rasoul.trt

کاتلین
برنامه نویسی اندروید برپایه کاتلین

کانال برنامه نویسی  

1. 1. کانال چطوره؟

• عالی
      0
    • خوب
      0
    • متوسط
      0
    • ضعیف
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان امیداورم حالتون خوب باشه من یک کانال آموزش کاتلین رو راه انداختم خواستید کاتلین برای اندروید یاد بگیرید در خدمت هستم

آدرس کانال

@kotlin_vs_android

https://t.me/kotlin_vs_android

حتما عضو شوید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kevin_anderson
      سلام دوستان.
      وقتی Ui برنامه رو توی فتوشاپ طراحی کردیم چطوری از اون تویه پروژه ی اندرویدی خودمون استفاده کنیم؟
      حالت ذخیره به صورت xml نداره که.
      یا همون به صورت png مثلا ذخیره میکنیم و مثلا buttonهایی که طراحی کردیم، پس زمینه و ... رو میبریم از عکس و تیکه تیکه میکنیم و بعد از طراحی ui تویه پروژه، اون عکس ها رو برای عناصر داخل ui ست میکنیم؟
      کلا فلسفه ش چیه...ممنون میشم توضیح بدید.
    • توسط S_T_G
      سلام ب همه اساتید من اندروید استودیو رو نصب کردم اما ب ارور haxm برخورد کردم
      ی مقدار ک سرچ کردم نوشته بود مشکل از بایوسه و ی تیک باید تو بایوس فعال بشه
      اون تیک فعاله تو سیستم من اما مشکل پابرجاست
      مشکل هم اجرا نشدن شبیه ساز اندرویده
    • توسط Farzad Sarseifi

در این تاپیک آموزشی، از ابتدا آموزش برنامه نویسی اندروید را شروع خواهیم نمود ،یکی از مشکلات برنامه نویسان اندروید کم یا نبود آموزش های اصولی اندروید میباشد ،بر همین اساس تصمیم بر آن داشتیم بطور جامع آموزش های فارسی را منتشر نماییم .
      بیشتر کاربران انجمن برنامه نویسی اندروید، کم و بیش با این مشکل رو به رو بوده اند که به چه صورتی اندروید را شروع کنند و شروع به آموزش اندروید بگیرند.بر این اساس در این تاپیک بطور جامع آموزش های اندروید قرار داده خواهد شد..

این تاپیک آموزشی هر چند روز یکبار بروز رسانی خواهد شد و آموزش ها جدیدتر قرار داده خواهد شد

منو در اندروید

ذخیره سازی اطلاعات در اندروید

فرگمنت و گوگل مپ در اندروید

وب سرویس در اندروید
      آموزش های متریال دیزاین در اندروید

آموزش های کاتلین :

با تشکر
      انجمن برنامه نویسی اندروید-پی سی دروید
    • توسط Farzad Sarseifi
      اندروید استودیو یک محیط برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید است. این برنامه در 16 می 2014 توسط مدیران گوگل در کنفرانس گوگل I/O معرفی شده است. از ماه june 2014 نسخه پیش نمایش این برنامه (به صورت رایگان) برای امتحان در دسترس توسعه دهنده‌ها قرار گرفت. این محیط بر اساس نرم‌افزار محبوب جت برینز طراحی شده است، این استودیو بطور اختصاصی برای اندروید طراحی شده. هم اکنون این استودیو برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد.

Android Studio provides the fastest tools for building apps on every type of Android device

چندین ویژگی جدید در این نرم‌افزار برای کاربران می‌باشد:
          چیدمان زنده: ویرایشگر WYSIWYG – کدنویسی زنده – رندر هم زمان برنامه
          کنسول توسعه دهنده: راهنمای بهینه سازی – کمک برای ترجمه – ردیابی ارجاع – طریقه استفاده
          پشتیبانی از ساخت مبتنی بر Gradle
          رفع و عیب یابی مخصوص اندروید
          ابزار لینت برای گرفتن عملکرد، قابلیت استفاده، نسخه سازگار با مشکلات دیگر
          قابلیت Proguard و امضای برنامه
          مبتنی بر الگوی wizard برای ایجاد طرح اندروید و اجزای مشترک
          ویرایشگر طرح بندی غنی که به شما اجازه کشیدن و رها کردن UI کامنت‌ها را می‌دهند. گزینه‌ای برای تنظیمات پیش نمایش طرح بندی در صفحه نمایش چندگانه
      دانلود از سرور قدرتمند انجمن اندروید ایران

نسخه ۶۴ بیتی Windows - حجم ۹۴۸ مگابایت - نسخه ۳.۴
      http://p30droid.com/Download/androidstudio/android-studio-ide-183.5452501-windows.exe

نسخه ۶۴ بیتی Mac os - حجم ۹۴۸ مگابایت - نسخه ۳.۴
      http://p30droid.com/Download/androidstudio/android-studio-ide-183.5452501-mac.dmg

نسخه ۶۴ بیتی Linux - حجم ۹۴۸ مگابایت - نسخه ۳.۴
      https://p30droid.com/Download/androidstudio/android-studio-ide-183.5452501-windows32.zip

دانلود جاوا :

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید سورس اندروید دوره اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش طراحی اپلیکیشن Kurdina Music Android Framework
  • فایل