رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ساخت پیام رسان شخصی

پست های پیشنهاد شده

با سلام به مدیریت و برنامه نویس ارشد انجمن

ببخشید من میتونم مشکلاتی که پیش روم هست رو اینجا بیارم و در مسیر از اون استفاده کنم؟؟ما میخوایم یک کار مشکل گشا انجام بدیم و نیاز داریم عین تلگرام یک پیام رسان شخصی درست کنیم...سرعت و دقت و هنگ نکردن پیام رسان با قابلیت هایی که تلگرام داره برامون دارای اهمیته..خیلی اهمیت داره..میشه کمکمون کنین؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، mojtab گفته است :

با سلام به مدیریت و برنامه نویس ارشد انجمن

ببخشید من میتونم مشکلاتی که پیش روم هست رو اینجا بیارم و در مسیر از اون استفاده کنم؟؟ما میخوایم یک کار مشکل گشا انجام بدیم و نیاز داریم عین تلگرام یک پیام رسان شخصی درست کنیم...سرعت و دقت و هنگ نکردن پیام رسان با قابلیت هایی که تلگرام داره برامون دارای اهمیته..خیلی اهمیت داره..میشه کمکمون کنین؟

سلام...

ابن انجمن برای رفع مشکل و مطرح کردن سوالات هست، پس با خیال راحت میتونید اینجا فعالیت کنید...

در مورد سرعت که بعید میدونم بشه توی ایران اپی به سرعت و قدرت تلگرام ساخت، هزینه سرورهای تلگرام ماهانه به چندین میلیون دلار میرسه...

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

سلام...

ابن انجمن برای رفع مشکل و مطرح کردن سوالات هست، پس با خیال راحت میتونید اینجا فعالیت کنید...

در مورد سرعت که بعید میدونم بشه توی ایران اپی به سرعت و قدرت تلگرام ساخت، هزینه سرورهای تلگرام ماهانه به چندین میلیون دلار میرسه...

خیلی مشکلات سر راهمونه.یکیش اینه که آنلاین و آفلاین بودن کاربرا تو پیام رسانمون هنگ میکنه و از دقت برخوردار نیست

لینک ارسال
در هم اکنون، mojtab گفته است :

خیلی مشکلات سر راهمونه.یکیش اینه که آنلاین و آفلاین بودن کاربرا تو پیام رسانمون هنگ میکنه و از دقت برخوردار نیست

دقیقا...

یکی از مهمترین مشکلات همین سرورها هست چون اپ هایی مثل تلگرام که اصطلاحا بهشون CloudBase میگن، در وحله اول باید سرعت و امنیت سرورها رو تامین کنند...

پیام رسان های داخلی هم که اکثرا یک سورس هستن که خریداری شده و ارتقا دادن...

لینک ارسال
در 11 دقیقه قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

دقیقا...

یکی از مهمترین مشکلات همین سرورها هست چون اپ هایی مثل تلگرام که اصطلاحا بهشون CloudBase میگن، در وحله اول باید سرعت و امنیت سرورها رو تامین کنند...

پیام رسان های داخلی هم که اکثرا یک سورس هستن که خریداری شده و ارتقا دادن...

شما تخصص دارید؟تا چقدر تخصص دارید جناب جهان زاده؟از کدوم استان هستید؟

لینک ارسال

ما چطوری میتونیم عین تلگرام تو پروفایل شخصی ،کاربران بتونن هر چقدر بخوان تو پروفایلشون عکس اضافه کنن به تصاویرشون درصورتی که تصویر قبلیشون بمونه؟

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، mojtab گفته است :

ما چطوری میتونیم عین تلگرام تو پروفایل شخصی ،کاربران بتونن هر چقدر بخوان تو پروفایلشون عکس اضافه کنن به تصاویرشون درصورتی که تصویر قبلیشون بمونه؟

شما باید یه دیتابیس برای کابران اختصاص بدید که با وب سرویس بتونید عکسهای آپلود شده رو از طرف کاربر دریافت کنید...

در کل کار زیاد سختی نیست...

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، mojtab گفته است :

شما تخصص دارید؟تا چقدر تخصص دارید جناب جهان زاده؟از کدوم استان هستید؟

من هم مثل اکثر دوستان برنامه نویسم، تهران هستم...

لینک ارسال
در 23 ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

من هم مثل اکثر دوستان برنامه نویسم، تهران هستم...

اگر ازتون شمارتون رو بخوام و به مدیر اجرایی تیم فنی فوق بدم ایرادی داره برای هماهنگی های بیشتر؟تیم بسیار دین دار و خوبی هستن.اگر شما به این تیم ایرادات رو وارد و در جهت رفع اون بربیاید گره از بزرگ ترین کار دولت و ملت برداشتید..خداشاهده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...