رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل پیدا نکردن دیوایس جنی موشن در بخش ران

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت اساتید و دوستان

توی راه اندازی اندروید استودیو به مشکل پیدا نکردن دیوایس جنی موشن تو بخش ران برخوردم . آخرین نسخه جنی موشن رو سیستم نصبه و پلاگینشم تو اندروید استودیو اینستال شده ... دیوایس مورد نظر هم تو جنی موشن دانلود و راه اندازی شده و از طریق "جنی موشن دیوایس منیجر" هم تعریف و استارت خورده ، حتی SDK مورد استفاده اندروید استودیو هم واسه برنامه جنی موشن تعریف کردم که از یه SDK استفاده کنن ولی در نهایت وقتی میخوام پروژه اییو ران کنم تو قسمت ران اثری از دیوایس جنی موشن نیست "بدون هیچ اروری".... لطف میکنین بنده رو راهنمایی کنین ؟ تصاویر مربوط به محیط برنامه هم پیوست شده .

ممنون از انجمن خوبتون امیدوارم بیشتر از شما دوستان یادبگیرم .

1.PNG

2.PNG

3.PNG

ویرایش شده توسط kinshin
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همین مشکل رو دارم. روشی که من برای حل و البته دور زدن این مشکل انجام می دم این هست که اول قبل از اجرای پلاگین جنی موشن، run رو کلیک می کنم که مثل این تصویر شما میاد:

2.PNG

بعد از این صفحه رو می بندم پلاگین جنی موشن رو اجرا می کنم و بدون مشکل اجرا می شه و شناسایی می شه...

اگر بقیه دوستان راه حلی دارن که این مشکل از ریشه حل بشه منم ممنون می شم بگویند...

لینک ارسال

دستگاه اندروید روشنه ؟ منظور باید دستگاه جنی موشن اول کامل بیاد بالا و ران باشه بعد تو اندروید استودیو نشون داده بشه

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 1397/05/30, 16:40:23، kinshin گفته است :

درود خدمت اساتید و دوستان

توی راه اندازی اندروید استودیو به مشکل پیدا نکردن دیوایس جنی موشن تو بخش ران برخوردم . آخرین نسخه جنی موشن رو سیستم نصبه و پلاگینشم تو اندروید استودیو اینستال شده ... دیوایس مورد نظر هم تو جنی موشن دانلود و راه اندازی شده و از طریق "جنی موشن دیوایس منیجر" هم تعریف و استارت خورده ، حتی SDK مورد استفاده اندروید استودیو هم واسه برنامه جنی موشن تعریف کردم که از یه SDK استفاده کنن ولی در نهایت وقتی میخوام پروژه اییو ران کنم تو قسمت ران اثری از دیوایس جنی موشن نیست "بدون هیچ اروری".... لطف میکنین بنده رو راهنمایی کنین ؟ تصاویر مربوط به محیط برنامه هم پیوست شده .

ممنون از انجمن خوبتون امیدوارم بیشتر از شما دوستان یادبگیرم .

1.PNG

2.PNG

3.PNG

سلام . شما تونستید راه حل رو پیدا کنید؟ منم با این مشکل مواجه شدم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...