رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

:59171124f39c3_emoticon(16):سلام- من یه تبلت ایسوس مدل memo pad hd 7 با پردازنده mtk8125 و حافظه داخلی 16 دارم و اندروید جلی بین- دستگاه رو روت کردم و گزینه یو اس بی دباگ رو هم فعال کردم و درایورها رو هم روی کامپیوتر نصب کردم-یه اشتباه بزرگ کردم- ریکاوری کاستوم cwm رو با برنامه flashify اندروید ، فلش کردم-بعد از ریبوت کردن ، دستگاه روی آرم ایسوس دائما ریستارت میشه تا موقعی که باطری دیگه توان روشن کردن دستگاه رو نداشته باشه-با وصل کابل به کامپیوتر و شارژر ، دوباره روی ارم ریستارت تکرار میشه-فقط میتونم با گرفتن کلید ترکیبی به منوی بوت برم-این منو فقط 3 گزینه فست بوت ، ریکاوری و نورمال داره - با رفتن روی هر گزینه فقط دوباره دستگاه روی ارم ریستارت میشه-کامپیوتر هم تا دستگاه روی یکی از این 3 حالت نره  دستگاه رو نمیشناسه و نمیشه دستگاه رو فلش کرد -خلاصه خیلی سعی کردم تا این مشکلو برطرف کنم -حالا میخام بدونم از اساتید برنامه نویس کسی هست که این مشکلو بتونه برطرف کنه- مثلا یه کد بنویسه تا بریزم رو مموری اس دی و باهاش دستگاه رو هاردریست یا فایلی فلش کنم که باعث شه دستگاه بالا بیاد؟ یا یه راه دیگه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/11/03, 17:36:02، mahdi9617 گفته است :

تو روخدا یکی کمک کنه:(

اخه دوست عزیز این مشکل شما یکم با کاری که در این انجمن انجام میشه متفاوت هست.
ما تعمیر کار نیستیم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...