رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان 
پروژه ای رو گرفتم که یه برنامه آموزشی و محتوا محوره والان هم داخل بازاره 
شرکت کارفرما با برنامه نویسه قبلی به مشکل خورده و حالا من باید برنامه رو از اول درست کنم 
حالا باید چه نکاتی رو رعایت کنم که آپدیت برنامه ای که من میزنم دقیقا جایگزین برنامه ی قبلی بر روی گوشی هایی که اپ رو خریدن بشه؟
کی استور رو دارم که واسه اکلیپس هستش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، mehdisamavat گفته است :

سلام به همه دوستان 
پروژه ای رو گرفتم که یه برنامه آموزشی و محتوا محوره والان هم داخل بازاره 
شرکت کارفرما با برنامه نویسه قبلی به مشکل خورده و حالا من باید برنامه رو از اول درست کنم 
حالا باید چه نکاتی رو رعایت کنم که آپدیت برنامه ای که من میزنم دقیقا جایگزین برنامه ی قبلی بر روی گوشی هایی که اپ رو خریدن بشه؟
کی استور رو دارم که واسه اکلیپس هستش

سلام

استفاده از پکیج  PackageName یکسان مهمترین دلیل هستش و بعد هم دیگه باید minSDK رو هم نکاه کنید که ورژن جاری موجود در کافه بازار چند میباشد و اون رو ارتقا بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط javadi69
      من یک اپلیکیشن خروجی گرفتم و در بازار و پلی استور قرار دادم،
      با اینکه یک فایل واحد در هر دو مارکت آپلود میکنم ولی اگه کاربر از بازار دانلود کنه دیگه نمیتونه از پلی استور برنامه رو آپدیت کنه و همچنین بالعکس،
      در تنظیمات پلی استور گزینه App Signing فعال هستش، ممکنه مشکل از این باشه؟
      چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند کمک کنن
    • توسط mostafa2020
      سلام
      میخوام یه برنامه ای بسازم که توش اپ های اندروید رو قرار بدم و کاربر  اگر روی هر یکی از برنامه ها کلیک کرد برنامه شروع به نصب بکنه. چی کار باید بکنم؟
      منظورم اینکه چطور تعریف کنم که اپ مستقیم در دستگاه نصب بشه؟
    • توسط kelasend
      سلام، ببخشید یه سوال فوری داشتم!
      اگر نسخه جدیدتری از برنامه رو بارگذاری کنم بازم نیاز به تایید برنامه هست یا وقتی که مجوز انتشار برنامه رو میگیرم کافیه؟
      اگه انتشار نسخه جدیدتر نیاز به تایید بازار دارد چقد طول میکشه؟

• توسط alireza123
      سلام 
      من یه برنامه ای پرداخت درون برنامه ای نوشتم درست کار میکنه . 
      کدهای همون رو بردم تو یه برنامه ای دیگه مراحل هم به دقت انجام دادم ازجمله مانیفست و  داخل پنل توسعه دهندگی همه کاراش رو انجام دارد و کلیدsku  رو هم گرفتم . 
      منتها هنگام اجرا اول که اکتیوتی شروع میشه خطا میده 
      java.lang.IllegalStateException: IAB helper is not set up. Can't perform operation: queryInventory at com.example.mostafanazarband.new_porect.util.IabHelper.checkSetupDone(IabHelper.java:783) at com.example.mostafanazarband.new_porect.util.IabHelper.queryInventoryAsync(IabHelper.java:611) at com.example.mostafanazarband.new_porect.util.IabHelper.queryInventoryAsync(IabHelper.java:640) at com.example.mostafanazarband.new_porect.Kifpoul$16.onIabSetupFinished(Kifpoul.java:576) at com.example.mostafanazarband.new_porect.util.IabHelper$1.onServiceConnected(IabHelper.java:261) at android.app.LoadedApk$ServiceDispatcher.doConnected(LoadedApk.java:1282) از خط زیر ارور میده .
      // Hooray, IAB is fully set up! mHelper.queryInventoryAsync(mGotInventoryListener); مشکل کجاس؟
      با تشکر
    • توسط alireza123
      سلام
      من برنامه ای نوشتم برای پرداخت درون برنامه ای بازار زمانی که روی دکمه ای میزنم تا پرداخت انجام بشه اون صفحه اولیه پرداخت بازار میاد و بعدش دکمه بازگشت رو میزنم . دوباره دکمه ای رو برای پرداخت می زنم برنامه کراش میکنه علتش چیه ؟
      برای رفعش چیکار باید کرد؟
      از این خط ارور میگیره 
      mHelper.launchPurchaseFlow(Single.this, Billing.sku_fv, RC_REQUEST, mPurchaseFinishedListener, "payload-string"); خطاش هم اینه
      java.lang.IllegalStateException: Can't start async operation (launchPurchaseFlow) because another async operation(launchPurchaseFlow) is in progress. at com.example.mostafanazarband.ghabak.util.IabHelper.flagStartAsync(IabHelper.java:794) at com.example.mostafanazarband.ghabak.util.IabHelper.launchPurchaseFlow(IabHelper.java:359) at com.example.mostafanazarband.ghabak.util.IabHelper.launchPurchaseFlow(IabHelper.java:325) at com.example.mostafanazarband.ghabak.Single$6$1.onClick(Single.java:872)  
  • فایل

• اضافه کردن...