رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام این خطا را وقتی پروژه را باز میکنم در قسمت log نشون میده هر چی هم سرچ کردن راه حل را پیدا نکردم

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

FileNotFoundException: Entry fileTemplates//code/Google Test Fixture SetUp Method.cc.ft not found in C:/Program Files/Android/Android Studio/lib/idea.jar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکبار کامل حذف کردم و sdk را هم حذف کردم الان دوباره حذفش کردم و تو صفحه حذف تیک sdk را بردارم درسته ببخشید تازه شروع کردم زیاد اشنا نیستم ممنون

لینک ارسال

یکبار مجدد اندروید استدیو را حذف کردم بدون sdk و دوباره نصبش کردم البته موقع نصب تیک sdk بود حالا نمیدونم یعنی دوباره نصب شده یا نه بعد که پروژه را باز کردم در قسمت event log  به این صورت هست 

2017/10/15
07:37 PM    Gradle sync started

07:37 PM    FileNotFoundException: Entry fileTemplates//code/Google Test Fixture SetUp Method.cc.ft not found in C:/Program Files/Android/Android Studio/lib/idea.jar

07:38 PM    Gradle sync completed

07:38 PM    Executing tasks: [:app:generateDebugSources, :app:mockableAndroidJar, :app:prepareDebugUnitTestDependencies, :app:generateDebugAndroidTestSources]

07:38 PM    Gradle build finished in 4s 733ms

اون پیام خطا ظاهرا هست ولی در پایین که تعداد event log خطا را نشون میداد مثلا 1 یا دو تا خطا چیزی عددی نیست

لینک ارسال
در در 1396/07/23, 19:42:15، afagh11943 گفته است :

یکبار مجدد اندروید استدیو را حذف کردم بدون sdk و دوباره نصبش کردم البته موقع نصب تیک sdk بود حالا نمیدونم یعنی دوباره نصب شده یا نه بعد که پروژه را باز کردم در قسمت event log  به این صورت هست 

2017/10/15
07:37 PM    Gradle sync started

07:37 PM    FileNotFoundException: Entry fileTemplates//code/Google Test Fixture SetUp Method.cc.ft not found in C:/Program Files/Android/Android Studio/lib/idea.jar

07:38 PM    Gradle sync completed

07:38 PM    Executing tasks: [:app:generateDebugSources, :app:mockableAndroidJar, :app:prepareDebugUnitTestDependencies, :app:generateDebugAndroidTestSources]

07:38 PM    Gradle build finished in 4s 733ms

اون پیام خطا ظاهرا هست ولی در پایین که تعداد event log خطا را نشون میداد مثلا 1 یا دو تا خطا چیزی عددی نیست

ویندوزتون 64 بیتی هست یا 32 بیت؟!

مطمئن بشید که نسخه مناسب با سیستم عامل رو نصب میکنید...

لینک ارسال
در 11 دقیقه قبل، afagh11943 گفته است :

نسخه ویندوز من 32 بیت هست من نسخه bundel را که حدود 1.9گیگ هست را نصب کردم

از اینجا نسخه 32 بیت ورژن 3.0.0 رو دانلود و نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه...

لینک ارسال
در هم اکنون، afagh11943 گفته است :

الان قبلی را کامل حذف کنم sdkرا هم حذف کنم

خیر، sdk رو نگهدارید نیازی به حذف اون نیست...

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، afagh11943 گفته است :

سلام دانلود کردم فایل نصبی نداره فقط یک سری فایل هست

android.png

درون پوشه bin ببینید فایل قابل اجرا رو گذاشتن یا نه؟

لینک ارسال

بله ممنون درست شد فقط وقتی میخام شبیه ساز را اجرا کنم خطا زیر در قسمت logنشون میده

Emulator: Warning: requested RAM 1536M too high for your system. Reducing to maximum supported size 512M

لینک ارسال
در 51 دقیقه قبل، afagh11943 گفته است :

بله ممنون درست شد فقط وقتی میخام شبیه ساز را اجرا کنم خطا زیر در قسمت logنشون میده

Emulator: Warning: requested RAM 1536M too high for your system. Reducing to maximum supported size 512M

به SDK Manager برید و مطمئن بشید که HAXM آپدیت یا نصب شده...

اگر مشکل پا برجا بود باید به صورت جدا گانه اون رو نصب کنید (که خیلی بعیده مجبور به این کار بشید)

در هر صورت بهتون پیشنهاد میکنم برای شبیه سازی از  emulator خود اندروید استادیو استفاده نکنید و در عوض از geny motion استفاده کنید...

لینک ارسال

وقتی که دارید AVD رو میسازید و یا ویرایش میکنید تیک گزینه advanced رو بزنید و ram را کاهش بدین

ساخت AVD اندروید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Zeynab Tri
      سلام. دوستان بنده یک عدد تازه کار در برنامه نویسی اندروید هستم و نمیدونم این ارور رو چطور حل کنم. ممنون میشم اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.عکسش رو گذاشتم.

• توسط hossein1212
      سلام 
      من در اجرا شبیه ساز به مشکل زیر خورده ام راه حلی داره
      اینترنتم اوکیه ولی دانلود نمیکنه

• توسط mhm1380
      سلام دوستان گلم
      من ازتون یه راهنمایی میخواستم
      اگر بخوایم یه نرم افزار بارگزاری فیلم مانند فیلیمو بسازیم چقدر زمان نیاز داره برای ساختنش ؟
      و اگر کسی میتونه همکاری یا مشورت بهم بده لطف کنه بیاد پی وی در تلگرام
      @MHmansouri
    • توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی پروژه ی جدید و یک Activity ی جدید ایجاد میکنم override ی که بالای oncreate نوشته میشه روش خط میکشه و warning ای با عنوان java.lang.override is deprecated میاره...
      چطوری میتونم هندلش کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط arsalan132
      سلام
      دوستان من میخوام یه فایل ویدیویی رو encrypt  کنم  و بعد از کپی کردن توی مموری گوشی ، اونو توی یه وب ویو نمایش بدم. ( نمی خوام اول توی یه پوشه temp ذخیره بشه بلکه پخش به صورت on the air  باشه)  فقط میدونم که از کتابخانه  libmedia  استفاده میشه.
      اگه کسی قبلا این کار رو کرده لطفا راهنمایی کنه.
      یه اموزش تو لینک زیر هست اما خیلی کلی گفته. اگه از دوستان کسی میتونه توی اندروید استدیو  اموزش این لینک رو عملی کنه  لطفا سورس پروژه رو بزاره  همه استفاده کنن. سپاس.
      https://answers.uncox.com/android/question/18095/آموزش-encrypt-کردن-ویدئو-با-استفاده-از-لایبرری-libMedia-به-روش-on-the-air
  • فایل

• اضافه کردن...