SamanH

فرگمنت
استفاده از فرگمنت ها برای BottomBar کتابخانه دیزاین

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید

یک  سوال مهم داشتم ، خیلی از سایت ها ، آموزش ها و فیلم ها هم در وب سایت های ایرانی و خارجی تماشا کردم و هرکدوشون درباره اتصال فرگمنت به Bottombar کتابخانه دیزاین (( Support Design Library))) ی چیز گفته بودن ، و من وقتی اونها را انجام می دادم ، همیشه یک جای کار خراب بود و یجورایی باگ به وجود می اومد..

سوال من اینه که چجوری فرگمنت ها رو به BottomBar وصل کنیم و وقتی رو هرکدومشون کلیک می کنیم ، یک فرگمنت اجرا بشه ، مثل برنامه کافه بازار !!!!!!

ممنون میشم لطف کنید یک آموزش کاملی قرار بدید تا بتونم درستش کنم!!!

ًضروریه !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در همین سایت قسمت آموزش و در سایت android-learn.ir  آموزش کامل کار با فرگمنت وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در هم اکنون، aminkhan گفته است :

در همین سایت قسمت آموزش و در سایت android-learn.ir  آموزش کامل کار با فرگمنت وجود داره

توضیح دادن فرگمنت به صورت کامل زمان بره و در اینجا نمیگنجه...در سایت nadroid-learn.ir  ویدیو میباشد که از استاد سرسیفی هست...بسیار مفید و واضح ایشون توضیح دادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamed629
      دوستان چندین روز است که من درگیر این مشکل هستم من با کاتلین مینویسم :من دو تا آداپتور دارم که دوتا ریسایکلر ویوی من را پر میکنند چون دارم تست میزنم دو تا آداپتور مثل هم هستند با تفاوت اندکی، در قسمت ViewHolder های آداپتورها ، من تابع init دارم که داخلش setOnClickListenerهست که برای یک آداپتور روی عکس ها زدم و برای اون یکی روی تکست.....یک اکتیویتی دارم و یک فرگمنت حالا مشکل اینجاست که setOnClickListener آداپتور متصل به MainActivity وقتی کلیک میکنم روش کار میکنه ولی مال Fragment انگار pause شده .....لاگ گذاشتم قبل از setOnClickListener توی فرگمنت تا سر این تابع میاد ولی بعد انگار قفل میشه و هرچی کلیک میکنی تغییری حاصل نمیشه حالا جالب اینه که جای آداپتورهای فرگمنت و اکتیویتی را باهم عوض کردم و دیدم کار میکنه پس نتیجه اینکه کدها درست هستند ولی فرگمنت درست عمل نمیکنه خودم احساس میکنم که توی چرخه حیات،فرگمت وقتی منتظر کلیک کاربر میمونه پاز میشه و بعد از کلیک فعال نمیشه ولی اکتیویتی بقول خودمون گوش به زنگه ....من هم نمیدونم باید چکار کرد اگه دوستان راهی دارند لطف کنند که دیگه دارم کلافه میشم.ممنون

• توسط meysamSM
      سلام
      من یه کد ussd دارم و در کنارش هم یک اپلیکشن اندروید
      این اپکلیشن کل کارش اینکه درخواستی رو برای سرور ارسال میکنه (مثلا موضوع درخواست (همه از قبل آماده هستن و بصورت دراپ دان یا اسپینر هستن) و گروه و نام کارشناس )
      حالا میخوام برای اینکه کاربر راحتتر کارش رو انجام بده بهش ussd کد بدم و بگم وقتی شما چنین کدی رو زدی چنین درخواست ارسال میشه برای مثال : از توی اپ من میخوام چنین درخواستی رو بدم: مشکل نرم افزار فلان و گروه نرم افزار و کارشانس فلانی
      توی ussd کد چنین اتفاقی بی افته
      *1234*5*12*105#
      1234 کدی که تهیه کردم
      5 مشکل نرم افزار فلان
      12 گروه نرم افزار
      105 ای دی کارشانس

زمانی که کاربر چنین کدی رو زد برنامه باز بشه و بنویسه درخواست شما ارسال شد
      همین!
      درحال حاضر کل این کارهارو میشه انجام داد ولی باز کرد یک اپ با ussd رو نمیدونم چون از هرکس سوال میپرسم یا میگن باید گوشی روت باشه یا این کار غیرقابل انجام ولی یک بار یه نمونه اپ رو این شکلی دیدم
      سلام
      من از سورسم خروجی گرفتم ولی نصب نمیشه
      ولی اون دیباگی که برای تست برنامه توی خود شبیه ساز اندروید استودیو نصب میشه
      ممنون میشم کمکم کنید
    • توسط amirhossein.tofighy
      سلام
      من یه سورس برای اندروید استودیو گرفتم
      ولی متاسفانه ارور های زیادی میده و نمیتونم اونو اجرا کنم
      اگه کسی میتونه ارور های این سورس رو برطرف کنه لطفا کمکم کنه
      من میتونم تا سقف 20000 تومان بابت رفع ارور های این سورس بهش پول بدم
    • توسط sina_f2000
      با سلام و خسته نباشید
      من میخام آدرس وب ویو از سمت هاست در یک فایل تکست یا جیسون دریافت کنم
      از این تکه کد چگونه استفاده کنم ؟
      public class readtextfile extends AsyncTask<String, String, String> { ProgressDialog progressDialog; @Override protected String doInBackground(String... params) { StringBuilder response = new StringBuilder(); try { URL url = new URL( "http://example.com/example.txt"); BufferedReader in = new BufferedReader(new InputStreamReader( url.openStream())); String line = null; while ((line = in.readLine()) != null) { // get lines response.append(line); } in.close(); } catch (MalformedURLException e) { e.printStackTrace(); } catch (IOException e) { e.printStackTrace(); } return response.toString(); } protected void onProgressUpdate() { // called when the background task makes any progress } protected void onPreExecute() { progressDialog = new ProgressDialog(MainActivity.this); progressDialog.show(); } @Override protected void onPostExecute(String result) { // TODO Auto-generated method stub super.onPostExecute(result); progressDialog.dismiss(); Log.d("tag", "Response is " + result.toString()); //set webview?? //how to set webview?(result.toString()); }} و اگه کد درستی دارید ارائه بدید و ساده باشه ممنون 

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن کوردینا موزیک Kurdina Music موزیک کردی Android Framework
  • فایل