رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سورس کد از اینترنت دانلود کردم. تو اندروید استدیو باهاش کار کردم. الان یه مدته که دیگه بیلد نمیشه و همش خطا میده. خطاهارو تا جایی که تونستنم برطرف کردم. ولی باز خطا داره. میخواستم بدونم کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، bluehamed گفته است :

سلام

من یه سورس کد از اینترنت دانلود کردم. تو اندروید استدیو باهاش کار کردم. الان یه مدته که دیگه بیلد نمیشه و همش خطا میده. خطاهارو تا جایی که تونستنم برطرف کردم. ولی باز خطا داره. میخواستم بدونم کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟

سلام...

لطفا اطلاعات خطا رو هم بذارید تا بهتر بشه بررسی کرد...

لینک ارسال

از دستور compile ایراد میگیره و میگه باید با دستور implementation جایگزین بشه. ولی وقتی این کارو میکنم باز خطا میده

Unable to resolve dependency for ':base@debug/compileClasspath': Could not resolve com.anysoftkeyboard.api:api:1.9.0.

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

سلام...

لطفا اطلاعات خطا رو هم بذارید تا بهتر بشه بررسی کرد...

بعضی مواقع هم این خطاها رو میده

Unable to find a matching configuration of project :base:
  - Configuration 'debugApiElements':
      - Required com.android.build.api.attributes.BuildTypeAttr 'canary' and found incompatible value 'debug'.
      - Found com.android.build.api.attributes.VariantAttr 'debug' but wasn't required.
      - Required com.android.build.gradle.internal.dependency.AndroidTypeAttr 'Aar' and found compatible value 'Aar'.
      - Required org.gradle.usage 'java-api' and found compatible value 'java-api'.
  - Configuration 'debugRuntimeElements':
      - Required com.android.build.api.attributes.BuildTypeAttr 'canary' and found incompatible value 'debug'.
      - Found com.android.build.api.attributes.VariantAttr 'debug' but wasn't required.
      - Required com.android.build.gradle.internal.dependency.AndroidTypeAttr 'Aar' and found compatible value 'Aar'.
      - Required org.gradle.usage 'java-api' and found incompatible value 'java-runtime'.
  - Configuration 'releaseApiElements':
      - Required com.android.build.api.attributes.BuildTypeAttr 'canary' and found incompatible value 'release'.
      - Found com.android.build.api.attributes.VariantAttr 'release' but wasn't required.
      - Required org.gradle.usage 'java-api' and found compatible value 'java-api'.
  - Configuration 'releaseRuntimeElements':
      - Required com.android.build.api.attributes.BuildTypeAttr 'canary' and found incompatible value 'release'.
      - Found com.android.build.api.attributes.VariantAttr 'release' but wasn't required.
      - Required org.gradle.usage 'java-api' and found incompatible value 'java-runtime'.

لینک ارسال
در 13 ساعت قبل، bluehamed گفته است :

از دستور compile ایراد میگیره و میگه باید با دستور implementation جایگزین بشه. ولی وقتی این کارو میکنم باز خطا میده

Unable to resolve dependency for ':base@debug/compileClasspath': Could not resolve com.anysoftkeyboard.api:api:1.9.0.

توی فایل gradle در بخش dependencies نسخه کتابخانه مربوطه رو بالا ببرید و با ف ی ل ت ر ش ک ن - سایفون نباشه، از نوع سیسکو استفاده کنید- پروژه رو sync کنید...

implementation 'com.anysoftkeyboard.api:api:1.11.+'

لینک ارسال
Android resource linking failed
Output:  unknown option '--utf16'.

aapt2 link [options] -o arg --manifest arg files...

Options:
 -o arg                                            Output path.
 --manifest arg                                    Path to the Android manifest to build.
.
.
.
.
        apk\
        --utf16\
        --output-text-symbols\
        C:\Users\...\AndroidStudioProjects\AnySoftKeyboard-eea117601cbb1cf3819814e15ca71b6df78ed19f\app\build\intermediates\symbols\debug\R.txt\
        --no-version-vectors
Daemon:  AAPT2 aapt2-3.2.1-4818971-windows Daemon #0

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

توی فایل gradle در بخش dependencies نسخه کتابخانه مربوطه رو بالا ببرید و با ف ی ل ت ر ش ک ن - سایفون نباشه، از نوع سیسکو استفاده کنید- پروژه رو sync کنید...

implementation 'com.anysoftkeyboard.api:api:1.11.+'

قبلا اصلا نمیشد بیلد رو هم انجام داد و اجرا نمیشد. الان با این تغییرات میره واسه بیلد ولی فایل apk ساخته نمیشه

Android resource linking failed
Output:  unknown option '--utf16'.

aapt2 link [options] -o arg --manifest arg files...

Options:
 -o arg                                            Output path.
 --manifest arg                                    Path to the Android manifest to build.
.
.
.
        apk\
        --utf16\
        --output-text-symbols\
        C:\Users\..\AndroidStudioProjects\AnySoftKeyboard-eea117601cbb1cf3819814e15ca71b6df78ed19f\app\build\intermediates\symbols\debug\R.txt\
        --no-version-vectors
Daemon:  AAPT2 aapt2-3.2.1-4818971-windows Daemon #0

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، bluehamed گفته است :

خطای کامپیالش هم اینه

Caused by: java.io.IOException: CreateProcess error=2, The system cannot find the file specified

سلام
یبار clean build بگیرید با این تغییرات
این اررور برای نشناختن فایل R اصلی برنامس
الان اگر هر کلاسو باز کنید میبینید که قسمت هایی که از R استفاده کردین قرمز شده و مشکل داره
بعد از انجام این راه نتیجه رو اطلاع بدین

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، daryani گفته است :

سلام
یبار clean build بگیرید با این تغییرات
این اررور برای نشناختن فایل R اصلی برنامس
الان اگر هر کلاسو باز کنید میبینید که قسمت هایی که از R استفاده کردین قرمز شده و مشکل داره
بعد از انجام این راه نتیجه رو اطلاع بدین

سلام. تشکر بخاطر راهنماییتون
این کاری که گفتید انجام دادم ولی بازهم فرقی نکرد و همون خطا رو میده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...