رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به یه مشکل برخوردم

چطور میتونم فونت تولبار (Toolbar) و نویگیشن دراور ( Navigation Drawer) رو عوض کنم ؟؟ آیتم های نویگیشن دراور و تولبار

توی گوگل هم به انگلیسی و فارسی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم که مشکلمو حل کنه

یه چیزایی در مورد کتابخانه ی کالیگرافی هم شنیدم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم ( توضیحاتش هم توی گیتهاب بدرد من نخور) کسی آموزش استفاده از این کتابخونه رو داره؟؟

ممنون از لطف همگی:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.باید تولبار خود را سفارشی کنید.بطور مثال در داخل تگ Toolbar یک ویجت TextView قرار دهید و فونت مدنظر خودتون رو بهش ست کنید.

لینک ارسال

سلام و ارادت خدمت استاد سرسیفی

آقای سرسیفی در مورد Navigation Drawer اطلاعی ندارید؟

------------------------

این روشی که عرض کردید یه مشکلی داره

فقط توی تولبار معمولی کار میکنه و توی Colapsing toolbar (همون تولباره که پهنه و وقتی اسکرول می کنید تبدیل میشه به تولبار کوچیک ) کار نمیکنه

روشی برای کولپسینگ تولبار سراغ دارید؟

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ... من از کتابخونه ی کالی گرافی استفاده کردم که اومد و همه ی فونت ها ی داخل برنامه رو تغییر داد حتی فونت نویگیشن ویو و اسلاید درایور و توست ها و . .. فقط فونت تولبار جمع شدنی که بزرگ و کوچیک میشه رو تغییر نداد . . .

امیدوارم مفید باشه /// یا علی.

لینک ارسال

و این‌تولبار جمع شدنی یا هموم کولپس، خیلی توی برنامه ی من استفاده شده... متاسفانه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...