رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارتباط اندروید استادیو با وب سرویس asp.net( نحوه اجرای کوکی ها)

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید
من یه برنامه با اندروید استادیو نوشتم و یه وب سرویس با asp.net دارم و خروجی هم json  هستش.
کلا دریاره نحوه اتصال و استفاده از این کوکی ها اطلاعاتی ندارم.
:

برای استفاده از اعتبارسنجی بین وب سرویس و کلاینت ها از روش (کوکی استفاده شده) یا به عبارت دیگه
Cookie_Base Authentication
و خروجی وب سرویس هم که به صورت json هست و در کل برنامه ش هم با ASP.NET نوشته شده...
حالا من باید اون user/pass وب سرویس رو چطوری توی جاوا استفاده کنم (من یه وب سرویس ساده برای تست نوشته بودم با php که user/pass ورود به وب سرویس نمی خواست.)
اگه کدی داشته باشید که بشه از کوکی استفاده کرد که خیلی عالی میشه
متن زیر هم نوشته خودشونه برای استفاده از کوکی

استفاده از کوکی در جاوا برای ارتباط با وب سرویس.
در این مورد مثالی دارید؟
مثلا یوزر و پسورد رو به سمت وب سرویس بفرسته و از خروجی کوکی بگیره و اون کوکی را در درخواستهای بعدی استفاده کنه
من از کتابخانه volley استفاده می کنم
کلا دیدی راجع به این کوکی ندارم اگه یک مثالی داشته باشد که مثلا user/pass بفرسته و کوکی خروجی را هم ذخیره کنه که خیلی عالیه میشه.

ممنون میشم کمکم کنید
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، somita گفته است :
سلام و خسته نباشید
من یه برنامه با اندروید استادیو نوشتم و یه وب سرویس با asp.net دارم و خروجی هم json  هستش.
کلا دریاره نحوه اتصال و استفاده از این کوکی ها اطلاعاتی ندارم.
:

برای استفاده از اعتبارسنجی بین وب سرویس و کلاینت ها از روش (کوکی استفاده شده) یا به عبارت دیگه
Cookie_Base Authentication
و خروجی وب سرویس هم که به صورت json هست و در کل برنامه ش هم با ASP.NET نوشته شده...
حالا من باید اون user/pass وب سرویس رو چطوری توی جاوا استفاده کنم (من یه وب سرویس ساده برای تست نوشته بودم با php که user/pass ورود به وب سرویس نمی خواست.)
اگه کدی داشته باشید که بشه از کوکی استفاده کرد که خیلی عالی میشه
متن زیر هم نوشته خودشونه برای استفاده از کوکی

استفاده از کوکی در جاوا برای ارتباط با وب سرویس.
در این مورد مثالی دارید؟
مثلا یوزر و پسورد رو به سمت وب سرویس بفرسته و از خروجی کوکی بگیره و اون کوکی را در درخواستهای بعدی استفاده کنه
من از کتابخانه volley استفاده می کنم
کلا دیدی راجع به این کوکی ندارم اگه یک مثالی داشته باشد که مثلا user/pass بفرسته و کوکی خروجی را هم ذخیره کنه که خیلی عالیه میشه.

ممنون میشم کمکم کنید

توی موبایل کوکی نداریم باید خودتون اطلاعات رو دخیره کنید توی دیتابیس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...