رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان

من میخوام برنامه ای بنویسم که به جای اس ام اس معمولی از طریق داده اس ام اس بده با کد زیر:

;smsManager.sendDataMessage(, null,port, messageInBytes, null, deliveredPI)

این کد به درستی کار میکنه ولی نه در همه دستگاه ها.مشکل منم دقیقا همینه چون اون دستگاه هایی که در آن ها کار نمیکند Error نمیدهدو نمیشود فهمید مشکل از کجاست و فقط ارسال نمیشود یعنی جواب Deliver شدن را نمیگیرم ولی در آن هایی که کار میکند هم جواب Deliver را میگیرم و هم اس ام اس ارسالی را در  دستگاه گیرنده 

اگر کسی از دوستان برای مشکل من راه حلی داره ممنون میشم جواب بده.

ویرایش شده توسط hossein1111
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1397/02/06, 09:29:51، hossein1111 گفته است :

سلام به همگی دوستان

من میخوام برنامه ای بنویسم که به جای اس ام اس معمولی از طریق داده اس ام اس بده با کد زیر:

;smsManager.sendDataMessage(, null,port, messageInBytes, null, deliveredPI)

این کد به درستی کار میکنه ولی نه در همه دستگاه ها.مشکل منم دقیقا همینه چون اون دستگاه هایی که در آن ها کار نمیکند Error نمیدهدو نمیشود فهمید مشکل از کجاست و فقط ارسال نمیشود یعنی جواب Deliver شدن را نمیگیرم ولی در آن هایی که کار میکند هم جواب Deliver را میگیرم و هم اس ام اس ارسالی را در  دستگاه گیرنده 

اگر کسی از دوستان برای مشکل من راه حلی داره ممنون میشم جواب بده.

روی چه دستگاه هایی این خطا اتفاق میوفته و ورژن اندروید شون چنده ؟

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

روی چه دستگاه هایی این خطا اتفاق میوفته و ورژن اندروید شون چنده ؟

من روی دستگاه های زیادی چک نکردم ولی تا اونجایی که امتحان کردم روی همه اونایی که سیم کارت دائمی دارند کار نمیکرد روی ورژن های نوقا و P , oreo,lilipop چک کردم ولی فکر نکنم مشکل از ورژن آندروید باشه فکر کنم مال سیم کارته 

ممنون میشم کمک کنید خیلی دنبال جوابش بودم ولی تا حالا پیدا نکردم....

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

من سیم کارتم بین دو تا گوشی که یکی کار میکرد و دیگری کار نمیکرد عوض کردم و دیدم مشکل از سیم کارته چون دقیقا جابه جا شد و این دفعه رو اون که کار نمیکرد کار کرد نمیدونم مشکل از کجاست حتی روی service center هم کار کردم درست نشد و همون گوشی که برنامه من روش درست کار نمیکنه با App بانک ها به راحتی Datamessage میفرستم یکی از دوستان لطفا راهنمایی کنه یا جاییو معرفی کنه که بتونم جوابمو پیدا کنم باز ممنون.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...