رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

• مطالب مشابه

• توسط alireza123
      سلام 
      میخواستم بدونم سریعترین روش برای آپلود فایل و تصویر چی هستش ؟
       کدهاش هم چیه ؟
      با تشکر 
    • توسط alireza123
      سلام من کد زیر رو برای انتخاب فایل استفاده کردم. مشکل اینجاس که فایل درایو هم باهاش میاد و میشه فایل داخلش رو انتخاب کرد. چون من میخوام در یه مسیری ذخیره کنم به همین خاطر فایل هایداخل اون خطا میده.میخوام این پوشه هنگام انتخاب فایل غیر فعال بشه چی کار باید بکنم؟
      Intent intent = new Intent(Intent.ACTION_OPEN_DOCUMENT); intent.addCategory(Intent.CATEGORY_OPENABLE); intent.setType("*/*"); String[] mimetypes = {"application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document", "application/pdf","application/jpg"}; intent.putExtra(Intent.EXTRA_MIME_TYPES, mimetypes); startActivityForResult(Intent.createChooser(intent, "Select File"), 1);  
    • توسط mostafa5709
      سلام 
      من میخواستم بدونم برای انتخاب فایل از داخل گوشی برای اینکه محدودیت در نوع فایل بگذاریم چه کدی رو باید قرار بدیم 
      Intent intent = new Intent(); intent.setType("*/*"); intent.setAction(Intent.ACTION_GET_CONTENT); startActivityForResult(Intent.createChooser(intent, "Select File"), 1); در واقع داخل کد  intent.setType("*/*"); چه چیزی باید قرار بدهیم
      با تشکر 
  • فایل

• اضافه کردن...