khayam

ارتباط با فروشگاه اینترنتی از طریق اپلیکیشن اندرویدی

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم من دنبال برنامه ای هستم یا اگه امکانش باشه بنویسم که یک فروشگاه اینترنتی است که یه سری محصولات ارائه میکند که قیمتها مشخص و یک سبد خرید هم داره که بتونه با درگاه بانک هم ارتباط برقرار کنه برای پرداخت آنلاین ،تا این قسمت زیاد سخت نیست اما می خواهم یک اپلیکیشن موبایلی هم داشته باشم که روی موبایل مشتریان نصب میشه و دقیقا بتونه کار همون فروشگاه اینترنتی را در داخل اپلیکشن انجام بده و هر وقت کاربر اجناس خود را از روی اپلیکیشن موبایل انتخاب و به سبد خرید اضافه کرد و پول آنرا از طریق درگاه بانک واریز نمود با یک پیغام به اپراتور اعلام بشه تا اجناس خریداری شده را به آدرس و شماره تلفن درج شده ی مشتری ارسال کند.حالا نمیدونم که طریق پیاده سازی این برنامه چگونه است؟ اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و روز بخیر خدمت شما

تیم ما با کمال میل می تواند اپلیکیشن سایت شما را طراحی و پیاده سازی نماید
همانگونه که شما فرموید سرویس سایت و نرم افزار به صورت یک پارچه
ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما اپلیکیشن شما را می سازیم
لطفا سوالات خود را از طریق شماره زیر در تلگرام مطرح نمایید
09354557968
خدادادی
با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

وقتی در مورد موضوعی تو فرووم های خارجی و ایرانی رو میگردی دقیقا میتونی متوجه تفاوت ها تو دیدگاهمون ، مراممون ، نگرشمون و اخلاقمون و ... خیلی چیزای دیگه تا پیشرفتمون شد .
تو فروم های خارجی کلی مطلب مرتبط و سورس کد و آموزش و ... ، پاسخ های دقیق و اصولی .
اینم از پاسخ های بزرگواران ایرانی به سوال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/02/28, 01:25:52، khayam گفته است :

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم من دنبال برنامه ای هستم یا اگه امکانش باشه بنویسم که یک فروشگاه اینترنتی است که یه سری محصولات ارائه میکند که قیمتها مشخص و یک سبد خرید هم داره که بتونه با درگاه بانک هم ارتباط برقرار کنه برای پرداخت آنلاین ،تا این قسمت زیاد سخت نیست اما می خواهم یک اپلیکیشن موبایلی هم داشته باشم که روی موبایل مشتریان نصب میشه و دقیقا بتونه کار همون فروشگاه اینترنتی را در داخل اپلیکشن انجام بده و هر وقت کاربر اجناس خود را از روی اپلیکیشن موبایل انتخاب و به سبد خرید اضافه کرد و پول آنرا از طریق درگاه بانک واریز نمود با یک پیغام به اپراتور اعلام بشه تا اجناس خریداری شده را به آدرس و شماره تلفن درج شده ی مشتری ارسال کند.حالا نمیدونم که طریق پیاده سازی این برنامه چگونه است؟ اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

سلام دوست من

ساخت یه اپلیکیشن اندروید که جواب خواسته های شما را بده به همین راحتی هم نیست که بشه تو این تاپیک توضیح داد.

برای ساخت اول نیاز به یک سیستم سمت سرور دارید مثلا cms وردپرس با افزونه ووکامرس

بعد نیاز به api  دارید.اگر سیستم شما همین ووکامرس باشه که چه بهتر api داره خودش اگرم که نداره و سیستم شخصی هست که باید براش api بنویسی.

و بعد میام سمت اندروید که اونم قضیش مفصله.

اگر فرصت بشه حتما اموزش 0 تا 100 ساخت اپ اندروید را برای این سیستم را اموزش میدم.

اگر هم نیاز به سورس دارید که میتوتید از داخل سایت tameshki.ir و یا سایتهای خارجی دانلود کنید

ویرایش شده در توسط ghazalejon

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری