asbasictaandroid

مشکل در نصب و راه اندازی اندروید استودیو

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام  و درود. بنده   برنامه نویسی اندروید را تازه می خواهم شروع کنم.   به یک  مشکل بزرگ برخورد کردم.  

ابزار های   JDK  را نصب کردم..  تنظیمات   مسیر نصب  jdk  را به ویندوز  با تعریف یک متغیر محیطی  انجام داده ام. 

وی پی ان را روشن و درحال اجرا کرده ام.  نرم افزار  اندروید   استودیو   را  می خواهم نصب کنم.   رابط گرافیکی آن میاد   منتها  پیغام خطا میدهد.

به پیوست تصویری از  آخرین  مرحله نصب  را برایتان می فرستم. 

لطفا خواهشا    مرا راهنمایی کنید و ایراد کار را بگید و دست بنده را بگیرید. من خیلی خیلی عاشق برنامه نویسی اندروید هستم.

error.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 21 ساعت قبل، asbasictaandroid گفته است :

سلام  و درود. بنده   برنامه نویسی اندروید را تازه می خواهم شروع کنم.   به یک  مشکل بزرگ برخورد کردم.  

ابزار های   JDK  را نصب کردم..  تنظیمات   مسیر نصب  jdk  را به ویندوز  با تعریف یک متغیر محیطی  انجام داده ام. 

وی پی ان را روشن و درحال اجرا کرده ام.  نرم افزار  اندروید   استودیو   را  می خواهم نصب کنم.   رابط گرافیکی آن میاد   منتها  پیغام خطا میدهد.

به پیوست تصویری از  آخرین  مرحله نصب  را برایتان می فرستم. 

لطفا خواهشا    مرا راهنمایی کنید و ایراد کار را بگید و دست بنده را بگیرید. من خیلی خیلی عاشق برنامه نویسی اندروید هستم.

error.JPG

سلام و درود به شما برنامه نویس گرامی

به انجمن اندروید ایران خوش اومدی

دوست من این ارور شما عدم دسترسی به اینترنت رو نشون میده

احتمالا مشکل از ابزار تغییر آی پی شماست

از سایت زیر استفاده کنید مشکلتون حل میشه و فیل تر شکن هم نیازی نیست

shecan.ir

اگر باز هر مشکلی داشتین ما در خدمتتون هستیم

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

درود بر شما عزیز بزرگوار

خیلی خوب نقطه  ایراد را فهمیدید.  .ممنون از راهنمایی تان.

خطا  برطرف شد. امیدوارم بتونم با کمک   شما  برنامه نویسان دلسوز،    پله های بعدی  ترقی را در  برنامه نویسی  طی کنم. موفقیت خود را مدیون شما هستم.

پاینده باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، asbasictaandroid گفته است :

درود بر شما عزیز بزرگوار

خیلی خوب نقطه  ایراد را فهمیدید.  .ممنون از راهنمایی تان.

خطا  برطرف شد. امیدوارم بتونم با کمک   شما  برنامه نویسان دلسوز،    پله های بعدی  ترقی را در  برنامه نویسی  طی کنم. موفقیت خود را مدیون شما هستم.

پاینده باشید.

خواهش میکنم

هر زمان مشکلی بود انجمن اندروید ایران در خدمت شما هست

برنامه نویس باشید ;) 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Codecanyoun
       پست ویرایش گردید
      تبلیغ ممنوع
    • توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی Ui برنامه رو توی فتوشاپ طراحی کردیم چطوری از اون تویه پروژه ی اندرویدی خودمون استفاده کنیم؟
      حالت ذخیره به صورت xml نداره که.
      یا همون به صورت png مثلا ذخیره میکنیم و مثلا buttonهایی که طراحی کردیم، پس زمینه و ... رو میبریم از عکس و تیکه تیکه میکنیم و بعد از طراحی ui تویه پروژه، اون عکس ها رو برای عناصر داخل ui ست میکنیم؟
      کلا فلسفه ش چیه...ممنون میشم توضیح بدید.
    • توسط S_T_G
      سلام ب همه اساتید من اندروید استودیو رو نصب کردم اما ب ارور haxm برخورد کردم
      ی مقدار ک سرچ کردم نوشته بود مشکل از بایوسه و ی تیک باید تو بایوس فعال بشه
      اون تیک فعاله تو سیستم من اما مشکل پابرجاست
      مشکل هم اجرا نشدن شبیه ساز اندرویده
    • توسط Farzad Sarseifi

در این تاپیک آموزشی، از ابتدا آموزش برنامه نویسی اندروید را شروع خواهیم نمود ،یکی از مشکلات برنامه نویسان اندروید کم یا نبود آموزش های اصولی اندروید میباشد ،بر همین اساس تصمیم بر آن داشتیم بطور جامع آموزش های فارسی را منتشر نماییم .
      بیشتر کاربران انجمن برنامه نویسی اندروید، کم و بیش با این مشکل رو به رو بوده اند که به چه صورتی اندروید را شروع کنند و شروع به آموزش اندروید بگیرند.بر این اساس در این تاپیک بطور جامع آموزش های اندروید قرار داده خواهد شد..

این تاپیک آموزشی هر چند روز یکبار بروز رسانی خواهد شد و آموزش ها جدیدتر قرار داده خواهد شد

منو در اندروید

ذخیره سازی اطلاعات در اندروید

فرگمنت و گوگل مپ در اندروید

وب سرویس در اندروید
      آموزش های متریال دیزاین در اندروید

آموزش های کاتلین :

با تشکر
      انجمن برنامه نویسی اندروید-پی سی دروید

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن Kurdina Music Android Framework
  • فایل