1 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

ماژول نویسی یکی از راه هایی است که شما میتوانید با استفاده ازش کتابخانه طراحی کنید و داخل سایت github آپلود کنید .

برای دیدن آموزش کلیک کنید

برای سفارش پروژه پیام بگذارید .

ویرایش شده در توسط Seyed-Hossein-Akbari

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Seyed-Hossein-Akbari
          فیلم های آموزشی اندروید نویسی مقدماتی تا پیشرفته در ۴۰ قسمت با مدت زمان ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساخته شده است در اختیار شما عزیزان به صورت کاملا رایگان قرار میگیرد   هزینه ی فیلم ها : دعا و صلوات برای سلامتی خانواده ی خودم و حضرت امام مهدی عج   برای دریافت 40 قسمت کامل روی همین لینک کلیک کنید  
      دانلود نکته : برای دانلود و تماشا از آپارات روی لینک های زیر کلیک کنید فصل اول : آموزش مقدماتی اندروید استودیو قسمت اول معرفی اندروید استودیو – قسمت اول قسمت دوم معرفی اندروید استودیو – قسمت دوم قسمت سوم معرفی اندروید استودیو – قسمت سوم   فصل دوم : آموزش کدهای XML قسمت چهار آموزش مقدماتی کدهای XML قسمت پنجم آموزش مقدماتی RelativeLayout قسمت ششم آموزش مقدماتی LinearLayout قسمت هفتم آموزش پایانی کدهای XML   فصل سوم : آموزش کدهای Java قسمت هشتم آموزش مقدماتی کدهای Java قسمت نهم آموزش تابع در جاوا قسمت دهم آموزش کلاس در جاوا   برای دریافت 40 قسمت کامل روی همین لینک کلیک کنید   منبع : www.phoenixdevs.ir سید حسین اکبری    
      الگوهای زیادی برای طراحی برنامه نویسی هستند که بستگی به سلیقه شما دارند از آنها استفاده کنید یا نکنید ...

برای آموزش Singleton Design Pattern کلیک کنید

برای سفارش پروژه پیام بگذارید
      سلام ...
      طراحی صفحه ی ورود یا Login در برنامه نویسی اندروید با معماری MVP
      سورس کد کاملا گویا و مقدماتی برای افرادی که دوست دارن با این معماری بیشتر آشنا بشن .
      برای آموزش و دانلود سورس کد کلیک کنید

با احترام
      سید حسین اکبری
      سلام ... یکی از کاربرها و البته مدیران قدیمی انجمن هستم ... سال 1395 به سربازی اعزام گشتم ... یه 2 ماهی میشه سربازیم تموم شده و بعد از استراحتی که انجام دادم برگشتم که با قدرت به کارم ادامه بدم ... البته اینم بگم ( لعنت به سربازی ، چیز خوبی نیست )
      شاید برای خیلی از افراد جدید این سایت غریبه باشم ... اما خب از طرفی هم بیش از 1000 پاسخ به سوالات رو انجام دادم ...
      برگشتم به انجمن اما نه با فعالیت قبل ...
      بعد از دو سال هنوز که هنوزه میبینم که سوالات رسما تکرار میشه و کاربران حال جستجو کردن رو ندارند ...
      به هر حال فعالیت در انجمن خواهم داشت اما به سوالات جدید و به برنامه نویسهای در حال پیشرفت پاسخ خواهم داد ... و اگر ببینم سوالات تکرار میشوند قطعا پاسخ نمیدهم ...
      در ضمن من خودم چون کمی پیشرفت نکردم و عقب هستم نیازمند برنامه نویسهای خوب این انجمن هم هستم ...
      امیدوارم بتونیم دوران خوبی رو باهم بگذرونیم ...

با احترام
      سید حسین اکبری

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن کوردینا موزیک Kurdina Music موزیک کردی Android Framework
  • فایل