رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من اخیرا با نرم افزار jo app شروع کردم به اپلیکشن سازی ولی می خواستم 60تا فایل صوتی رو توی برنامه بصورت افلاین بزارم متوجه شدم حجم برنامه خیلی بالا میره بعد خواستم فایل ها رو انلاینی بزارم که برنامه هر  ادرسی رو توی url میزاشتم قبول نکرد بخش پشتیبانی گفت باید فایل های صوتی رو توی یه هاست بزاری با دسترسی مستقیم حالا نمی دونم دقیقا چیکار کنیم لطفا اگه بلد هستید کمک کنید ممنونم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، sanaztehrani گفته است :

سلام دوستان من اخیرا با نرم افزار jo app شروع کردم به اپلیکشن سازی ولی می خواستم 60تا فایل صوتی رو توی برنامه بصورت افلاین بزارم متوجه شدم حجم برنامه خیلی بالا میره بعد خواستم فایل ها رو انلاینی بزارم که برنامه هر  ادرسی رو توی url میزاشتم قبول نکرد بخش پشتیبانی گفت باید فایل های صوتی رو توی یه هاست بزاری با دسترسی مستقیم حالا نمی دونم دقیقا چیکار کنیم لطفا اگه بلد هستید کمک کنید ممنونم 

سلام

باید از طریق شرکتهایی که ارائه دهنده خدمات هاست هستند (مثل mihanwebhost.com)  یک هاست مناسب با اپ از نظر حجم داده ها خریداری کنید یا از هاستهای رایگان استفاده کنید. بعد توی cPanel اقدام به بارگذاری فایلهای صوتی کنید. در این حالت نیاز به یک دامنه هم دارید تا بتونید دسترسی مستقیم ایجاد کنید...

بعضی از سایتها هستند که تمامی این کارها رو به صورت رایگان اما محدود براتون انجام میدن به این صورت که میتونید از دامنه و هاست اونها استفاده کنید...

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

SajadSoltani:
سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال در مورد برنامه نویسیه اندروید استدیو داشتم من یه کلاس کنکت ساختم که کداش اینان

IMG_20171013_145945.thumb.jpg.d5229ae107efb07cf8efa2743fdd31a1.jpgIMG_20171013_145952.thumb.jpg.0e884c64b52b6f88276a12a52eca990c.jpgIMG_20171013_150037.thumb.jpg.1d2d6a18eeb2a577b9705a141cca1ee8.jpgIMG_20171013_150055.thumb.jpg.b6304b6234162e3c76157c0381443389.jpg

داخل اکتویتیمم یه دکمه گذاشتم و کدای زیرو داخلش گذاشتم

IMG_20171013_150803.thumb.jpg.d9d8e5e82474ef189a920a3fbcc465b5.jpg

ولی اصلا کدهای داخل کلاس کانکتم اجرا نمیشن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط jonoob
      سلام
      وقت همگی بخیر
      من یک دیتا بیس دارم حدود 10 هزار ردیف و بیست ستون هست
      میخواهم از طریق چک باکس مشخص کنم در کدام ستون جستجو کند
      لطفا در صورت امکان کدنویسی مربوط اتصال به دیتابیس و سایر مواردی که مورد نیاز هست بفرمایید\
      من یک تازه کارم
      متشکرم
    • توسط omidnaxx
      سلام.
      من یه سری متن رو از دیتا بیس خوندم و تو لیست ویو با SimpleAdapter نشون دادم.همونطور که میدونین  SimpleAdapter یه استرینگ و اینتیجر داره.
      واسه لیست ویو دوتا تکست ویو تو یه Layout دیگ گزاشتم.میخوام فونت اونارو تغییر بدم.به صورت معمولی وقتی TextView هارو تعریف میکنم و با TypeFace فونت رو تغییر میدم ارور Null... میده و از برنامه میاد بیرون.اگه میشه راهنماییم کنید.
      پ.ن : اگه میخواین بگین یه اداپتر خودت بساز و از اونجا تغییر بده.
      حرفتون درسته.ولی من فقط بلدم کلاس اداپترمو از ArrayAdapter ارث بری کنم.که در اون صورت متغیر های استرینگ و اینتیجری که میخوامو نداره.لطفا راهنماییم کنید.
  • فایل

• اضافه کردن...