون به نام خودش میزنه 

و یک نوع شناسنامه برنامه هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

نه خیر هیچ راهی نیست امضا برنامه در واقع سند ای هستش که برنامه نویس برای ساخت و مالکیت برنامه با اون به نام خودش میزنه 

ممنون بابت پاسخ دوست عزیز لینک زیر نظرتون چیه !؟ :exclamation:

http://www.apfarsi.ir/product6f.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

امکان نداره همچین چیزی . اگه قابل هک بود هرگز بازار و گوگل پلی سعی بر امضا دار کردن برنامه مبنی بر حمایت توسعه دهنده از برنامه منتشره ی خودش رو نداشتن

http://p30droid.com/Thread-Keystore-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1?highlight=%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

آقای asbahi این کار امکان پذیر هست

برای اطلاعات بیشتر یک پیام خصوصی بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

عرض شود همین شماهایید که کار کاسبی مارو کساد کردید ! انقدر که این با این چیزهای آماده برنامه میذارید که برنامه های خوب هم دیده نمیشن .

یکی از کارهای خوبی که بازار کرده همین هست .

اگر میخواید برنامه بنویسید پس بنویسید . اگر بلد نیستید بدین به یکی که بلده !

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز بنده تازه با این انجمن آشنا شدم من یه برنامه ( کتاب ) با نرم افزار برنامه همراه نوشته بودم که برای محتواش زحمت زیادی هم کشیدم وقتی می خواستم برنامه رو وارد بازار اندروید کنم با خطای : بسته نباید دیباگ امضا ( sing ) شده باشد روبرو شدم ! بعد از کلی سرچ متوجه مشکل برنامه ام شدم و الان می خوام امضای برنامه رو از طریق برنامه apk editor تغیر بدم ولی چون به برنامه نویسی وارد نیستم نمی دونم کجا و کدوم پوشه هست امضا ممنون میشم راه حلی رو بهم بگید یا بگید چطوری تغیر بدم امضا رو .

سلام

سلام

کسایی که دنبال رفع خطای دیباگ یا امضا زدن روی برنامه یا بازی ها هستن حتما یه سر به وبلاگ زیر بزنن

howtosignapk.blogfa.com

درضمن امضای هر بازی یا برنامه اندرویدی رو میشه با این روش عوض کرد بدون اینکه اخطار متوقف شده است بده میتونید امتحان کنید .

09215505617

امکان نداره همچین چیزی . اگه قابل هک بود هرگز بازار و گوگل پلی سعی بر امضا دار کردن برنامه مبنی بر حمایت توسعه دهنده از برنامه منتشره ی خودش رو نداشتن

http://p30droid.com/Thread-Keystore-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1?highlight=%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7

سلام

کسایی که دنبال رفع خطای دیباگ یا امضا زدن روی برنامه یا بازی ها هستن حتما یه سر به وبلاگ زیر بزنن

howtosignapk.blogfa.com

درضمن امضای هر بازی یا برنامه اندرویدی رو میشه با این روش عوض کرد بدون اینکه اخطار متوقف شده است بده میتونید امتحان کنید .

09215505617

دو نرم افزار یک شکل الان رو بازاره که یکیش با امضای خودم دومیم با امضای یکی دیگه "لذت سنتور نوازی " از خودمه "سنتور نسخه پرو " از یکی دیگه میتونی ببنیی بعد قضاوت کنی

ممنون بابت پاسخ دوست عزیز لینک زیر نظرتون چیه !؟ :exclamation:

http://www.apfarsi.ir/product6f.html

سلام

howtosignapk.blogfa.com

09215505617

دو نرم افزار یک شکل الان رو بازاره که یکیش با امضای خودم دومیم با امضای یکی دیگه "لذت سنتور نوازی " از خودمه "سنتور نسخه پرو " از یکی دیگه میتونی ببنیی بعد قضاوت کنی

سلام

howtosignapk.blogfa.com

09215505617

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای دریافت آموزش رفع مشکل دیباگ " بسته نباید با کلید دیباگ امضاء (Sign) شده باشد " بهم پیام بدید 
09394812277

یا روی بسته نباید با کلید دیباگ امضاء (Sign) شده باشد کلیک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری