javad_123

بهترین منبع آموزش برنامه نویسی اندروید

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید گرامی

دوستان ! من مدتی هست شروع به یاد گیری برنامه نویسی اندروید کردم . الان دارم از روی یک کتاب برنامه نویسی اندروید رو یاد می گیرم. اما واقعا یادگیری برنامه نویسی اندروید از روی کتاب خیلی سخته. تصمیم دارم در یک دوره مجازی شرکت کنم. اصلا برام مهم نیست نقدی باشه یا رایگان . برام مهمه که جامع باشه ، مطالبش به روز باشه و بعد از دوره من رو برای بازار کار آماده کنه. 
خیلی از دوره ها رو دیدم اما واقعا نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. 

کسی هست من رو راهنمایی کنه که کدوم دوره رو خریداری کنم ؟

با تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

همون طور که خودت هم گفتی دوره های زیادی در سطح اینترنت وجود داره. که بعضی هاشون خوب هستن اما بیشترشون یا محتواشون قدیمی هست یا کاربردی نیستن و یا ...

چند تا رفرنس بهت معرفی می کنم که آموزش های خوبی می تونی توش پیدا کنی :
1- فرادرس
2- فرانش
3- لایتک هم مجازی و هم آموزشگاه واقعی.
4- آموزشهای لیندا
تفاوت اینها در مورد اول و دوم قیمت آموزشهاشون وگرنه هر دو با کیفیت هستن.
در مورد لایتک هم که برای دانشگاه شریف دیگه فکر نکنم تعریف بخواد فقط یکم قیمت هاش کلا بالاست .
در مورد لیندا هم 90 درصد شون رایگان هستن و از سایت های ایرانی قابل دسترس فقط به زبان اصلی هست.

من کوچیک همه ی دوستان و اساتید انجمن هستم اما اگر بخوای نظر شخصی من رو بدونی و بخوای یه دوره ی خاص رو بهت معرفی کنم ، من شخصا به شما دوره " لطفا برنامه نویسی اندروید را حرفه ای یاد بگیرید " وب سایت اکسیما (www.oxima.ir) رو بهت معرفی می کنم. حقیقتش من هم یه مدت بود خیلی دنبال دوره های آموزشی اندروید بودم و مثل الان شما خیلی سردرگم شده بودم. به پیشنهاد خیلی از دوستانم این دوره رو بهم معرفی کردن و همه هم از این دوره واقعا راضی بودن . من خودم این دوره رو استفاده کردم و واقعا راضی بودم و به واسطه ی همین دوره بعد از این دوره سریعا جذب بازار کار  شدم و در یکی از شرکت های معتبر در تهران استخدام شدم. من صرفا نظر شخصیم رو گفتم . باز ببینید دوستان دیگه چه پیشنهاداتی براتون دارن.

موفق باشی دوست عزیز ...

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام 

من تازه در این انجمن ثبت نام کردم و تصمیم گرفتم من هم به نوبه ی خودم دیدگاهم رو بنا به تجربه ی چند ساله ای که در حوزه ی برنامه نویسی اندروید دارم با شما در میون بزارم. 

با کسب اجازه از تمام اساتید انجمن ...

قطعا شما نیز مثل من و سایر دوستان وقتی می خواهید دوره ی آموزشی رو انتخاب کنید براتون مهمه که پس از دوره خروجی داشته باشید به هر حال دارید هزینه می کنید و وقت و انرژی تون رو پای دوره می گذارید. پس این حساسیت تون کاملا طبیعی هست و برای خیلی از ما هم پیش اومده.
چند تا سایت رو بهت معرفی می کنم که آموزش های خیلی خوبی رو دارن ارائه میدن:
1- اُکسیما : www.oxima.ir
2- سون لرن : www.7learn.com
3- www.learn.uncox.com

اما بین این ها من از دوره وب سایت اُکسیما بیشتر خوشم اومد. خیلی تعریفش رو این روزها هم از سایر دوستانم می شنوم و واقعا هم دوره خیلی خوبی رو داره . کاملا به روز، جامع و کاربردی . 

یا علی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب و احترام

جواد آقا . من هم به شما منابع زیر رو پیشنهاد می کنم :
1- http://shop.ncis.ir
2- https://clicksite.org
3- https://www.oxima.ir

هر سه منابع خوبی هستن. اُکسیما رو هم که دوستان عزیز درباره اش صحبت کردن . من هر جا میرم همه دارن درباره دوره ی آموزشی " لطفا برنامه نویسی اندروید را حرفه ای یاد بگیرید " وب سایت اکسیما صحبت می کنن. از خیلی ها تعریف این دوره رو شنیدم .

انتخاب با خودت. خودت هم تحقیق کن ببین با کدوم دوره آموزشی راحتتر هستی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام مجدد به همه دوستان و اساتید گرامی

ممنونم از همه دوستان که لطف کردن و پاسخ بنده رو دادن و بنده رو راهنمایی کردند.

دوستان من دوره آموزشی " لطفا برنامه نویسی اندروید را حرفه ای یاد بگیرید " وب سایت اکسیما رو بررسی کردم و درباره اش تحقیق کردم و همه کسانی که از این دوره استفاده کرده بودند کاملا راضی بودند و این دوره رو بهترین دوره در حوزه آموزش اندروید می دونستند.

من هم این دوره رو خریداری کردم و الان که دارم مشاهده اش می کنم میبینم که واقعا دوستان حق داشتن که از این دوره تعریف کنن. چون واقعا دوره عالییییییییی هست. 

ممنونم از همه دوستانی که من رو با اکسیما(https://www.oxima.ir) آشنا کردند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون از تبلیغاتتون توی انجمن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی پروژه ی جدید و یک Activity ی جدید ایجاد میکنم override ی که بالای oncreate نوشته میشه روش خط میکشه و warning ای با عنوان java.lang.override is deprecated میاره...
      چطوری میتونم هندلش کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط Codecanyoun
       پست ویرایش گردید
      تبلیغ ممنوع
    • توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی Ui برنامه رو توی فتوشاپ طراحی کردیم چطوری از اون تویه پروژه ی اندرویدی خودمون استفاده کنیم؟
      حالت ذخیره به صورت xml نداره که.
      یا همون به صورت png مثلا ذخیره میکنیم و مثلا buttonهایی که طراحی کردیم، پس زمینه و ... رو میبریم از عکس و تیکه تیکه میکنیم و بعد از طراحی ui تویه پروژه، اون عکس ها رو برای عناصر داخل ui ست میکنیم؟
      کلا فلسفه ش چیه...ممنون میشم توضیح بدید.
    • توسط rasoul.trt
      سلام دوستان امیداورم حالتون خوب باشه من یک کانال آموزش کاتلین رو راه انداختم خواستید کاتلین برای اندروید یاد بگیرید در خدمت هستم
      آدرس کانال
      @kotlin_vs_android
      https://t.me/kotlin_vs_android
      حتما عضو شوید
    • توسط Farzad Sarseifi

یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. این برنامه در 16 می 2014 توسط مدیران گوگل در کنفرانس گوگل آی/او معرفی شد. از ماه جوئن 2014 نسخه پیش نمایش این برنامه (به صورت رایگان) برای امتحان در دسترس توسعه دهنده‌ها قرار گرفت. این محیط بر اساس نرم‌افزار محبوب جت برینز طراحی شده است، این استودیو بطور اختصاصی برای اندروید طراحی شده. هم اکنون این استودیو برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد.
      چندین ویژگی جدید در این نرم‌افزار برای کاربران می‌باشد:
      چیدمان زنده: ویرایشگر WYSIWYG – کدنویسی زنده – رندر هم زمان برنامه کنسول توسعه دهنده: راهنمای بهینه سازی – کمک برای ترجمه – ردیابی ارجاع – طریقه استفاده ارائه نسخه بتا و اجرای صحنه پشتیبانی از ساخت مبتنی بر Gradle رفع و عیب یابی مخصوص اندروید ابزار لینت برای گرفتن عملکرد، قابلیت استفاده، نسخه سازگار با مشکلات دیگر قابلیت Proguard و امضای برنامه مبتنی بر الگوی wizard برای ایجاد طرح اندروید و اجزای مشترک ویرایشگر طرح بندی غنی که به شما اجازه کشیدن و رها کردن UI کامنت‌ها را می‌دهند. گزینه‌ای برای تنظیمات پیش نمایش طرح بندی در صفحه نمایش چندگانه  

با سپاس فراوان
      فرزاد سرسیفی

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن Kurdina Music Android Framework
  • فایل