رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام
من میخوام در یک اکتیویتی از کاربر مجوزی بگیرم.
کد هایی که در اینترنت هستند از ما میخوان که minsdk حتما 23 باشد
ولی من نمی تونم که دستگاه های زیر 23 رو از دست بدم میخوام حداقل 17 باشه
ضمن اینکه خیلی از برنامه ها هستن که وقتی روی دستگاه بالای 23 باشن درخواست مجوز می کنن و اگه دستگاه هم زیر 23 باشه روال معمول اجرا رو داره بدون درخواست مجوز

خواستم بپرسم نحوه ی پیاده سازی این کد باید چه طور باشه

ممنون و سپاس گزار:)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید اول چک کنید نسخه اندروید گوشی کاربر چی هست اگر زیر 23 بود که هیچی اگر 23 یا بالا تر بود باید چک کنید مجوز وجود داره یا خیر اگر وجود نداره باید درخواست مجوز کنید

http://www.vogella.com/tutorials/AndroidPermissions/article.html

لینک ارسال

خب مشکل همین جاست

خب ما چک میکنیم اما
پروژه  min sdk 23 هست. پس خیلی ازین متد ها رو نمیشه استفاده کرد.

ایراد من دستگاه کاربر نیست ، توی همین مرحله مشکل دارم

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

لینک ارسال

خب مشکل همین جاست

خب ما چک میکنیم اما

لینک ارسال

خب مشکل همین جاست

خب ما چک میکنیم اما

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

از کتابخانه Dexter استفاده کنید برای گرفتن مجوز Runtime

خیلی ممنون از کمکتون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hoseinr0541
      سلام
      با کد زیر  میشه یه فایل رو تغییر نام داد:
      File oldfile = new File(old); File newfile = new File(new); oldfile.renameTo(newfile); این کد روی حافظه داخلی بدون هیچ مشکلی کار میکنه. ولی وقتی بخواهیم یک فایل از داخل sdcard رو با همین کد rename کنیم عمل rename انجام نمیشه. این مشکل از اندروید 5 به بعد وجود داره. بعد از مقداری جستجو فهمیدم برای اندروید 5 میشه از SAF استفاده کرد و اندروید 6 به بعد باید مجوز ها رو در زمان اجرا از کاربر دریافت کرد. از کد زیر برای اندروید 5 استفاده کردم ولی بازم جواب نداد لطفا راهنمایی کنید. 
      @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_main); startActivityForResult(new Intent(Intent.ACTION_OPEN_DOCUMENT_TREE), 42); Button rename = (Button) findViewById(R.id.rename); rename.setOnClickListener(this); } @Override public void onActivityResult(int requestCode,int resultCode,Intent resultData) { if (resultCode != RESULT_OK) return; Uri treeUri = resultData.getData(); DocumentFile pickedDir = DocumentFile.fromTreeUri(this, treeUri); grantUriPermission(getPackageName(), treeUri, Intent.FLAG_GRANT_READ_URI_PERMISSION | Intent.FLAG_GRANT_WRITE_URI_PERMISSION); getContentResolver().takePersistableUriPermission(treeUri, Intent.FLAG_GRANT_READ_URI_PERMISSION |Intent.FLAG_GRANT_WRITE_URI_PERMISSION); } public void renameclick(View v) { File oldfile = new File(old); File newfile = new File(new); DocumentFile fileuri = DocumentFile.fromFile(oldfile); fileuri.renameTo(newfile); }  
    • توسط abolfazl
      سلام
      رفقا من یک رو یک اپلیکیشنی دارم تحقیق میکنم که از 10 تا پرمیشن 9 تاش بیشتر از نیازش هست و همشون جز دسترسی های خطرناک مثل ضبط تصویر و صدا و...
      هست میخاستم بدونم چطور میتونم این دسترسی هارو از رو اپ بردارم آیا صرف حذف قطعه کد در مانیفست این دسترسی هارو برمیداره؟
  • فایل

• اضافه کردن...