رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارتباط با فروشگاه اینترنتی از طریق اپلیکیشن اندرویدی

پست های پیشنهاد شده

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم من دنبال برنامه ای هستم یا اگه امکانش باشه بنویسم که یک فروشگاه اینترنتی است که یه سری محصولات ارائه میکند که قیمتها مشخص و یک سبد خرید هم داره که بتونه با درگاه بانک هم ارتباط برقرار کنه برای پرداخت آنلاین ،تا این قسمت زیاد سخت نیست اما می خواهم یک اپلیکیشن موبایلی هم داشته باشم که روی موبایل مشتریان نصب میشه و دقیقا بتونه کار همون فروشگاه اینترنتی را در داخل اپلیکشن انجام بده و هر وقت کاربر اجناس خود را از روی اپلیکیشن موبایل انتخاب و به سبد خرید اضافه کرد و پول آنرا از طریق درگاه بانک واریز نمود با یک پیغام به اپراتور اعلام بشه تا اجناس خریداری شده را به آدرس و شماره تلفن درج شده ی مشتری ارسال کند.حالا نمیدونم که طریق پیاده سازی این برنامه چگونه است؟ اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...

با سلام و روز بخیر خدمت شما

تیم ما با کمال میل می تواند اپلیکیشن سایت شما را طراحی و پیاده سازی نماید
همانگونه که شما فرموید سرویس سایت و نرم افزار به صورت یک پارچه
ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما اپلیکیشن شما را می سازیم
لطفا سوالات خود را از طریق شماره زیر در تلگرام مطرح نمایید
09354557968
خدادادی
با تشکر

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...

با سلام به همه دوستان

وقتی در مورد موضوعی تو فرووم های خارجی و ایرانی رو میگردی دقیقا میتونی متوجه تفاوت ها تو دیدگاهمون ، مراممون ، نگرشمون و اخلاقمون و ... خیلی چیزای دیگه تا پیشرفتمون شد .
تو فروم های خارجی کلی مطلب مرتبط و سورس کد و آموزش و ... ، پاسخ های دقیق و اصولی .
اینم از پاسخ های بزرگواران ایرانی به سوال

لینک ارسال
در در 1396/02/28, 01:25:52، khayam گفته است :

ضمن سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم من دنبال برنامه ای هستم یا اگه امکانش باشه بنویسم که یک فروشگاه اینترنتی است که یه سری محصولات ارائه میکند که قیمتها مشخص و یک سبد خرید هم داره که بتونه با درگاه بانک هم ارتباط برقرار کنه برای پرداخت آنلاین ،تا این قسمت زیاد سخت نیست اما می خواهم یک اپلیکیشن موبایلی هم داشته باشم که روی موبایل مشتریان نصب میشه و دقیقا بتونه کار همون فروشگاه اینترنتی را در داخل اپلیکشن انجام بده و هر وقت کاربر اجناس خود را از روی اپلیکیشن موبایل انتخاب و به سبد خرید اضافه کرد و پول آنرا از طریق درگاه بانک واریز نمود با یک پیغام به اپراتور اعلام بشه تا اجناس خریداری شده را به آدرس و شماره تلفن درج شده ی مشتری ارسال کند.حالا نمیدونم که طریق پیاده سازی این برنامه چگونه است؟ اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

سلام دوست من

ساخت یه اپلیکیشن اندروید که جواب خواسته های شما را بده به همین راحتی هم نیست که بشه تو این تاپیک توضیح داد.

برای ساخت اول نیاز به یک سیستم سمت سرور دارید مثلا cms وردپرس با افزونه ووکامرس

بعد نیاز به api  دارید.اگر سیستم شما همین ووکامرس باشه که چه بهتر api داره خودش اگرم که نداره و سیستم شخصی هست که باید براش api بنویسی.

و بعد میام سمت اندروید که اونم قضیش مفصله.

اگر فرصت بشه حتما اموزش 0 تا 100 ساخت اپ اندروید را برای این سیستم را اموزش میدم.

اگر هم نیاز به سورس دارید که میتوتید از داخل سایت tameshki.ir و یا سایتهای خارجی دانلود کنید

ویرایش شده توسط ghazalejon
لینک ارسال
  • 3 سال بعد...

جهت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیتیو میتوانید از خدمت شیناوب استفاده کنید . بیش از 10 سال سابقه کاری و صدها نمونه کار

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...