رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

سوالاتی در مورد ربات تلگرام و طراحی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

چند سوال ابتدایی داشتم.البته اگه در این انجمن فقط سوالات و مسائل اندروید هست عذر میخوام که در رابطه با اپلیکیشن نیست
در صورت امکان با توضیح کامل جواب بدید ممنون میشم.چون اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی ندارم.البته میدونم خیلی از سوالام برای دوستان حرفه ای و با تجربه خنده دار خواهد بود:) ولی در هر کاری،اولش نبود اطلاعات باعث میشه هم زیاد سوال پرسیده بشه و هم سوالای ابتدایی و بعضا غلط
تا حالا حتی وبلاگ هم نداشتم برای همین خیلی خیلی اطلاعاتم کمه بهتره بگم هیچ:)

1-چطور میشه فهمید که سورس ربات متن باز هست یا نه؟چون بعدا قصد اضافه یا کم کردن امکانات و توسعه ربات دارم باید متن باز باشه اگه درست بگم؟
2-آیا در برنامه نویسی سایت هم متن باز یا بسته وجود داره؟
3-برای مالکیت ربات،فقط گرفتن سورس و نصب سورس روی ربات یا سرور توسط خودم کافیه یا مورد دیگه ای هم میتونه باشه؟
4-آیا برنامه نویس میتونه در سورس کپی رایت بذاره؟چطور میشه فهمید؟(حق کپی رایت برای خودم باشه)

5-هم برای سایت و هم ربات،هاست و ssl میتونن برای امتیاز سایت و ربات و مالکیت و این حرفها مشکلی پیش بیارن؟من خودم میتونم این موارد رو راه اندازی کنم؟
6-بهترین زبان برای برنامه نویسی ربات که متن باز باشه و تحت وب(به سایتم متصل بشه)به نظرتون چی هست؟
7-در رابطه با دیتابیس ربات کدوم بهتره و آیا مثل سورس در این رابطه هم باید نگرانی از بابت حق امتیاز داشت یا نه و اگه بله چه کاری انجام بدم؟
8-برای طراحی سایت میشه دسترسی برنامه نویس به سایت رو محدود کرد و برای طراحی سایت تا چه حدی دسترسی به سایت خواهد داشت؟
9-برای سایت چه هزینه هایی جز دامنه و هاست هست؟ هزینه قالب و افزونه دائمی هست یا خیر؟با طراح سایت هست یا خیر؟

10-من میتونم سفارش سایت رو به یه نفر و سفارش ربات رو به یه نفر دیگه بسپارم و تفاوتی در تقدم و تاخر هر کدوم وجود نداره؟با توجه به اینکه ربات باید به درگاه پرداخت هم وصل بشه و در یه سری موارد باید در سایت مشترک باشن
11-هزینه طراحی یه سایت فروشگاهی که تعداد محدودی فایل برای فروش داره و امکان بازاریابی کاربرای دیگه حدودا چقد باشه منصفانه هست؟
12-هزینه یه ربات فروشگاهی با شرایط گفته شده شبیه سایت همراه امکان زیرمجموعه گیری کاربرا چقدر باشه منصفانه هست؟

ببخشید که تعداد سوالام زیاد شد 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...