31 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من تازه یادگیری آندروید استودیو رو شروع کردم و ميخوام کمکم کنید ک مشکلاتی ک تو این برنامه دارم برطرف بشه. یکی از مشکلاتم اينه که وقتی ميخوام avd ایجاد کنم ب مرحله آخر که ميرسم این ارور رو ميده. ممنون میشم اگه کامل توضیح بديد ک باید چکار کنم

برنامه نویسی اندروید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، ali1866 گفته است :

سلام

من تازه یادگیری آندروید استودیو رو شروع کردم و ميخوام کمکم کنید ک مشکلاتی ک تو این برنامه دارم برطرف بشه. یکی از مشکلاتم اينه که وقتی ميخوام avd ایجاد کنم ب مرحله آخر که ميرسم این ارور رو ميده. ممنون میشم اگه کامل توضیح بديد ک باید چکار کنم

tmp_2423-DSC_08721886142837.JPG

اگر شما تصویر رو ببیند متوجه میشوید که نوشته  install Emulator   ، پس باید شما System image  رو دانلود کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام  من برنامه AVD Maneger راباز کردم و یک ماشین مجازی ساختم ولی وقتی بازش میکنم  صفه دیواس سیاه است و ارور میده  برنامه‌Haxm را هم نصب کردم لطفا راهنمایی کنید کارم ضروریه 

Screenshot (2).png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، AliGolzari گفته است :

سلام  من برنامه AVD Maneger راباز کردم و یک ماشین مجازی ساختم ولی وقتی بازش میکنم  صفه دیواس سیاه است و ارور میده  برنامه‌Haxm را هم نصب کردم لطفا راهنمایی کنید کارم ضروریه 

Screenshot (2).png

Cpu و  MotherBoard شما چه مدلی میباشند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام به همه بچه های برنامه نویس آقا من با avd  مشکل دارم و ران نمیشه کمک کنید ببینم چیه این پیغام خطا........

aliiiii.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

احتمالا cpu پشتیبانی نمی کنه

می تونید از دستگاه فیزیکی یا برنامه های کامپیوتری مثل genymotion یا nox player استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط a.sh
      سلام،خدا قوت،من بعد از نصب ایمولیتور وقتی اجراشون میکنم با این ارور روبه رو میشم
      06:47 PM    Emulator: emulator: ERROR: x86 emulation currently requires hardware acceleration!
      06:47 PM    Emulator: Process finished with exit code 1
      سیستمم  هم 64 بیتی،رم 8،گرافیک 2،i7 
      ایمولیتور هایی که 32 بیتی نیستند هم که اجرا میکنم به مشکل میخورم و خیلی کند اجرا میشن و در نهایت پروژه هم اجرا نمیشه
    • توسط alireza.fr
      با عرض سلام خدمت مهندسین گرامی.مشکلی که باهاش روبرو هستم لود کردن انواع api  ها در هنگام ساخت avdهستش.من میدونم که موقع لود کردن باید به قندشکن وصل بام که تغییر آپی بدم و همین کارو انجام میدم ولی بازم ارور آفلاین بودن برای من میاد.لطفا کمک کنین تو اینترنت خیلی گشتم جوابی پیدا نکردم.در ضمن من قبل از باز کردن اندروید استودیو قندشکن رو فعال میکنم ولی فقط نسخه Nougha  برای من بالا میاد.
    • توسط Farzad Sarseifi
      یکی از مشکلات موجود در امولاتورهای پیشفرض اندروید کند بودن آن میباشد و اتلاف وقت برای اجرا آن و همچنین اجرای پروژه ها میباشد، برای رفع این مشکل میتوانید فایل های زیر را دانلود و نصب کنید تا سرعت اجرا را 5 برابر کنید.
      نکته: فقط برای امولاتور هایی که cpu intel را دارند بکار میرود
      نکته 2: میبایستی به قسمت بافر خود رفته و ایتم vtx  را فعال کنید.مانند تصویر:

دانلود فایل های نصب از آپلود سنتر انجمن:
      http://p30droid.com/Uploader/do.php?id=767

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن Kurdina Music Android Framework
  • فایل