رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام 

دوستان من سه تا گوشی توی شبیه ساز خود اندروید استدیو ایجاد کردم اما الان برای اجر ای برنامه هام ارور زیر رو میده ممنون میشم کمک کنید

com.android.ddmlib.AdbCommandRejectedException: device unauthorized.
This adb server's $ADB_VENDOR_KEYS is not set
Try 'adb kill-server' if that seems wrong.
Otherwise check for a confirmation dialog on your device.
Error while Installing APK

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/04/15, 18:45:17، saeeddeeas گفته است :

سلام 

دوستان من سه تا گوشی توی شبیه ساز خود اندروید استدیو ایجاد کردم اما الان برای اجر ای برنامه هام ارور زیر رو میده ممنون میشم کمک کنید

com.android.ddmlib.AdbCommandRejectedException: device unauthorized.
This adb server's $ADB_VENDOR_KEYS is not set
Try 'adb kill-server' if that seems wrong.
Otherwise check for a confirmation dialog on your device.
Error while Installing APK

آیا برنامه خاصی نصب کردین که باعث میشه adb به مشکل بخوره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hossein1212
      سلام 
      من در اجرا شبیه ساز به مشکل زیر خورده ام راه حلی داره
      اینترنتم اوکیه ولی دانلود نمیکنه

• توسط alireza.fr
      با عرض سلام خدمت مهندسین گرامی.مشکلی که باهاش روبرو هستم لود کردن انواع api  ها در هنگام ساخت avdهستش.من میدونم که موقع لود کردن باید به قندشکن وصل بام که تغییر آپی بدم و همین کارو انجام میدم ولی بازم ارور آفلاین بودن برای من میاد.لطفا کمک کنین تو اینترنت خیلی گشتم جوابی پیدا نکردم.در ضمن من قبل از باز کردن اندروید استودیو قندشکن رو فعال میکنم ولی فقط نسخه Nougha  برای من بالا میاد.
    • توسط pory@
      با سلام
      من برای تست برنامه هام از شبیه ساز جنی موشن استفاده میکنم
      اما متاسفانه برای اجرای بعضی از API ها با مشکل مواجه هستم و برنامه اروری که در تصویر مشاهده میکنید رو میده
      لطفا راهنمایی کنید با تشکر

• توسط محسن20
      سلام و عرض ادب 
      ببخشید یک مسئله ای برای من پیش اومده من نرم افزار genyemotion رو نصب کردم بعد در قسمت  your virtual devices سه تا از نمونه ها که ادد کردم می خوام هر کدوم رو اجرا کنم با این پیغام روبرو میشم :
      unable to start the virtual device 
      to start virtual devices, make sure that your video card supports opengl 2.0 and update the drivers. 
      Details: Failed to create framebuffer image (error:15) if possible, update your video card drivers. 
      دیشب بنده نرم افزار opengl  رو نصب کردم  اما بازم با این پیغام روبرو میشم اگر برای دوستان امکان داره لطف بفرمایید راهنمایی کنید. 
      خیلی ممنون
    • توسط mpzed
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
      دوستان من دارم تازه برنامه نویسی اندروید رو یاد میگیرم و در حین تنظیمات نرم افزار اندروید استودیو با این مشکل رو به رو شدم و سر در نمیارم منظورش چیه.
      پ.ن:این ارور زمانی رخ می ده که من مدل گوشی رو انتخاب می کنم برای اجرای اپلیکیشن داخل برنامه اندروید استودیو ...

• فایل

• اضافه کردن...