رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل بسته نباید دیباگ امضا شده باشد

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز بنده تازه با این انجمن آشنا شدم من یه برنامه ( کتاب ) با نرم افزار برنامه همراه نوشته بودم که برای محتواش زحمت زیادی هم کشیدم وقتی می خواستم برنامه رو وارد بازار اندروید کنم با خطای : بسته نباید دیباگ امضا ( sing ) شده باشد روبرو شدم ! بعد از کلی سرچ متوجه مشکل برنامه ام شدم و الان می خوام امضای برنامه رو از طریق برنامه apk editor تغیر بدم ولی چون به برنامه نویسی وارد نیستم نمی دونم کجا و کدوم پوشه هست امضا ممنون میشم راه حلی رو بهم بگید یا بگید چطوری تغیر بدم امضا رو .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما نمیتوانید با استفاده از برنامه apk editor برنامه خودتون رو امضا کنید.

لینک ارسال

سلام

شما نمیتوانید با استفاده از برنامه apk editor برنامه خودتون رو امضا کنید.

ممنون دوست عزیز یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم امضا رو تغیر بدم و برنامه رو بازار بزارم ؟ :(

لینک ارسال

نه خیر هیچ راهی نیست امضا برنامه در واقع سند ای هستش که برنامه نویس برای ساخت و مالکیت برنامه با اون به نام خودش میزنه 

و یک نوع شناسنامه برنامه هستش

لینک ارسال

نه خیر هیچ راهی نیست امضا برنامه در واقع سند ای هستش که برنامه نویس برای ساخت و مالکیت برنامه با اون به نام خودش میزنه 

ممنون بابت پاسخ دوست عزیز لینک زیر نظرتون چیه !؟ :exclamation:

http://www.apfarsi.ir/product6f.html

لینک ارسال

امکان نداره همچین چیزی . اگه قابل هک بود هرگز بازار و گوگل پلی سعی بر امضا دار کردن برنامه مبنی بر حمایت توسعه دهنده از برنامه منتشره ی خودش رو نداشتن

http://p30droid.com/Thread-Keystore-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1?highlight=%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7

لینک ارسال

سلام

عرض شود همین شماهایید که کار کاسبی مارو کساد کردید ! انقدر که این با این چیزهای آماده برنامه میذارید که برنامه های خوب هم دیده نمیشن .

یکی از کارهای خوبی که بازار کرده همین هست .

اگر میخواید برنامه بنویسید پس بنویسید . اگر بلد نیستید بدین به یکی که بلده !

موفق باشید

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام به دوستان عزیز بنده تازه با این انجمن آشنا شدم من یه برنامه ( کتاب ) با نرم افزار برنامه همراه نوشته بودم که برای محتواش زحمت زیادی هم کشیدم وقتی می خواستم برنامه رو وارد بازار اندروید کنم با خطای : بسته نباید دیباگ امضا ( sing ) شده باشد روبرو شدم ! بعد از کلی سرچ متوجه مشکل برنامه ام شدم و الان می خوام امضای برنامه رو از طریق برنامه apk editor تغیر بدم ولی چون به برنامه نویسی وارد نیستم نمی دونم کجا و کدوم پوشه هست امضا ممنون میشم راه حلی رو بهم بگید یا بگید چطوری تغیر بدم امضا رو .

سلام

سلام

کسایی که دنبال رفع خطای دیباگ یا امضا زدن روی برنامه یا بازی ها هستن حتما یه سر به وبلاگ زیر بزنن

howtosignapk.blogfa.com

درضمن امضای هر بازی یا برنامه اندرویدی رو میشه با این روش عوض کرد بدون اینکه اخطار متوقف شده است بده میتونید امتحان کنید .

09215505617

امکان نداره همچین چیزی . اگه قابل هک بود هرگز بازار و گوگل پلی سعی بر امضا دار کردن برنامه مبنی بر حمایت توسعه دهنده از برنامه منتشره ی خودش رو نداشتن

http://p30droid.com/Thread-Keystore-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1?highlight=%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7

سلام

کسایی که دنبال رفع خطای دیباگ یا امضا زدن روی برنامه یا بازی ها هستن حتما یه سر به وبلاگ زیر بزنن

howtosignapk.blogfa.com

درضمن امضای هر بازی یا برنامه اندرویدی رو میشه با این روش عوض کرد بدون اینکه اخطار متوقف شده است بده میتونید امتحان کنید .

09215505617

دو نرم افزار یک شکل الان رو بازاره که یکیش با امضای خودم دومیم با امضای یکی دیگه "لذت سنتور نوازی " از خودمه "سنتور نسخه پرو " از یکی دیگه میتونی ببنیی بعد قضاوت کنی

ممنون بابت پاسخ دوست عزیز لینک زیر نظرتون چیه !؟ :exclamation:

http://www.apfarsi.ir/product6f.html

سلام

howtosignapk.blogfa.com

09215505617

دو نرم افزار یک شکل الان رو بازاره که یکیش با امضای خودم دومیم با امضای یکی دیگه "لذت سنتور نوازی " از خودمه "سنتور نسخه پرو " از یکی دیگه میتونی ببنیی بعد قضاوت کنی

سلام

howtosignapk.blogfa.com

09215505617

لینک ارسال
  • 2 سال بعد...

برای دریافت آموزش رفع مشکل دیباگ " بسته نباید با کلید دیباگ امضاء (Sign) شده باشد " بهم پیام بدید 
09394812277

یا روی بسته نباید با کلید دیباگ امضاء (Sign) شده باشد کلیک کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...