رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

راهنمایی در چند زمینه در اندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام .چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1- من یه فرم دارم که چند تا edittext  و   باتن ویرایش و کنسل داره .اطلاعات تو دیتابیس هست و داخل ادیت تکس ها لود میشه .و مشکلی نیست .من میخام وقتی رو ویرایش زد دیگه نره تو یه اکتیویتی جدید و اونجا ویرایش کنم .تو همون اکتیویتی بتونم اطلاعات و ویرایش کنم و بفرستم تو دیتابیس.

2- من یه برنامه میخوام داشته باشم که اطلاعاتم رو از سرور بخونه.عکس هام  و متن ها مو تو my sql بزارم و از اونجا تو برنامم استفاده کنم .یه راه ساده وکامل چیه؟

3- چطور میتونم وقنی کاربر بیشتر روی یه باتن نگه داشت .مثلا بتونه اونو حذف کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دروددوست عزیز سوال اولتونو یکم بیشتر توضیح بدید دقیقا میخواید چکار کنید

خب توی همون اکتیویتی که مشکلی نداره اطلاعات رو از ادیت تکست ها بگیریرد و در دیتا بیس ذخیره کنید

سوال سومتونم درست مطمن نیستم اما  فکر کنم باتون رویداد longpress داشته باشه که میتونید در رویدادش تعریف کنید اگر به مدت زیاد لمس شد visable باتون false بشه

اگر هم رویدادی که گفتم نبود میتونید از تایمر کمک بگیرید که وقتی دکمه فشار داده شد تایمر شروع به شمارش کنه مثلا اگر از دوثانیه بیشتر شد visable دکمه false بشه

لینک ارسال

سلام

شما سوال اول و سوم کاملا مبتدیانه است .

اما سوال دوم کاملا حرفه ای !

شما هنوز برنامه نویسی رو بلد نیستید چرا میخواین برنامه ای بنویسید که از سرور هم اطلاعات دریافت کنه ؟

حرف من رو بد نگیرید ! قصدم اینه که بگم عزیز جان اول سعی کنید یاد بگیرید !! بعد برید به سمت کارهای بزرگ .

باید با استفاده از کتابخانه ها اطلاعات رو دریافت کنی! باید وب سرویس بنویسی که جیسون برگردونه !!

یا حق

لینک ارسال

سلام

شما هنوز برنامه نویسی رو بلد نیستید چرا میخواین برنامه ای بنویسید که از سرور هم اطلاعات دریافت کنه ؟

حرف من رو بد نگیرید ! قصدم اینه که بگم عزیز جان اول سعی کنید یاد بگیرید !! بعد برید به سمت کارهای بزرگ .

باید با استفاده از کتابخانه ها اطلاعات رو دریافت کنی! باید وب سرویس بنویسی که جیسون برگردونه !!

یا حق

ممنون که گفتید اما هرکسی یه برنامه ای داره .و یه علاقه ای !!.من هم شاید تازه کار به نظر بیام اما...

ممنون.

لینک ارسال

سلام

یا حق

بالاخره هرکسی یه نقطه ی شروعی داره

و نباید اینطوری تحقیر کرد افراد رو

هرچند که تمام سوالات به نظر مبتدیانه ای که اینجا میپرسند دوستان

فقط نیاز به یه آشنایی اولیه با زبان انگلیسی و بعد هم یه سرچ در گوگل داره

سلام

یا حق

ممنون که گفتید اما هرکسی یه برنامه ای داره .و یه علاقه ای !!.من هم شاید تازه کار به نظر بیام اما...

ممنون.

شما راهتون رو ادامه یدید

مشکلات همیشه هستند 

هیچ وقت ناامید نشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...