رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Zeynab Tri
      سلام. دوستان بنده یک عدد تازه کار در برنامه نویسی اندروید هستم و نمیدونم این ارور رو چطور حل کنم. ممنون میشم اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.عکسش رو گذاشتم.

• توسط hossein1212
      سلام 
      من در اجرا شبیه ساز به مشکل زیر خورده ام راه حلی داره
      اینترنتم اوکیه ولی دانلود نمیکنه

• توسط mhm1380
      سلام دوستان گلم
      من ازتون یه راهنمایی میخواستم
      اگر بخوایم یه نرم افزار بارگزاری فیلم مانند فیلیمو بسازیم چقدر زمان نیاز داره برای ساختنش ؟
      و اگر کسی میتونه همکاری یا مشورت بهم بده لطف کنه بیاد پی وی در تلگرام
      @MHmansouri
    • توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی پروژه ی جدید و یک Activity ی جدید ایجاد میکنم override ی که بالای oncreate نوشته میشه روش خط میکشه و warning ای با عنوان java.lang.override is deprecated میاره...
      چطوری میتونم هندلش کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط arsalan132
      سلام
      دوستان من میخوام یه فایل ویدیویی رو encrypt  کنم  و بعد از کپی کردن توی مموری گوشی ، اونو توی یه وب ویو نمایش بدم. ( نمی خوام اول توی یه پوشه temp ذخیره بشه بلکه پخش به صورت on the air  باشه)  فقط میدونم که از کتابخانه  libmedia  استفاده میشه.
      اگه کسی قبلا این کار رو کرده لطفا راهنمایی کنه.
      یه اموزش تو لینک زیر هست اما خیلی کلی گفته. اگه از دوستان کسی میتونه توی اندروید استدیو  اموزش این لینک رو عملی کنه  لطفا سورس پروژه رو بزاره  همه استفاده کنن. سپاس.
      https://answers.uncox.com/android/question/18095/آموزش-encrypt-کردن-ویدئو-با-استفاده-از-لایبرری-libMedia-به-روش-on-the-air
  • فایل

• اضافه کردن...