رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل اضافه کردن کتابخانه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان من مدتیه میخوام یه سری کتابخونه خاص مثل android-async یا android-volley رو اضافه کنم یه سری ارور میده هر کاری میکنم جواب نمیده.اول که اندروید استودیو پروژه جدید میاد این ارور رو میده Error:(24, 17) Failed to resolve: junit:junit:4.12Disable offline mode and Sync

Show in File

Show in Project Structure dialogکه من مجبورم تو ماژول build.gradle این خطه junit رو کامنت کنم یا پاک کنم که ارور نده.بعدشم اگه بخوام مثلا کتابخونه Volley رو با دستور پایینی اضافه کنم بازم ارور میده!compile 'com.mcxiaoke.volley:library:1.0.19'متن ارور:Error:(26, 13) Failed to resolve: com.mcxiaoke.volley:library:1.0.19Disable offline mode and Sync

Show in File

Show in Project Structure dialogاز روشن کردن شیلتر فکن تا خاموش کردن حالت آفلاین اندروید استودیو هر کاری بگید انجام دادم !خواهشا کمک کنید!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام روانبد جان.

کلیه repository های پیش اندروید از mavenCentral گرفته شود که از وب سایت http://jcenter.bintray.com/ دانلود میشود.این وب سایت برای ما ایرانی ها از دسترس خارج میباشد.پس مجبورید با یک   v p n اینارو دانلود کنید و.هرچند باید همیشه دقت کنی که  آیا کتابخونه مورد نظر deprecate و یا نسخه جدیدتر آن ارائه نشده باشد میتوانید بدون مشکل کتابخانه ها را دریافت کنید.

لینک ارسال

سلام روانبد جان.

کلیه repository های پیش اندروید از mavenCentral گرفته شود که از وب سایت http://jcenter.bintray.com/ دانلود میشود.این وب سایت برای ما ایرانی ها از دسترس خارج میباشد.پس مجبورید با یک   v p n اینارو دانلود کنید و.هرچند باید همیشه دقت کنی که  آیا کتابخونه مورد نظر deprecate و یا نسخه جدیدتر آن ارائه نشده باشد میتوانید بدون مشکل کتابخانه ها را دریافت کنید.

با تشکر از شما استاد گرامی

لینک ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام من وقتی اندروید استدیوم syne میشه این پیغام رو میده چیکار کنم؟

Unable to resolve dependency for ':app@debug/compileClasspath': Could not resolve com.android.support:appcompat-v7:27.0.2. Open File
Show Details

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...